Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - niższy abonament dla Polaków!

233 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2008 o 20:14, bartek1392 napisał:

>
> A wiesz co to kanały trade i czaty ogólne :) jak tacy się dobiorą to zaśmiecą.Jak
już
> wowie to jest.Idziesz i ktoś cię normalnie zwyzywa.Właśnie najlepiej żeby było takich

> graczy mniej a tacy zazwyczaj kierują sie opcją im tańsze tym lepsze :)

No tak, takich to sie nie pozbędziesz...


Ano właśnie im mniej tym lepiej co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:09, hammerfall87 napisał:

> >
> > "pro" chodziło mi o typowych tibijczyków co obrzucają cię mięsem i to może
wnieść
> spadek
> > abonamentu poszerzenie o takich graczy
>
> Tak, ale kto ci karze z nimi grac? Jeśli w jakiejś gildii trafi sie taki "pro" to
go
> wyrzucą i po sprawie.

A wiesz co to kanały trade i czaty ogólne :) jak tacy się dobiorą to zaśmiecą.Jak już
wowie to jest.Idziesz i ktoś cię normalnie zwyzywa.Właśnie najlepiej żeby było takich
graczy mniej a tacy zazwyczaj kierują sie opcją im tańsze tym lepsze :)


No tak, bo fakt że to polski serwer oznacza 0 moderacji, tak? >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jest prawda, to bardzo pozytywne zaskoczenie. Jeden z największych MMO tego roku ledwo po premierze ma oferować polskie serwery i tak niski abonament? Naprawdę świetna sprawa :D. Teraz AoC ma sporą szanse wstrząsnąć całym rynkiem MMO ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:23, skaybay napisał:

> > >
> > > "pro" chodziło mi o typowych tibijczyków co obrzucają cię mięsem i to
może
> wnieść
> > spadek
> > > abonamentu poszerzenie o takich graczy
> >
> > Tak, ale kto ci karze z nimi grac? Jeśli w jakiejś gildii trafi sie taki "pro"
to
> go
> > wyrzucą i po sprawie.
>
> A wiesz co to kanały trade i czaty ogólne :) jak tacy się dobiorą to zaśmiecą.Jak
już
> wowie to jest.Idziesz i ktoś cię normalnie zwyzywa.Właśnie najlepiej żeby było takich

> graczy mniej a tacy zazwyczaj kierują sie opcją im tańsze tym lepsze :)

No tak, bo fakt że to polski serwer oznacza 0 moderacji, tak? >.<


A czy modkowie wyłapią wszystkich graczy tego typu wątpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2008 o 20:24, hammerfall87 napisał:

> No tak, bo fakt że to polski serwer oznacza 0 moderacji, tak? >.<
>

A czy modkowie wyłapią wszystkich graczy tego typu wątpie :)


Nie, to jest oczywiste na serwerach 3500 - 5000 graczy ( nie to co 30 osobowe serwery NWN, gdzie każdy zna każdego, ale i tam się "mięsne perełki" trafią :(), ale jeśli się nie mylę, jest opcja zgłoszenia takiego zachowania modkom, więc kiedy widzisz delikwenta to screen i formularz kontaktowy, czy jak tam kontakt z GM''ami będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:29, skaybay napisał:


> > No tak, bo fakt że to polski serwer oznacza 0 moderacji, tak? >.<
> >
>
> A czy modkowie wyłapią wszystkich graczy tego typu wątpie :)

Nie, to jest oczywiste na serwerach 3500 - 5000 graczy ( nie to co 30 osobowe serwery
NWN, gdzie każdy zna każdego, ale i tam się "mięsne perełki" trafią :(), ale jeśli się
nie mylę, jest opcja zgłoszenia takiego zachowania modkom, więc kiedy widzisz delikwenta
to screen i formularz kontaktowy, czy jak tam kontakt z GM''ami będzie wyglądać.


Prawda ale ale wszystkich się nie pozbędziesz :) nie ma szans ,a mówie o conanie a tam grać nie będzie 30 graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2008 o 20:30, hammerfall87 napisał:


Prawda ale ale wszystkich się nie pozbędziesz :) nie ma szans ,a mówie o conanie a tam
grać nie będzie 30 graczy


No właśnie, ale czy efektywność polskich GM''ów różni się znacznie od efektywności tych z serwerów ogólnoeuropejskich ? Czy chcesz zasugerować że na serwerach globalnych funkcjonuje jakiś algorytm sprawdzający IQ użytkownika i banujący tych z poniżej 90 ? Bo sam właśnie stwierdziłeś że nie ma szans wyłapać "ręcznie" wszystkich takich osobników ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:36, skaybay napisał:


>
> Prawda ale ale wszystkich się nie pozbędziesz :) nie ma szans ,a mówie o conanie
a tam
> grać nie będzie 30 graczy

No właśnie, ale czy efektywność polskich GM''ów różni się znacznie od efektywności tych
z serwerów ogólnoeuropejskich ? Czy chcesz zasugerować że na serwerach globalnych funkcjonuje
jakiś algorytm sprawdzający IQ użytkownika i banujący tych z poniżej 90 ? Bo sam właśnie
stwierdziłeś że nie ma szans wyłapać "ręcznie" wszystkich takich osobników ;>


A ja niczego nie pisałem o naszych gm skąd takich zarzut ale gdy zmniejszą abonament co już jest pewne dojdzie ogrom takich graczy i to mnie martwi nie neguję niskiego abonamentu ale tylko stwierdzam negatywne skutki jakie mogą z tego być i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:39, hammerfall87 napisał:

>
> >
> > Prawda ale ale wszystkich się nie pozbędziesz :) nie ma szans
> a tam

Dnia 05.06.2008 o 20:39, hammerfall87 napisał:


A ja niczego nie pisałem o naszych gm skąd takich zarzut ale gdy zmniejszą abonament
co już jest pewne dojdzie ogrom takich graczy i to mnie martwi nie neguję niskiego abonamentu
ale tylko stwierdzam negatywne skutki jakie mogą z tego być i tyle.


Powiedziałeś, że Polacy zaśmiecą kanały ogólne. Ja z kolei powiedziałem, iż funkcjonować będzie przecież polska moderacja minimalizująca skalę takiego zjawiska. Ty odpowiedziałeś, że nie wyłapią wszystkich. Ja odpowiedziałem, że jest to prawdą, ale jako gracze również możemy w tym pomóc. Ty z kolei odpowiedziałeś, że nie ma na to szans aby pozbyć się wszystkich, ja to z kolei zrozumiałem jako stwierdzenie, iż na innych serwerach moderacja będzie pracować skuteczniej, skoro nie będzie tam takiego zjawiska. Wybacz nadinterpretacje, zrozumiałem, iż chodzi Ci o wyłącznie polskie serwery, i tym objawia się wyższość europejskich nad swoiskimi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:50, kLaUZeR90 napisał:

kurde a ja w muszę co miesiąc 55zł za WoWa płacić a przecież też to u nas chyba CDP wydaje.
Żadnego tłumaczenia ani obniżania cen abonamentu, żal po prostu.


Jaki żal skoro takiś mądry to wynegocjuj z blizzardem ciekawe czy ci się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Szkoda, że CD Projekt nie ma takich układów z NCsoftem w sprawie Lineage 2.
30 złotych miesięcznie to bardzo niewiele jak na MMO z górnej półki! Cieszy też polska lokalizacja gry, bo mówimy o RPG, gdzie załatwianie questów po angielsku może wielu graczom sprawić nie lada problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:54, Erunn0 napisał:

Heh... Szkoda, że CD Projekt nie ma takich układów z NCsoftem w sprawie Lineage 2.
30 złotych miesięcznie to bardzo niewiele jak na MMO z górnej półki! Cieszy też polska
lokalizacja gry, bo mówimy o RPG, gdzie załatwianie questów po angielsku może wielu graczom
sprawić nie lada problem.


rpg to wczuwanie się w postać a nie wykonywanie tylko questów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kirabax

nie 5 zł, a ponad 20zł, więc ogarniaj trochę bardziej ;)

@kLaUZeR90

zainteresuj się czasem, co, dlaczego i po co zamiast narzekać...
tutaj, myślę, że w głównej mierze odpowiedzialny jest Blizzard i myślę, że CDP nic by nie wskórał. Zresztą zwróć uwagę, że w momencie premiery nawet samo pudełko z grą kosztowało u nas 200zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:52, hammerfall87 napisał:



Spoko :),na europejskich też rózowo nie jest :)



Tak, szczególnie kiedy podbiega do ciebie gostek z kwestią "1000k gold plz" ;) (a potem okazuje się, że to Polak :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:50, kLaUZeR90 napisał:

kurde a ja w muszę co miesiąc 55zł za WoWa płacić a przecież też to u nas chyba CDP wydaje.
Żadnego tłumaczenia ani obniżania cen abonamentu, żal po prostu.


Po pierwsze to nikt cię nie zmusza do płacenia tych 55zł, po prostu nie graj...
Poza tym nie tylko ty jeden płacisz abonament za WoW :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować