Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_1b65b0d7fd3e3690d178abb89b8e688ffde38449362b2f20807b7cbef683104a

Dungeon Siege III - Temat Ogólny [M]

204 postów w tym temacie

Dnia 16.06.2011 o 22:25, Shelazar napisał:

Mana sama się nie regeneruje, tak jak życie?


Nie, musisz zbierać kulki z energią i życiem lub użyć umiejętności regenerującej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle co to ma być? Dziś niby premiera, a ja byłem w 3 sklepach i nigdzie nowego DSa nie mieli. W empiku mi nawet powiedzieli, że oni mają premierę przewidzianą na 24 czerwca O_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 14:26, Kapas napisał:

W ogóle co to ma być? Dziś niby premiera, a ja byłem w 3 sklepach i nigdzie nowego DSa
nie mieli. W empiku mi nawet powiedzieli, że oni mają premierę przewidzianą na 24 czerwca
O_O

Dokładnie,na stronie Empika premiera 24.6
co ciekawe,najpierw premierę 24.6 miały wszystkie wersje gry,wczoraj już tylko Limited Edition a zwykła wersja wysyłana jest w ciągu 24 godzin - co ciekawe,w salonie Empik obie wersje mają premierę 24.6
sam już nie wiem,o co z tym biega ...
to trochę tak,jak z '' Fable III '',którego też jeszcze w żadnym sklepie nie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 16:33, gumeczka napisał:

Dziwne ja preordera już wczoraj dostałem.Właśnie instaluje :-))

Ja zainstalowałem i pisze mi że gra jeszcze nie dostępna:( nie kumam o co chodzi,daj znać czy u Ciebie ruszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak,cuda się zdarzają i udało mi się zakupić w Empiku DSIII - niestety,mają tylko wersję podstawowa,ale na dodatkach jakoś szczególnie mi nie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 17:56, lis_23 napisał:

Więc tak,nie mogę zainstalować gry / fotka / - poradzicie coś?


A steam masz zainstalowany i konto utworzone? Jeśli tak i dalej masz takie coś to zawsze możesz pobrać grę z serverów steam. Aktywuj klucz tylko (w lewym dolnym rogu głównego okna steam:dodaj grę) i będziesz miał ds3 na liście gotowego do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Steam zainstalowany,konto też mam a na nim pięć gier
ale spoko,za trzecim razem w końcu ruszyło i gra się zainstalowała / nie chciałem dublować posta /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 18:20, SmokeY napisał:

Ach ta złośliwość rzeczy martwych:]


Heh,mi Steam ogólnie robi jakieś niespodzianki bo,np.nie mogę grać w Darksiders; dochodzę do pewnej lokacji w grze,wchodzę doń i ... koniec,gra i/lub cały komp się wiesza i pozostaje restart kompa,przy czym Steam przestaje działać i konieczny jest kolejny restart ;0
ponoć nie tylko ja tak mam,kumpel miał też takie dziwy przy Total War: Shogun 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 18:56, Eff3ctiv3 napisał:

Opinie o grze mile widziane, bo zastanawiam się nad kupnem.

Zagraj w demo i sam zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie gra działa,pograłem też z kumplem w coopie - wrażenia dziwne,pierwszy raz grałem z kimś przez neta ;)
dla mnie,trochę za szybko,dialogi słyszałem podwójnie - ogólnie,największą wadą gry jest walka której się nie czuje i która nie daje satysfakcji - w ogóle nie widzę tego,czy trafiłem kogoś czy nie,taki totalny chaos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale obciach ... nie mogę pokonać wiedźmy w jaskini,którą pokonałem bez problemu w demie,a na dodatek teraz gram padem,więc powinno być łatwiej ;)
chyba trochę odpocznę od DSIII i skupię się na Wieśku 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować