Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis Warhead oficjalnie i ze szczegółami

90 postów w tym temacie

To już dawno temu napisali na stronce głównej crytek''a jak się nie mylę. Ale lepiej później niż wcale jak to mówią:) Nom a z tymi pecetami mnie zaskoczyli (oczywiście pozytywnie) ciekawe co zmieniło ich zdanie... Czekamy, czekamy niecierpliwie bo 1 była taka sobie pod względem grywalności oby 2 była lepsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. No proszę jak Cevat szybko zmienił zdanie co do exclusivów na PC :). W jedynkę grałem, w dwójkę też może zagram. W sumie to pewnie przez ten rok za bardzo nie ulepszyli silnika, byleby go tylko lepiej zoptymalizowali :D. Coś mi się wydaje, że to jest odpowiedź na Far Cry 2. Może chcą konkurować z Ubisoftem hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda Nomad się raczej nie dowiemy, bo on cały czas chodzi w swoim "wdzianku" (jeżeli przejdziesz Crysisa zobaczysz Nomada - jak widać dalej w pełnym umundurowaniu)...
Mam nadzieję, że twórcy rozwiną samą fabułę gry, bo zakończenie Crysisa wydawało się dopiero początkiem czegoś "większego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uff... jak czytałem, że ma to wyjść tylko na konsole krew na chwilę się zagotowała.... pozostaje tylko czekać pogrywając enty raz w jedynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 19:21, gogiell napisał:

Jak wygląda Nomad się raczej nie dowiemy, bo on cały czas chodzi w swoim "wdzianku" (jeżeli
przejdziesz Crysisa zobaczysz Nomada - jak widać dalej w pełnym umundurowaniu)...
Mam nadzieję, że twórcy rozwiną samą fabułę gry, bo zakończenie Crysisa wydawało się
dopiero początkiem czegoś "większego".

Na samym początku, przed skokiem zanim Nomad zakłada maskę, widać jak Psycho się na niego patrzy - co więc EA chce wykombinować wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zobaczymy twarz Nomada :) Ale czy przeżycia Psycho będą ciekawsze niż Nomada? Psychol nie odwiedził bazy-matki obcych (z jednej strony dobrze nie będzie powtórzenia), nie zabił tego ogromnego obcego itp. A że nie ma na konsole - nawet się cieszę. Istnieją mniej lub bardziej udane próby przeniesienia strzelanek na konsolowy grunt, ale FPS to jeszcze gatunek PC-owy. Ale ciekaw jestem, czy Crysis 3 będzie taką mega grą, która rozwiązuje wszystkie wątki? Bo 2 taka nie będzie, to już wiemy. Albo nie w 3 pokierujemy Aztekiem :) Joke taki mały na zakończenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to aby nie za szybko? Minął przecie niespełna rok od ukazania się pierwszej części a tutaj znowu będzie trzeba modernizować kompa ;). Cieszy mnie też wiadomość, że ukaże się on tylko na blaszakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież na obrazku to jest właśnie Psycho ... że też dopiero teraz zauważyłem ... czyli akcja się zaczyna w momencie porwania ? fajnie ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ... skoro akcja będzie się działa po 2 stronie wyspy to musi rozpocząć się wtedy kiedy Psycho zostaje porwany przez obcego więc o czym wy gadacie " w samolocie się na niego patrzył " : )) ehh pewnie i tak się myle ale przecież Psycho nie może być w 2 miejscach naraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 19:10, Kazmierczak-M napisał:

no , już zacieram ręce :) Crysis , poza swoją grafiką , nie wniósł w zasadzie niczego
nowego ale mimo to czekam na kontynuację :D


Podaj mi przykład czegoś zasadniczo nowego, bardzo cię proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 20:28, Bifur napisał:

Czy to aby nie za szybko? Minął przecie niespełna rok od ukazania się pierwszej części
a tutaj znowu będzie trzeba modernizować kompa ;). Cieszy mnie też wiadomość, że ukaże
się on tylko na blaszakach.


A dlaczego cię cieszy że pojawi się wyłącznie na blaszakach? Przecież to durna strzelanina za jakie pececiarze konsol nienawidzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 18:49, czesio 92 napisał:

Crysisa ratowała tylko grafika, a miał być rewalacyjny. Podejrzewam ze druga część będzie
taka sama...


Eh niestety wiekszosc tak mysli, ja nie. Dla mnie FPS jest rewelacyjny grywalnosc i grafika rewelka - ze smaczkiem go całego przeszedłem i jeszcze mógłbym w niego grac ale niestety mam tez inne gry na karku. :) Pozostaje tylko czekac bo EK tego egz na pewno kupie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Byliśmy bardzo zadowoleni ze sposobu, w jaki gracze i przedstawiciele mediów przyjęli Crysisa po jego zeszłorocznej premierze"... zaraz, zaraz. A czy przypadkiem nie narzekali, ze Crysis zostal dosc chlodno przyjety, ze sprzedalo sie malo egzemplarzy? Bo jeszcze nie tak dawno byly narzekania na tych wrednych graczy, ze zamiast gre kupic to za nie spelnione obietnice dali kopa w zad. Czyli rozumiem, ze Cevat Yerli byl zadowolony, ze sprzedaz gry byla niska. Tak przynajmniej wynika z jego wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 21:01, J.a.k napisał:

A dlaczego cię cieszy że pojawi się wyłącznie na blaszakach? Przecież to durna strzelanina
za jakie pececiarze konsol nienawidzą.


Och już przestań fanbojować... Następca Crysis''a nie powinien się ukazać się na konsole, ponieważ pierwsza część na nich nie zagościła, a co za tym idzie konsolowcy nie znaliby historii w niej opowiedzianej. Durna strzelanina? Pierwszy z brzegu PeCetowy FPS pobiłby pod wszelkimi względami najlepszy FPS konsolowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować