Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyniki sprzedaży GTA IV

36 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Grand Theft Auto IV zadebiutowało pod koniec kwietnia, w wersjach na Xboksa 360 i PS3. Tylko w nieco ponad miesiąc - do końca maja - na całym świecie nabywców znalazło 8,5 miliona egzemplarzy tej gry! Jej sklepowe dostawy osiągnęły natomiast już 11 milionów. Dla firmy Take-Two, wydawcy hitu Rockstara, to prawdziwa żyła złota!

Przeczytaj cały tekst "Wyniki sprzedaży GTA IV" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 10:17, Nikt634 napisał:

GTA 4 wyjdzie na pc tuż przed gwiazdką jestem tego pewien a wtedy to każdy kupi tą grę
i będzie rekord nie do pobicia w sprzedanych egzemplarzach


Każdy nie kupi -jak ktoś już się na grał na konsoli, to po co mu prawie to samo na pieca. Tak czy siak, ja czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No prosze po co sie silic na ambitne i wymagajace gry.

Wystarczy odgrzac starego kotleta po raz 7 czy 8 , dac mu swietna grafike, a graczowi pozwolic mordowac i krasc gdzie popadnie i juz mega hit i gra roku gotowa.

PS. Zapewniam , ze nie kazdy to kupi - ja tego nie tkne nawet kijem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 10:27, Michaelius napisał:

No prosze po co sie silic na ambitne i wymagajace gry.

Wystarczy odgrzac starego kotleta po raz 7 czy 8 , dac mu swietna grafike, a graczowi
pozwolic mordowac i krasc gdzie popadnie i juz mega hit i gra roku gotowa.

PS. Zapewniam , ze nie kazdy to kupi - ja tego nie tkne nawet kijem


Grałeś w ogóle kidykolwiek w jakieś GTA dłużej niż 5 minut? Fabuła, tak fabuła o to tam chodzi. Nie o to żeby kraść, mordować, robić co się chce. Chodzi o teksty głównych i pobocznych bohaterów, które są tak mistrzowskie, że inne gry mogą się schować.
No tak, przepraszam, tutaj tylko chodzi o zabijanie, strzelanie i mordowanie...chodźmy pograć w Kubusia Puchatka (zaraz, przecież tam też się bijesz, to może w sapera?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Nikt634

Oraz nowy rekord podłączonych jednocześnie ludzi w sieciach P2P...Tego też jestem pewien, rotfl.

==
Hmm, a ja mam takie pytanko nieco off-topowe - dlaczego zawsze widzimy TOP 10 gier z Wielkiej Brytanii (i tym podobne newsy) ? To jakiś wyznacznik gustu dla snobów, centrum wszechświata ? Przydałyby się też zestawienia z innych krajów. Moim zdaniem takie "cuś" byłoby ciekawsze. Co mnie obchodzi Anglia, gdzie połowa ludności to imigranci ? ;) (Nawet ludzie, którzy uciekają z ojczyzny, obok powodu "wysokie podatki" wymieniają "zbyt duży napływ imigrantów").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szyyyybko .Pewnie nie tak szybko jak Halo ,czy San Andreas ,ale wynik imponujący .Dodatowy dochów na rozprawy w stronę Take-2 :PMają dwie marki ,które będą im przynosić świetne zyski i niech znajdą ich więcej bo robią świetne gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 10:10, Daviochlebak napisał:

Zgodzę się z przedmówcą i dodam, że gdyby GTA IV wyszło na PC to liczba sprzedanych pudełek
z grą wzrosłaby...:P

Moze nawet o cale 0,4 miliona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy wyjdzie na pc. wydawcy nie chca wydawac na blaszaki bo ludzie piracą gry i oni nie maja z tego zysku. Poza trym już widze wymagania na pc ... prawie nikt tego nie obsluzypatrzac na grafike z xboxa 360.ja tam wole cieszyc sie grafiką HD na konsoli i grać już teraz w gta4 a nie na gwiazdke czy troche wczesniej bo wtedy gears of war 2 ktore pececiarze dostana najszybcie na wiosne lol:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich tych fanboy-ów,którzy narzekają na to ,że GTA IV nie wyszło jeszcze na PCty a jakby wyszło to Take-2 wzbogaciłoby się o kolejne miliony .Porównując dane sprzedaży GTA San Andreas z Wikipedii , serwisu DNP Group oraz VGChartz sprzedaż na konsole wyniosła 20 milionów sztuk gry ,z kolei na PCie lekko ponad milion.Tyle milionów ludzi gra w SA na PC a tylko tyle się sprzedało ? Hmmm .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik sprzedaży wcale mnie nie zdziwił , gdyż gra GTA 4 okazała się wielkim hitem i prawie każda osoba posiadająca x360 lub PS3 ma tą grę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 10:32, Ufo2 napisał:

> No prosze po co sie silic na ambitne i wymagajace gry.
>
> Wystarczy odgrzac starego kotleta po raz 7 czy 8 , dac mu swietna grafike, a graczowi

> pozwolic mordowac i krasc gdzie popadnie i juz mega hit i gra roku gotowa.
>
> PS. Zapewniam , ze nie kazdy to kupi - ja tego nie tkne nawet kijem

Grałeś w ogóle kidykolwiek w jakieś GTA dłużej niż 5 minut? Fabuła, tak fabuła o to tam
chodzi. Nie o to żeby kraść, mordować, robić co się chce. Chodzi o teksty głównych i
pobocznych bohaterów, które są tak mistrzowskie, że inne gry mogą się schować.
No tak, przepraszam, tutaj tylko chodzi o zabijanie, strzelanie i mordowanie...chodźmy
pograć w Kubusia Puchatka (zaraz, przecież tam też się bijesz, to może w sapera?)


Grałem w 1 i 2. Jeśli fabułą nazywasz ciąg misji sprowadzających się do pojedź ukradnij, rozjedź, przemaluj, zastrzel to owszem jest :)

Jak dla mnie seria GTA, Manhunty i Postal 2 to jedne z najbardziej zalosnych gier jakie wyszly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patryk422 - nie gadaj glupot ;] Chyba w jaskini spales pare lat. Teraz montuje sie takie maszynki, ze ze taki xbox nie ma nic do gadania. Technika idzie w gore, co miesiąc cos nowego pojawia sie na rynku komputerowym, a konsola wychodzi raz na pare lat i jak ona ma niby miec przewage nad pc, chyba tylko przez pierwszy miesiac...

Poreszta juz jakis czas temu kompy spokojnie ciągły Crysis''a, a widziales jak ta gra wyglada na PC ?

Poza tym mam playstation 3 (od paru dni) i moge powiedziec to samo. Fajna sprawa, ale PC górą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować