Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_1b65b0d7fd3e3690d178abb89b8e688ffde38449362b2f20807b7cbef683104a

Dungeon Siege III - Temat Ogólny [M]

204 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2011 o 12:46, MasterChiefGT napisał:

Dzięki :D


Nie ma sprawy ;)

Dnia 20.06.2011 o 12:46, MasterChiefGT napisał:

A jak tam pad się sprawuje ?
Bo wiem że jest jakiś program co pozwala grać nie tylko na padzie od x''a :P


Na to Ci nie odpowiem. Grę mam, ale zacznę grać po sesji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 12:49, laki13 napisał:

Jutro raczej będę miał tą grę, dlatego mam pytanie: czy da się grać na każdym padzie,
czy tylko pad od X360?


Jest program co pozwala grać na każdym padzie
Ale to jest zewnętrzny program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2011 o 11:03, scott napisał:

Hym - demo mam ze stema i nic tam nie widze (patch)
w goolge też szukałem i tylko inf. o tym że ma być patch do pełnej wersji.
Jak masz może jakiś link. to bardzo proszę bo chyba ślepy jestem, albo źle szukam


Mi patch ściągnął się automatycznie.. nie wiem czy po jego opublikowaniu czasem te normalne wersje dema nie mają już zaaplikowanej tej łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2011 o 00:31, Dandelion1 napisał:

Został mi ostatni quest w Stonebridge (ten w Odlewni), więc dużo jeszcze gry przede mną?
Ponoć gra jest strasznie krótka jak na h''n''s.


To jeszcze caly jeden akt przed Toba. Moze i jest krotsza od innych gier tego typu, ale ja wole gre krotsza i zroznicowana, niz 2 tygodnie tluc w podziemiach jak np. w Torchlight.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem: Jak dojść to Stonebridge (nie wiem czy się nie pomyliłem czasem ;))? Bo wiem, że trzeba na jakiś most odremontowany wejść i później na jakieś bagna ale za ciorta nie mogę tego mostu znaleźć. Pomoże ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2011 o 23:00, laki13 napisał:

Mam mały problem: Jak dojść to Stonebridge (nie wiem czy się nie pomyliłem czasem ;))?
Bo wiem, że trzeba na jakiś most odremontowany wejść i później na jakieś bagna ale za
ciorta nie mogę tego mostu znaleźć. Pomoże ktoś?


Jak wyszedles z palacej sie bazy legionu na samym poczatku gry to byles kolo tego mostu. Jak gadasz z Odo w drugiej bazie i wychodzisz z niej mostem to idziesz w lewo, naprawde nie wiem jak mozna sie w DS zgubic...poza tym ja na PS3 mialem przycisk ktory pokazywal droge gdzie isc do questa wiec na PC tez taki powinien byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gosu - > szkoda że spojlerujsz :/

btw DS 3.. na gramie napisali "typowy średniak" i wystawili 7,5 xD na golu natomiast gra dostała 8,5, z czym się zgadzam, bo dałbym podobną notę, a i merytorycznie recka na golu jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gre warto kupić na PC, czy poczekac jak stanieje. Grałem tyko w pierwsza cześc i to miałem okazje troche a teraz nie moge nowej sztuki znależć. Pytam czy II warto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 13:25, Kapas napisał:

@Gosu - > szkoda że spojlerujsz :/


No naprawde straszny spoiler tam poszedl, szkoda ze marudzisz bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2011 o 13:35, Ifym napisał:

Grał ktoś na PS3? Warto kupić?


Ja gralem, mi sie bardzo podobala, ale jak widac wiekszosc narzeka. Pierwszy Hack''n''Slash na ktorym nie przysypialem z nudow, najlepiej grac na hardcore zeby walki byly wymagajace, wtedy napewno nie jest jak w Diablo, trochlight, titan quest czy innych, ze klikasz jeden klawisz i zastepy przeciwnikow padaja jeden za drugim. Trzeba troche pokombinowac, mieszac umiejetnosci, zmieniac stance na grupe przeciwnikow lub na jednego, poza tym walki z bosami sa naprawde swietne i wymagajace. Generalnie skonczylem gre dwa razy, raz w singlu a drugi raz z kumplem w Co-op na dwa pady, wiec zabawa byla przednia. Moim jedynym zastrzezeniem jest to ze nie wpadly mi niektore trofea a powinny, dla przykladu: dostalem Deed w grze za sprzedanie itemow powyzej 100 000, a trofeum mi nie wpadlo, za dokladnie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na taką odpowiedź liczyłem, dzięki. Teraz byle do wypłaty, bo pograłbym w jakiegoś porządnego h''n''s. Jest polska wersja? Bo z angielskim u mnie średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2011 o 10:26, Ifym napisał:

Na taką odpowiedź liczyłem, dzięki. Teraz byle do wypłaty, bo pograłbym w jakiegoś porządnego
h''n''s. Jest polska wersja? Bo z angielskim u mnie średnio.


Możne tu ci napiszą co inne ale tych co znam mówią, że DS3 to gówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować