Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_1b65b0d7fd3e3690d178abb89b8e688ffde38449362b2f20807b7cbef683104a

Dungeon Siege III - Temat Ogólny [M]

204 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2012 o 13:39, ayano napisał:

To chyba jakiś błąd gry. Możecie mi pomóc? Już nie wiem co robić.


Już było to w tym temacie wałkowane.. poszukaj. Zdaje się, że faktycznie wokół nie może być żadnego wroga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem oddać jednego questa Stonebridge, a dotarłem właśnie do

Spoiler

królowej Roslyn

. Będę miał możliwość powrotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2012 o 11:52, Kadaj napisał:

Zapomniałem oddać jednego questa Stonebridge, a dotarłem właśnie do

Spoiler

królowej Roslyn

.
Będę miał możliwość powrotu?


Si, Stonebridge odwiedza się jeszcze potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że podczas coopa przez multi tylko host dostaje doświadczenie z questów i bicia mobów. Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 12:08, treek napisał:

Gdzieś wyczytałem, że podczas coopa przez multi tylko host dostaje doświadczenie z questów
i bicia mobów. Prawda to?

Tak. O ile dobrze pamiętam Twoja postać jest tak jakby odbiciem lustrzanym hosta - na start dostaje tyle doświadczenia ile ma główny gracz, możesz ją sobie dowolnie rozwinąć, ale wszelkie zmiany nie zachowają się na dłużej, po ponownym odpaleniu gry będziesz musiał robić to wszystko od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ja grę kupiłem w dniu premiery i żałuję - to jest produkcja na raz i nie ma sensu do niej wracać... teraz kupiłem diablo i bije na głowę DS3 kilkanaście razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 20:30, zerohunter napisał:

A DS2?


Dla mnie DS2 też był nudny... ze starszych tytułów to tylko Titan Quest się wybija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Jestem zainteresowany kupnem DS III i mam pytanko, czy jest grywalność w internecie? Mam na myśli coś typu Diablo 2 czy 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem przygodę z Dungeon Siege 3 i mam pewne pytanie o absurdalnym zabarwieniu.

Gram Lucasem i generalnie wszystko szło dotąd jak po maśle. Ba, nawet pani wiedźma mini-boss, na którą narzeka wiele osób nie była dla mnie większym wyzwaniem. Gorzej, że kolejny etap to czyszczenie tego dworku Gunderica i tutaj zaczynają się schody. A mianowicie, pasek hp leci na złamanie karku, czasami potrzeba paru sekund, by wrogowie go zredukowali niemal do zera. Sukcesywnie wkładam coraz lepszy sprzęt, buildu raczej nie schrzaniłem, staram się być mobilny, a i tak poziom trudności podskoczył nagle obłędnie. Robię coś źle? To jakaś wysokopoziomowa lokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. Mam mały problem odnoszącym się do grafiki dungeon siege III. Posiadam dość dobry sprzęt więc gram na najwyższych wymaganiach ,lecz dręczą mnie czarne pasy u dołu i góry ekranu. Czy jest jakiś sposób na ich usunięcie? Dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2013 o 16:17, mich026 napisał:

witam wszystkich. Mam mały problem odnoszącym się do grafiki dungeon siege III. Posiadam
dość dobry sprzęt więc gram na najwyższych wymaganiach ,lecz dręczą mnie czarne pasy
u dołu i góry ekranu. Czy jest jakiś sposób na ich usunięcie? Dzięki z góry

W opcjach zmień aspect ratio czy jakoś tak to się zwie np. 16:9 lub 16:10 lub cos ten deseń zależności jaki masz monitor jak nie pomoże to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż powróciłem do tej gry z chęcią jej przejścia jeszcze raz ,ale pojawiły się problemy natury technicznej ,których wcześniej nie miałem.
Chodzi dokładnie o przycinanie się gry i trzeszczący dźwięk ,które te objawy towarzysza w tym samym czasie ,na przykład jak jest przycięcie to i ścinanie .
Jak to naprawić ,znalazłem rozwiązanie polegające na ustawieniu gry na priorytet niski ,ale to prawie nic nie pomaga ,dźwięk nadal trzeszczy.
Oczywiście mam najnowsze sterowniki ,ale jak już wcześniej powiedziałem grałem w tą grę ,dwa lata temu i było wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inne gry działają bez problemu ,co dziwne. Ale odkryłem taką ciekawą rzecz ,kiedy wyłączę Game Boostera ,to gra o wiele lepiej chodzi ,a dźwięk już tak nie trzeszczy. Dziwne ,widocznie Obsidian kolejny raz wydał grę dziurawą od wszelakich bugów i nie zamierzał ich naprawić ,szczególnie jeśli chodzi o wsparcie dla kart dzwiękowych zintegrowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem DS3 jeszcze jako pre order, ale dopiero dzisiaj ją zainstalowałem ;) w opisie statystyk jest pewna niejasność, moze ktoś będzie potrafił mi powiedzieć, jaka jest różnica między atakiem a siłą woli? bo z opisu ciężko wywnioskować czy powinienem inwestować w obie te statystyki czy tylko np. w siłę woli skoro posługuję się magią?

20131006104217

20131006104227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować