Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - niższy abonament dla Polaków!

233 postów w tym temacie

xepper: nie musisz nad tym kminić, bo to zostało wyraźnie powiedziane w newsie nie wspominając już o tym, że jest po prostu oczywiste. 30 pln to świetna cena i rzecz warta zastanowienia w przypadku posiadania lepszego kompa. Cóż, z płatnymi mmorpgami wiele do czynienia nie miałem i mam szczerą nadzieję, że znani mi Polacy jednak pozostaną przy Tibii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby świetnie, ale jak dla mnie to średnia przyjemność grać tylko na polskich serwerach :-/ Tak jak w sumie wszędzie, ale z mojego doświadczania wynika, że 100% polski serwer to kiepski pomysł - średnia wieku pewnie będzie dość niska i niestety poziom kultury i zachowania graczy też. Wiadomo, że na angielskojęzycznych serwerach też jest chamstwo, ale przynajmniej ludzie są przemieszani z całego świata.

I co z tego, że gra ma jakieś tam ograniczenie wiekowe? Przecież to tylko pusty znaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 15:58, Xarodon napisał:

@Spector

A po co CCP ma myśleć o obniżce ? Na Allegro masz kod 90 dniowy do EvE za około 100zł
(kod, a nie "doładowanie"). 100 : 3 = 33 zł/miesiąc.
===
Jeśli chodzi o Age of Conan...wciągnął mnie, owszem. Początkowa lokacja z miastem Tortage
jest po prostu świetna. Każdy npc ma nagrane dialogi, klimat powala. Zapominamy, że to
MMO. Później dostajemy kopa w twarz z półobrotu. Na kontynencie już 99,9% npc milczy,
a gra stwarza wrażenie mocno niedopracowanej. Walka sprawia mnóstwo frajdy, ale jest
sporo bugów. Poprawki i udoskonalenia needed ! i to w dużej ilości. Poza tym fps...leży
i kwiczy. Średnio mam około 25-30 na 8800 Gt, dobry proc do tego i ze 2gb ramu mieć musicie,
żeby podziwiać grafikę w całej okazałości, ale jest co (Oczywiście możecie zjechać z
detalami do minimum, ja nie chce :P). W pewnych momentach po prostu brakuje misji i mimo
wszystko kończy się na małym grindzie. Gra ma duży potencjał i świetny klimat, ale wymaga
jeszcze sporo pracy Funcomu. Na szczęście firma już pracuje nad załataniem dziur, a także
nową dużą lokacją.

P.s. WoW na starcie też nie stronił od błędów...także sceptycy maści wszelakiej - stfu
for now.


Dzięki za info. No i zapomniałem powiedzieć o tym że obniżenie kwoty może spowodować że zleci sie dzieciarnia. Tylko ze ona chce grę za darmo bez opłat, no i ma swoją grę - Tibię:)
Co do błędów - gra jest na tyle złożona że błędów raczej nie da się uniknąć. Może łatki wprowadzą pokaźną listę zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej i tak grać nie będę, ale jest to niewątpliwie chlubna inicjatywa:). Poza tym gra na polskich serwerach... dość powiedzieć, że od Polaków w MMO raczej stronię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:16, jac22 napisał:

Jesli ktos ma karte ATI to niech sie mocno zastanowi nad kupnem gry. Gra jest optymalizowana
pod produkty nvidi a i tu idzie na najlepszych ledwo 30 kl/s. Na kartach ATI jakie by
nie byly nawet te najlepsze jest tylko 15 kl/s w terenie otwartym.Producent olewa karty
ATI szerokim lukiem.pozatym grafa jest mimo wszystko cienka i wychodzi tylko niedopracowanie
i beznadziejna optymalizacja silnika graficznego.


Gdzie ty to przeczytałeś na ulotkach ? Mam Ati 3870 i na 1280x800 AA8x wszystko na full chodzi powyżej 30fps i więcej... Głównie 40-60 w zamkniętych pomieszczeniach nawet powyżej 100fps ! Więc nie pisz takich rzeczy jak nie masz ATI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jea!
Długo czekałem na to info, i cena jest dokładnie taka jekiej sie spodziewalem, nawet o 5 nizsza od kwoty maksymalnej jaka bylem w stanie oferowac. Dzieki temu Age of Conan zakwalifikowało sie do mojej prywatnej kategorii "must have" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 16:16, jac22 napisał:

Gra jest optymalizowana
pod produkty nvidi a i tu idzie na najlepszych ledwo 30 kl/s


A to info skąd? Na moim 9800gtx mam ~45 fps.

Co do samego newsa - niestety obawiam się towarzystwa na polskim serwerze, więc podziękuję ;). I tak wolę mieszankę narodowościową na europejskich serwerach i grę po angielsku. Ale oczywiście informacja jak najbardziej pozytywna, tak znaczna obniżka abonamentu na pewno spowoduje wzrost popularności AoC wśród Polaków. Szkoda tylko, że głównie tych nieletnich ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam kilka pytań:
1. Od kiedy ta obniżka będzię obowiązywać?
2. Jak będzie wyglądała płatność czy będzie można kupić tańsze karty pre-paid czy może klient gry sam będzie widzał że gra jest w Polsce i należy się 9 ełro a nie 15.
3. No ja mam nadzieje że nie będzie obowiązku grać na polskich serwerach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@xepper
a toś teorię spiskową odkrył... jak siepu powiedział, to jest oczywiste ;]

@jac22
kolejny, który widzi "spiski"
Zgadzam się, że engine graficzny jest niedopracowany, ale tylko ktoś niespełna rozumu może twierdzić, że wydajność na kartach Ati została obniżona celowo...człowieku...

@Sashion
a po co?:> nie warto inwestować "w tak stary tytuł", a Blizzowi bardzo dobrze wychodzi tak jak jest. Jasne, miliony Polaków zaczną grać w WoWa jak abonament zostanie obniżony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gre pewnie kupie :) ale mam pytanie czy ta gra mi ruszy na gf7300gs 256 intel core2 duo6300 (1,8) i 1gb ramu :)
a jak ruszy to na jakich detalach :) prosze o odpowiedzi na forum lub na email damianlaskapl@o2.pl lub damianlaskaplh@o2.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@damianlaskapl

jak ruszy to tylko na low a i tak przypuszczam, że bardzo niepłynnie...zmiana grafy + 1gb ramu dodatkowy i będzie nie do poznania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak pszypuszczałem ale kompa mam w sieci vobis a tam kompetencja pracownikow w gdansku jest bardzo niska :) a komp ma juz 2 lata :) moze karte uda sie wimienic ale mam malo kasy wiec na co wymienic by bylo dobrze ale w miare tanio plyte gluwna ma asus pv5mx czy cos takiego niepamientam :) prosze o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi przed chwila powiedzieli kumple co graja w conana to maja oni opcje do placenia 12 euro i 15 dolarow i moga placic w jednej i drogiej waluce z trego wynika ze roznica jest okolo 5 zl a nie 20 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym płacić więcej i nie grać z tibijczykami... eee znaczy się polakami...


PS. Wcale nie uważam, że większość polaków to tibijczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te doniesienia sie potwierdzą to już czekam na premierę polskiego wydania gry. Conanem interesowałem sie juz od jakiegos czasu i mocno negocjowałem z dziewczyną zakup gry. Jeśli ta cena sie potwierdzi to napewno grę kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nawet na gram.pl można spotkać antypatriotyczne oddźwięki- wstyd...
Ale wracając do tematu- no brawo dla CD-Projekt za takie niełatwe dokonanie. A niektórzy gracze zamiast narzekać że "zleci sie hołota i zabije klimat gry"(swoja drogą lol- jakby gdyby wyższy abonament chronił przed "hołotą" innych graczy... dziwne podejście!) powinni być wdzięczni CD- Projekt za prawię 50%-ową obniżkę abonamentu- może w końcu uboższa część graczy będzie miała okazję zagrać na globcu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Gra z samymi Polakami na polskich serwerach? Nie dziękuję.
Nie będzie żadnej bariery językowej i nagle się okaże iż ten po drugiej stronie to jakiś 12 latek obrzucający was inwektywami za to że nie dostał jakiegoś tam itema :/
Nie mam nic do rodaków, ale czasem odrobina dobrego wychowania by się przydała.
Wolę już płacić 45pln za WOW i mieć przynajmniej jakąś tam pewność, że minimalna znajomość języka odfiltruje co bardziej krewkich "zawodników".
Jeszcze się okaże, że zrobi się z tego Tibia tyle że za 30pln.

Z drugiej strony należy się aplauz dla CDP za taką umowę z FunComem. Byle tylko się nie okazało, że ci co jednak chcieli by zagrać po polsku nie byli skutecznie odstraszani przez hordy nieletnich graczy :/
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować