Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Alert 3 - pogłoski potwierdzone przez EA

36 postów w tym temacie

PWND!
Kolejny gwóźdź do trumny SONY ;]
Jeśli EA przestanie wydawać na nią gry to będzie dla niej jeszcze gorzej.
Od razu wiedziałem że PS3 to porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odmienność Ps3 jej piętą achillesową... a szkoda. Wszak to najmocniejsza z konsol, a i większość nowych pecetów przegania. Nic to, jej exclusivy wsio rekompensują, czyż nie, panowie fani? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, dawno już nie miałem z Red Alertem do czynienia, a przy jedynce za starych, dobrych czasów świetnie się bawiłem. Mam nadzieję, że EA kiedyś się rozmyśli i jednak wyda konwersję, a jeśli nie, to zostanie mi granie na kompie na ekstra minimalnych detalach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amellas - Nie wiem gdzie ty to przeczytałeś ale PS3, ani żadna inna current-genowa konsola nie przegania tych nowych PC''tów. Teraz wykładasz 1000-1200 zł i masz komputer lepszy, wydajniejszy i funkcjonalniejszy od konsoli. /żart/Też mnie to dobija, mogłem nie kupywać tego XklocA<śmiać się, śmiać>/żart/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

programiści nie radzą sobie po prostu z tworzeniem gier na PS3 i potrzebują więcej czasu ... (prorok ze mnie , pisałem o tym we wcześniejszej informacji) ... ;F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, iż procesor Cell ma wiele niewykorzystanej dotąd mocy. Jego konstrukcja jest o tyle nowatorska, że wiele firm nie radzi sobie z jego oswajaniem xD Innymi słowy- na ilu komputerach możesz zasymulować wybuch jądrowy, aaa? :)

Po prawdzie to ja wolę pc, za kontrolery... heh, gdyby połączyć Cell z architekturą piecyka- byłby ideał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 17:13, Azreix napisał:

Czyli inaczej mówiąc, nie ptrafią zrobić RTS''a na PS3. Niewielka strata.

Inaczej mówiąc taniej wychodzi napisanie gry pod x360 i pc, niż konwertowanie tej gry i optymalizowanie pod ps3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, niewielka strata. Będzie znacznie wiele lepszych gier w tym roku na PS3, więc nie ma co się przejmować jedną strategią. I tak zapewne mało osób by w nią grało, RTSy są strasznie mało popularne na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ... Nie po to kupiłem playstation 3 żeby na niego nie wydawali gier :-) Mam nadzieje , że niedługo ps3 podniesie i będzie na niego ten red alert .

PS : Łeber masz rację mało ludzi gra w strategie na konsolach , ale ja bym sobie zagrał :-) Również masz racje , że nie ma co żałować jednej strategi i poczekać na lepsze gry np.: MGS''a 4 i Tekkena 6 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogła się nazywać "Wołodia" i mieć owłosione nogi. W sumie informacja ta mnie nie rusza, czekam tylko na wersje PC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO Red Alert 3 (i inne PeCetowe RTS''y, cRPG''i czy FPS''y) nie powinny być bezczeszczone przez casuali na konsolach... Zresztą co to tam "jakiś RE3" gdy macie GTA IV? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:24, Bifur napisał:

IMO Red Alert 3 (i inne PeCetowe RTS''y, cRPG''i czy FPS''y) nie powinny być bezczeszczone
przez casuali na konsolach... Zresztą co to tam "jakiś RE3" gdy macie GTA IV? ;P


Chyba RA3 mój drogi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niw wyobrażam sobie stawiania budynków lub zaznaczania jednostek PADEM, ablo zaraz spróbuje...

PS da się, ale myszką idzie jakieś 100 razy szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować