Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_1b65b0d7fd3e3690d178abb89b8e688ffde38449362b2f20807b7cbef683104a

Dungeon Siege III - Temat Ogólny [M]

204 postów w tym temacie

Heh,nie miało być " Soki " lecz " Loki " ;)
mi jak na razie najbardziej do gustu przypadł " Sacred 2 " i " Torchlight " - był jeszcze całkiem fajny,kosmiczny H&S: " Space Siege "
teraz czekam na " DSIII " i w końcu na " Siablo III " / nie grałem we wcześniejsze części /,no i muszę w końcu zabrać się za '' Sacred 2 " z dodatkiem ale za dużo gier mam do przejścia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2011 o 22:06, SmokeY napisał:

Podłączyłem swojego logitech''a rumble i znów zonk- DS3 go nie wykrywa. Rozpoznaje tylko
pada do x klocka. Wrzuciłem emulator do folderu z grą odpaliłem i teraz działało prawidłowo.
Sterowanie o niebo lepsze niż k+m. Ma się wrażenie płynnego wyprowadzania zwykłych i
specjalnych ciosów, które łączą się w ładne comba. Używanie wzmocnionych wersji umiejętności
też nie stanowiło już męczarni.
Jak ktoś planuje zakupić DS3 to polecam dokupić jakiś tani pad (uwaga na ilość przycisków)
i pobrać emulator pada xboxa. Ja używałem tego: http://code.google.com/p/x360ce/


----------
Nie można było ująć tego lepiej. Po podłączeniu pada gra się na PC o niebo lepiej.
Jeszcze jedna uwaga: po wymaksowaniu anizo i jakości tekstur w sterowniku karty gra wygląda na PC już całkiem sympatycznie, na tyle, że zdecydowałem się tym razem na wersję PC, a nie x360.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja odpalilem ze steama demko 3 razy i za kazdym razem gra sie zatrzymuje i wyskakuje blad krytyczny, nie wiem czemu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 14:01, Gosu napisał:

Ja odpalilem ze steama demko 3 razy i za kazdym razem gra sie zatrzymuje i wyskakuje
blad krytyczny, nie wiem czemu ;/

Ciężko stwierdzić co to może być. Zawsze zaczynam od pytania: jaka karta graf/ sterowniki. Spróbuj pobrać najnowsze - odinstalować stare z panelu ster- zrobić restart- wywalić resztki przy życiu driver sweeper''a- restart- zainstalować nowe stery. Driver sweeper możesz pobrać np tu : http://www.programosy.pl/program,driver-sweeper.html.
Jeśli to nie pomoże spróbuj zainstalować/reinstalować VCRedist : http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=5582

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poświęciłem wersji demo godzinkę czasu... Bez pada imho ani rusz - sterowanie PCtowe jest sztywne i nienaturalne. Po jego podłączeniu zaczyna się radosna sieka - generalnie trzyma klimat poprzedniczek, ale to jednak nie to samo. Może właśnie kwestia sterowania, z padem jest jednak inaczej i odbiór się trochę zmienia. Tak czy siak, wydaje się to być dobra gierka w oczekiwaniu na Torchlight 2 i Diablo 3. Są itemki, są potworki, są korytarze - wszystko co musi mieć sieka jest na miejscu.
Oprócz tego jaki już ktoś zauważył jak na grę tego rodzaju jest tu zaskakująco dużo dialogów (są nawet opcje które można utracić przy pewnych wariantach odpowiedzi o.O) i tekstów z kategorii Lore. Pozytywne zaskoczenie - widać Obsidian nawet w H&S musi dodać coś rdzenie cRPGowego. Chwała im za to.
Co ciekawe w przeciwieństwie do poprzedni produkcji studia, tu na razie nie dostrzegłem jakiś dramatycznych problemów technicznych. Przy tej firmie jest to już niebywałe zaskoczenie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 15:22, SmokeY napisał:

Ciężko stwierdzić co to może być. Zawsze zaczynam od pytania: jaka karta graf/ sterowniki.
Spróbuj pobrać najnowsze - odinstalować stare z panelu ster- zrobić restart- wywalić
resztki przy życiu driver sweeper''a- restart- zainstalować nowe stery. Driver sweeper
możesz pobrać np tu : http://www.programosy.pl/program,driver-sweeper.html.
Jeśli to nie pomoże spróbuj zainstalować/reinstalować VCRedist : http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=5582


Sterowniki mam najnowsze, zawsze, karta to Radeon XFX Radeon 6970 2048 mb. Gram ciagle w wiedzmina, czasami mecze tego biednego Crysisa 2 i wszystko dziala.

Co do VCRedist to nie wiem nawet co to jest, wiec sprobuje z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 16:24, Kapas napisał:

Może głupie pytanie, ale czy pełna wersja będzie wymagać do działania steama ?


Tak

Gosu -> Mam Radka 5850 i stery 11.5b ( http://downloads.guru3d.com/AMD-Catalyst-11.5b-Hotfix-driver-download-2722.html) i działa u mnie bez problemów. Spróbuj śledzić ten wątek na forach steam ( http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1920471) wypowiada się tam developer z możliwymi rozwiązaniami (na zielono nick). Czytałem tam , że zmiana regionu może pomóc, ale Polski to chyba nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 18:46, Ecko09 napisał:

Ile to demko waży? I ile zajmuje jego przejście?


na szybciora to i w 20 min można.. mi jednorazowe przejście zajęło 50 minut ze wszystkimi questami pobocznymi.


W sumie to już 3 godziny grałem bo są 2 postacie do wyboru. Demo waży 1,41 gb na dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po poprawce tekstury już nie są tak rozmyte (przynajmniej u mnie). Rewelacji nie ma co oczekiwać: pod względem technicznym grafika jest przeciętna, ale nadrabia to stylem.

Udało mi się też zlikwidować czarne pasy w rogach ekranu w rozdziałce 16:10. Dla zainteresowanych: wchodzimy w dokumenty/mygames/dungeonsiege3/user.ini i tak w linijce "support_aspect_ratio_16_10" zamiast false wpisujemy true. UI nie zmienia co prawda położenia, ale lepsze to niż nic.

20110611194535

20110611194549

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem demko w wersji na PS3 i dodam swoją opinię:

- fabuła całkiem niezła, a przynajmniej jej początek chociaż i tak sprowadza się do "siecz i rąb" ;)

- ekwipunek to jakaś porażka, dobrze chociaż, że jak coś znajdę to mi podświetla jako "new", gdzie są te fajne rysunki broni i uzbrojenia z DSII? Może nie były duże i ładne, ale były, do tego jakieś takie czytelniejsze.

- brak mikstur leczących, nie wiem jaki to miało cel, ale generalnie jest dość upierdliwe, przecież poty to niejako podstawa gier h&s.

- brak przycisku podświetlenia skarbów/skrzyń/ miejsc interakcji, mam teraz biegać po mapie i szukać czegoś co da się użyć? albo jak coś wypadnie i przeoczę?

Generalnie gra nie warta tych 199 pln za jakie można ją dostać na konsolę, na PC też bym się zastanawiał, może jak dadzą w jakiejś taniej serii, lub czasopiśmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostałem pełną wersje gry ale nie mogę zarejestrować jej na stem, dlaczego ? jest tylko informacja - przed premierą, jaki jest zatem sens kupować gry w pre orderze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2011 o 16:38, Shelazar napisał:

Bosh, czy mnie oczy nie mylą, ta gra jest od tygodnia dostępna na torrentach, kiedy my
musimy czekać!?

Albo jakiś wyciek, albo...albo supplierzy się postarali i jakimś cudem dostali odblokowaną grę, mimo że śledzę co się dzieje na Scenie, to i tak ciężko uwierzyć, co to rld zrobiło z Dungeonem trójką O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na steam: Dostępne: "17 Czerwiec 2011 Ta gra zostanie odblokowana za około 1 dzień i 3 godz."
To chyba jakiś bug? Grę powinni odblokować o jutro 00.00-01.00?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować