Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dungeon Siege 3 w drodze, wraz ze sporymi zmianami

44 postów w tym temacie

Łoł! Jestem wielkim fanem h&s, nie mam więc powodu aby się nie cieszyć, choć po premierze części drugiej estyma wobec serii jakby zelżała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam. Obecnie gram w część drugą i nie narzekam. Zobaczymy co będzie z tej trójki, o ile zostanie ona wydana. Same plany nie wystarczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 część Dungeon Siege''a to najnudniejsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. Grałem w wiele gier, lepszych gorszych, ale ta jest zdecydowanie najnudniejsza. A co ciekawe w jedynkę graaaałem i graaaaaałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w DS II i gra była zbyt nudna jak dla mnie. Ale pomysł z jednym bohaterem bardzo mi się podoba i liczę to na +. Jak pokażą za jakiś czas demko, na pewno rzucę okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech pamiętam jak w Dungeon Siege 2 walczyłem z przeciwnikami co mieli po kilkadziesiąt tysięcy puntów życia, siekało sie oj siekało. Choć przy drugim poziomie trudności (coś jak Koszmar w Diablo2) zaczynało człowieka to wnerwiać nawet fana h''n''s jak ja.

Uproszczenie? Czego? Gry te nawet w przypadku bossów były proste, chyba tylko dodatek do DS2 był chamsko trudny.
Zmiana w grze jaką jest rezygnacja z drużyny śmiałków można uznać za herezję bo to właśnie ten element był znakiem Dungeon Siege. Jedna z najmniej rozsądnych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... osobiście mi się ten pomysł nie podoba. To co mi się podobało w Dungeon Siege II był właśnie fakt, że pod kontrolą gracza znajdowała się cała drużyna. Powiedzcie sami, ile znacie gier typu action-RPG w które steruje się więcej niż jedną postacią? Drużyna była wyznacznikiem RPGa od Gas Powered Games. Nowa część tej serii bez tej opcji będzie po prostu jak... inne gry tego typu, czyli nieciekawym klonem Diablo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, ale hack''&''slasha chyba nie da sie uprościć. No chyba, żeby wszystko wyrzucić i zostawić samą sieczkę, ale to już nie byłoby to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DS 2 była zdecydowanie nudna jak flaki z olejem i na dodatek strasznie brzydka. Cieszę się, że chcą teraz skoncentrowac się na tylko jednej postaci, bo dośc irytujące było uganianie się za wszystkimi. Byc bohaterem oznacza byc jedynym, a nie grupą, między innymi dlatego Diablo wciąż wygodnie rozsiada się na tronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakiś konkretny RPG nie wliczając Mass Effecta i Bioshocka. W moim odczuciu "2-ójka" była niewypałem i troszkę przereklamowana, mam nadzieję, że "3-ójka" będzie znacznie lepsza... Jeszcze czekać na Diablo 3 i kolejną część Sacreda. Te gry przyciągają mnie najbardziej z serii wszystkich "erpegów".
A ten Space to już zupełnie mnie nie ciągnie ;d
pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite... a straciłem wszelkie nadzieje po ogłoszeniu, że trwają pracę nad czymś co nazywa się "Space Siege".
I sterowanie jednym bohaterem - mi to odpowiada. Fajnie będzie się eksplorowało jakieś krypty, podziemia... ach. Tylko mam nadzieję, że bohatera będzie sobie można stworzyć... a nie... otrzymać gotowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe pamiętam jak w 2002 roku zagrywałem się w pierwszą część co do kolejnej odsłony to już mnie tak nie urzekła jednak zagrać było trzeba, myślę że podobnie uczynię z trzecią jeśli oczywiście wyjdzie jednak do tego to już będzie potrzebny nowy sprzęt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 19:49, fcbarca91 napisał:

Nareszcie jakiś konkretny RPG nie wliczając Mass Effecta i Bioshocka. W moim odczuciu
"2-ójka" była niewypałem i troszkę przereklamowana, mam nadzieję, że "3-ójka" będzie
znacznie lepsza... Jeszcze czekać na Diablo 3 i kolejną część Sacreda. Te gry przyciągają
mnie najbardziej z serii wszystkich "erpegów".
A ten Space to już zupełnie mnie nie ciągnie ;d
pzdr.


Arar! Było to przerabiane wielokrotnie - Dungeon Siege to Hack''n''slash nie RPG! To tak jakby Operation Flashpoint był FPSem. Widok i poszczególne elementy są ale to nie jest to samo.
I nie martwcie się o sprzęt, Seria jest brzydka jak kolano i nie potrzebuje rakiet do odpalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2008 o 20:11, Spector 109948 napisał:

Było to przerabiane wielokrotnie - Dungeon Siege to Hack''n''slash nie RPG!

Fakt, Dungeon Siege nie jest czystym gatunkowo RPG, ale to że zwracasz na takie coś uwagę to zwykłe czepialstwo. H&S należy do rodziny RPG więc nie jest błędem mówienie że Diablo czy Dungeon Siege są erpegami. Bo są to gry RPG z podgatunku H&S jeżeli ktoś chce być dokładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować