Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyniki sprzedaży GTA IV

36 postów w tym temacie

Dnia 06.06.2008 o 12:14, Crops89 napisał:

ma niby miec przewage nad pc, chyba tylko przez pierwszy miesiac...

Grami.Chodzi o gry nie o technologie .Konsole mają taką moc ,że to wystarczy ,że rozkoszować się grafiką na wysokim poziomie i jednocześnie zachwycać gameplayem .Gier z konsol nie uświadczysz na PCtach (tych typowo konsolowych) .Kolejne shadery i cieniowania nie mają znaczenia ,bo tylko garstak ludzi uświadcza ich na najwyższych ustawieniach .A fun jaki daje siedzenie przed konsolą z padem w ręku na dużym telewizorze bawiąc się takim Dead Rising ,czy choćby grami od EA Big nie są do porównania z tymi PCtowymi nacisnając kombinacje oddalonych od siebie klawiszy na klawiaturze .

Dnia 06.06.2008 o 12:14, Crops89 napisał:

Poreszta juz jakis czas temu kompy spokojnie ciągły Crysis''a, a widziales jak ta gra
wyglada na PC ?

I co z tego skoro jest do ukończenia w kilka godzin a p[oza grafiką nic sobą nie reprezentuje .Tymbardziej wielu ludzi nie uświadcza tej gry na maxie ustawień a onaniści graficzni nie mają prawa nazywać się prawdziwymi graczami.

Dnia 06.06.2008 o 12:14, Crops89 napisał:


Poza tym mam playstation 3 (od paru dni) i moge powiedziec to samo. Fajna sprawa, ale
PC górą ;]

Na szczęście są jeszcze ludzie ,którzy mają odmienne zdanie i po liczbie sprzedających się gier konsolowych i popularności tych maszyn jako sprzęcie do grania widać przewagę w platformie ,jeśli chodzi o wojnę PC vs.konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 12:40, Spector 109948 napisał:

Czy koniecznie trzeba co olejny milion sprzedanych sztuk gry X robić takie newsy? I to
jeszcze z GB? Co z pozostałymi krajami?


Bo jakikolwiek news o GTA4 to momenty wzrost oglądalności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to aby nie przesada, żeby co parę milionów sprzedanych egzemplarzy gry robić kolejnego njusa? Myślę, że (zważając na popularność serii) nie robi to na nikim żadnego wrażenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie jestem zaskoczony - dziwne, żeby tak rewelacyjna gra, jaką jest GTA IV sprzedała się w mniejszej liczbie egzemplarzy ;-)

Sam grę dostałem już dzień po premierze światowej, tak więc byłem jeszcze "na czasie". 23 maja udało mi się ją ukończyć i stwierdzam, że cała gra jest bardzo fajna. Wreszcie wątek fabularny był bardziej rozwinięty, choć i tak mu do MGSa daleko. Czwarta odsłona zrobiła dość dużą zmianę w serii, tak samo jak "trójka" zrobiła w stosunku do "dwójki". Ogólnie rzecz ujmując, z GTA IV jestem bardzo zadowolony.

Śmiem wątpić, że sprzeda się ona lepiej na PC - według mnie wynik będzie gorszy. Po pierwsze to cena - wątpię, by kosztowała 99 zł. San Andreas z tego co pamiętam kosztowało ze 200 zł... I tak większość ludzi ściągnie pirata :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 10:27, Michaelius napisał:

No prosze po co sie silic na ambitne i wymagajace gry.

Wystarczy odgrzac starego kotleta po raz 7 czy 8 , dac mu swietna grafike, a graczowi
pozwolic mordowac i krasc gdzie popadnie i juz mega hit i gra roku gotowa.

PS. Zapewniam , ze nie kazdy to kupi - ja tego nie tkne nawet kijem


Grales chociaz 30 minut czy tylko specjalizujesz sie w sianiu internetowego fermentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 13:59, Kraven napisał:

> No prosze po co sie silic na ambitne i wymagajace gry.
>
> Wystarczy odgrzac starego kotleta po raz 7 czy 8 , dac mu swietna grafike, a graczowi

> pozwolic mordowac i krasc gdzie popadnie i juz mega hit i gra roku gotowa.
>
> PS. Zapewniam , ze nie kazdy to kupi - ja tego nie tkne nawet kijem

Grales chociaz 30 minut czy tylko specjalizujesz sie w sianiu internetowego fermentu?



Grał w 1 i 2, wow! GTA III to tak naprawdę marna kontynuacja GTA 2. Grafika niemal ta sama, fizyka też. Marna gra. Co innego Kubuś Puhatek. Ode mnie plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wynik imponujący, ciekawe, czy GTA IV będzie najlepiej sprzedającą się grą w historii :) A co do piracenia wersji PC - w tym wypadku na pewno sporo więcej ludzi kupiłoby oryginałkę ze względu na oficjalne multi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pierwszej części ta gra nie oferowała dla mnie nic, co by mnie zainteresowało. Część najnowsza to symulator łódki na drodze, ewentualnie żelatynowego zawieszenia, symulator bycia bandziorem w wielkim mieście, ewentualnie pogram pozwalający na robienie wszystkiego, czego nie można robić, bo zabrania tego prawo. Ogólnie, jak dla mnie- ziew...

Jestem pewny, że ma wciągającą fabułę, ale zdaje się, jest to raczej sprawa drugoplanowa, bo z moich rozmów ze szczęśliwymi posiadaczami gry wynika, że po prostu jest.

Kolejną sprawą jest grafika, powiedzmy sobie "średnia" ze skandalicznie rozmazanym drugim planem, postrzępionymi krawędziami obiektów, które zdają się żyć własnym życiem, kiedy obraz jest w ruchu.

Jak dla mnie, ten fenomen sprzedający się w milionach egzemplarzy został stworzony dla znudzonych codziennym życiem frustratów, ewentualnie dla niewyżytych nastolatków. Oba rodzaje to 2/3 naszego społeczeństwa więc wiadomo, skąd tak wielkie zainteresowanie tym tytułem.

Firmie gratuluję wysokich wyników, które jak dla mnie, niekoniecznie przekładają się na jakość produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 13:41, EmoDarius napisał:

I zagości na jeszcze większej liczbie domów jak wyjdzie na PC ^^


tak, ciekawe tylko, jak mały procent, z tych piecowych gta4 będzie hmmm LEGALNE ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 16:57, pRed@toor napisał:

tak, ciekawe tylko, jak mały procent, z tych piecowych gta4 będzie hmmm LEGALNE ^^


Nie mówiłem nigdzie że w legalny sposób zagości ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować