Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze ujęcia z Duke Nukem Forever od 7 lat!

86 postów w tym temacie

Jak dla mnie, to to nieźle wygląda i tyle. Cieszyć się trzeba że coś robią jednak. ;) Więcej info by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duke przybędzie...ale razem z kosmitami a kiedy? Nie wiadomo. Bo żadneg doniesienia w sprawie tej gry nie można traktować na serio. A na grę znudziło mi sie czekać.
Btw. Następne screeny za 7 albo więcej lat, jupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2008 o 21:16, Aranval napisał:

Nie oszukujmy się. WoW wyszedł 3 lata temu... A co z pozostałą 9''tką? ;p


Tibia i te sprawy ;)

Osobiście... nie cieszą mnie takie informacje. Dla mnie DNF jest raczej symbolem, który śmiało można używać w tekstach i wypowiedziach, niźli grą, na którą bym czekał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 18:34, lszos napisał:

Ja myślę , że w Duke''a zagrają dopiero nasze dzieci :D


A ja myślę że dzieci ich dzieci... ale bądźmy szczerzy... mam dziwne uczucie że jak DKF jak już wyjdzie okaże się... średniakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ta gra jednak powstaje ? Wow :P
Ale nie sądzę by szybko wyszła, jeszcze się imho sporo naczekamy, to pewnie dopiero jakieś wstępne etapy zostały zrobione .... jeszcze sięnaczekamy, ale chyba DNF się ukaże ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie DNF to trochę tak jak walka z wiatrakami... Niby tyle razy miał być a nie był... Ale może teraz kiedy został już wydany S.T.A.L.K.E.R. i Prey więc może przyszła kolei na DNF?? Hmm.. choć szczerze to małe mam nadzieje na wydanie tej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze mogliby zmienić tytuł i wydać Duke-a jako coś całkiem nowego. Tamto pokolenie graczy już dorosło, a młodzieży Duke jako Duke nie interesuje, dla nich to i tak będzie kolejny FPS - lepszy bądź gorszy od tych, które w tej chwili rządzą (czy będą rządzić) na rynku.

Innymi słowy: Duke Nukem Forever to w obecnej chwili już tylko legenda głównego bohatera. A dla nowego pokolenia graczy ta legenda nie znaczy nic. Za późno, panie i panowie z 3D Realms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 12:20, Melchah napisał:

Równie dobrze mogliby zmienić tytuł i wydać Duke-a jako coś całkiem nowego. Tamto pokolenie
graczy już dorosło, a młodzieży Duke jako Duke nie interesuje, dla nich to i tak będzie
kolejny FPS - lepszy bądź gorszy od tych, które w tej chwili rządzą (czy będą rządzić)
na rynku.

Innymi słowy: Duke Nukem Forever to w obecnej chwili już tylko legenda głównego bohatera.
A dla nowego pokolenia graczy ta legenda nie znaczy nic. Za późno, panie i panowie z
3D Realms.


CO TY BREDZISZ?! Ja nadal jaram się Duke''m, dla mnie to "żywa" legenda. Czekam z niecierpliwością na grę i jestem pewien, że się nie zawiodę (chociaż kto wie). Ale nawet jeśli to będzie shit to i tak kupie, specjalnie dla Duke''a. A jeśli chodzi o grafikę to mnie ona kompletnie nie obchodzi, może być średnia, zależy mi tylko na dobrym gameplay''u i na genialnych tekstach głównego bohatera. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 18:18, gamzerone napisał:

CO TY BREDZISZ?!

Sprawdź czy Cię nie ma na podwórku, bo słabo toleruję krzykaczy. Wróć jak popuścisz hormonom.

Dnia 08.06.2008 o 18:18, gamzerone napisał:

Ja nadal jaram się Duke''m, dla mnie to "żywa" legenda. Czekam z niecierpliwością
na grę i jestem pewien, że się nie zawiodę (chociaż kto wie). Ale nawet jeśli to będzie
shit to i tak kupie, specjalnie dla Duke''a. A jeśli chodzi o grafikę to mnie ona kompletnie
nie obchodzi, może być średnia, zależy mi tylko na dobrym gameplay''u i na genialnych
tekstach głównego bohatera. :]

Szkoda, że nie ma więcej takich jak Ty, bo miałbym pewny zarobek. Sklecę jakąś graficzkę na poczekaniu, dodam muzyczkę w MIDI i pójdzie ten twór jak złoto. Poszukaj jeszcze kilku kolegów?

A na poważnie: widocznie jesteś reprezentantem fanatyków, którzy każdy badziew kupią, byleby cokolwiek miał wspólnego z tematem uwielbienia. A fan i fanatyk to spora różnica. Spoczywa u mnie na półeczce pełna wersja Duke-a 3D i spędziłem przy tej grze wiele godzin. Nie zmienia to jednak faktu, że obecnie DNF to po prostu żart gierczanego przemysłu a nie poważny temat. Gra tworzona 12 lat nie ma nic wspólnego - za wyjątkiem tytułu - z tym co było przed laty. Pomijając technologię (w tym czasie można by grę ze trzy razy od nowa przepisać), przede wszystkim nadeszło całkiem nowe pokolenie graczy, a przez ten czas o DN nie było nic słychać, za wyjątkiem idiotycznych i co chwilę dementowanych plotek i pseudo informacji. Wiele tytułów, które znamy od lat dotrwało z powodzeniem do dzisiejszych czasów. Duke-a niestety ośmieszono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 18:41, Melchah napisał:

> CO TY BREDZISZ?!
Sprawdź czy Cię nie ma na podwórku, bo słabo toleruję krzykaczy. Wróć jak popuścisz hormonom.

> Ja nadal jaram się Duke''m, dla mnie to "żywa" legenda. Czekam z niecierpliwością

> na grę i jestem pewien, że się nie zawiodę (chociaż kto wie). Ale nawet jeśli to
będzie
> shit to i tak kupie, specjalnie dla Duke''a. A jeśli chodzi o grafikę to mnie ona
kompletnie
> nie obchodzi, może być średnia, zależy mi tylko na dobrym gameplay''u i na genialnych

> tekstach głównego bohatera. :]
Szkoda, że nie ma więcej takich jak Ty, bo miałbym pewny zarobek. Sklecę jakąś graficzkę
na poczekaniu, dodam muzyczkę w MIDI i pójdzie ten twór jak złoto. Poszukaj jeszcze kilku
kolegów?

A na poważnie: widocznie jesteś reprezentantem fanatyków, którzy każdy badziew kupią,
byleby cokolwiek miał wspólnego z tematem uwielbienia. A fan i fanatyk to spora różnica.
Spoczywa u mnie na półeczce pełna wersja Duke-a 3D i spędziłem przy tej grze wiele godzin.
Nie zmienia to jednak faktu, że obecnie DNF to po prostu żart gierczanego przemysłu a
nie poważny temat. Gra tworzona 12 lat nie ma nic wspólnego - za wyjątkiem tytułu - z
tym co było przed laty. Pomijając technologię (w tym czasie można by grę ze trzy razy
od nowa przepisać), przede wszystkim nadeszło całkiem nowe pokolenie graczy, a przez
ten czas o DN nie było nic słychać, za wyjątkiem idiotycznych i co chwilę dementowanych
plotek i pseudo informacji. Wiele tytułów, które znamy od lat dotrwało z powodzeniem
do dzisiejszych czasów. Duke-a niestety ośmieszono.


Mów co chcesz "hultaju". xD I tak go kupie... buhauhauahuahauhau!

A tak na serio to: Nie jestem fanatykiem, bo nie rozumiem definicji tego jakże trudnego słowa! Po prostu lubie Duke''a i tyle. I nie kupuje badziewi, mam duże wymagania, przykład: Mass Effect na PC = Rozczarowanie, stracone pieniądze, GRID = Nuda, oczywiście to moje zdanie, ale aktualnie nie mam gry w którą gram, bo żadna mi się nie podoba O.o Czekam na C&C RA3 =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracują mad tym jescze dłużej niż nad Preyem, który wyszedł jakiś czas temu (chyba rok), więc DNF może też bedzie dobry.
Choć może wydawać to się śmieszne, ale czytałem w Clicku jakiś czas temu, że pracują już nad kontynuacją DNF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też właśnie gdzieś czytałem... Ale tyle razy słyszałem podobne "opowieści" i dlatego trochę jakoś już nie wierzę na wydanie tej gry... Ale zawsze mam nadzieję... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tylu lat sobie jaja robią ze wszystkich, że sie dziwię ludziom wierzącym w to xD Coś czuje, że już dawno porzucili zamiary zrobienia tego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować