Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis Warhead oficjalnie i ze szczegółami

90 postów w tym temacie

pepsi

Potwierdziły się przypuszczenia dotyczące kontynuacji FPS-a Crysis. Druga część nosi podtytuł Warhead i ma się ukazać wyłącznie na pecetach jeszcze tej jesieni. Wydarzenia przedstawione w grze toczyć się będą równolegle do tych, znanych z pierwszej części shootera studia Crytek.

Przeczytaj cały tekst "Crysis Warhead oficjalnie i ze szczegółami" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szkoda że znowu tylko na PC. Nie zamierzam już wymieniać kompa, a sam Crysis chodził mi na minimalnych tylko płynnie, więc nawet dema nie miałem ochoty kończyć. Heh szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze parę minut temu pisałem komentarz do poprzedniego newsa dotyczącego Crysis: Warhead, że za niedługo prawdopodobnie dowiemy się więcej o drugiej części Crysis''a. No i proszę... szybciej niż się spodziewałem. Oby twórcy wyciągnęli wnioski z niedoróbek pierwszej części i poprawią te nieudane elementy, bo grafiki za bardzo ulepszać nie muszą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić polepszenie grafiki w Crysisie. Mogli też zamiast kolegi Nomada wrzucić gracza w skórę zwykłego żołdaka (może nawet Koreańczyka, nawet w tych "podrabianych" strojach) ale to tylko marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i swietnie :D zreszta w ogole sie nie spodziewalem ze powstanie w ciagu tego roku i w dodatku jako PC exclusive... jeszcze raz ryzykuja... mam nadzieje ze tym razem wiecej graczy zakupi pudelka z gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah. najpierw ze zero PC, a teraz exclusive, no comment. A pozatym, lepsza grafa = wieksze wymagania, co przy tym tytule bedzie wymagalo kompa z NASA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie szkoda, że to nie kontynuacja wydarzeń z pierwszej części... ale Psycho jest świetny, ciekawe czy będzie nosił więcej amunicji do snajperki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no brak mi słów... najpierw że nie wyjdzie prawdopodobnie na PC a teraz ma być tylko dla PC ??? 0.o

a CRYTEK to niech lepiej weźmie się za optymalizacje silnika gry a nie za polepszanie grafiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Czyli miałem rację, że pokierujemy Psycho(teamt o Crysisie). :)

No i jeszcze upolujemy Obcego przy tym( właśnie on jako jedyny złapał "żywy" egzemplarz)! Będzie ciekawie, bo może w końcu Crytek wykorzystałby potencjał drzemiący w Crysisie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak się myliłem, to naprawdę będzie kontynuacja Crysisa. :P Mam nadzieję, że tym razem poza wyjątkową grafiką seria to zaoferuje jakieś inne innowacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesienią tego roku? Szybko (szczególnie że po FarCry czekaliśmy około 4 lata). Jeśli akcję będziemy oglądać z perspektywy Psycho, to może w końcu będzie można zobaczyć, jak wygląda Nomad (w końcu czasami się spotykali podczas gry). Oby wymagania, zbytnio nie wzrosły.
PS. A w trójce pokierujemy Prorokiem ;p .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować