Zaloguj się, aby obserwować  
Abi_Dalzim

Pierwsze udokumentowane małżeństwo forumowe :)

124 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2008 o 09:55, Abi Dalzim napisał:

> Jutro je będziemy mieć.
Jutro było wczoraj :)
Daj choć jedno ;)


Czekam, aż Yarr wstanie :D Zdjęcia wreszcie mamy :) On się lepiej zna na zarządzaniu zdjęciami - a tu by trzeba też zmniejszyć. Jak tylko wstanie, to go poproszę, obiecuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 14:21, Yarr napisał:

Dobra, wstałem... nawet też, również spożyłem coś i byłem w kościele z moją nową, prywatną
małżonką.
A teraz zdjęcia dla ciekawskich :D

Super z was para!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 12:26, Soleila napisał:

No pięknie, mamy już Dzidziusia Gramowego (niejakie słodkie Filipiątko), mamy małżeństwo
Gramowe, jeszcze nam Dziadzia brakuje ... A nie, przepraszam, już mamy! Sorki KrzysztofieMarku
;P

Sto lat Shel&Yarr od całej ekipy :*, ale ode mnie szczególnie.

Ale fajnie! Mamy panią Gramową, pana Grama, dziadka Gram i do tego dochodzi małe Gramiątko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 14:21, Yarr napisał:

Dobra, wstałem... nawet też, również spożyłem coś i byłem w kościele z moją nową, prywatną
małżonką.
A teraz zdjęcia dla ciekawskich :D


Bardzo fajne fotki i co tu dużo mówić ?
Śliczna z was para i mam nadzieje , że kiedyś ja tak trafie jak wy na siebie. ;P

PS.Teraz czekamy na gramiątko. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 14:21, Yarr napisał:

Dobra, wstałem... nawet też, również spożyłem coś i byłem w kościele z moją nową, prywatną
małżonką.
A teraz zdjęcia dla ciekawskich :D


Hehe :) Dobrze wyszliście :)
Ech, życie toczy się dalej... zatacza koło, więc niedługo mamy nadzieję ujrzeć (tak) Gramiątko :P
A, przy okazji: Jednego tam zabrakło- Flagi z napisem ,,Gram.pl" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 22:55, cedricek napisał:

A, przy okazji: Jednego tam zabrakło- Flagi z napisem ,,Gram.pl" :P


Skargi i zażalenia proszę składać na ręce zaproszonych Gramowiczów, którzy nie zaszczycili nas swoją obecnością... i Soleili ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS.Teraz czekamy na gramiątko. ;)

Już zdążyłem nakreślić sobie to w głowie.
Nasza para młodych wybiera się na plaże, ich sylwetki rozpościerają głębokie cienie wśród zachodzącego słońca. Jeszcze nie wiedzą co ich czeka, trwają w monotonicznej kontemplacji swych jakże sunących po woli myśli. Kurczowo trzymają się za ręce i wyczekują w milczeniu. Chwilę te zakłóca miarowy plusk fal i szum morza raz po raz w takt halnego wiatru. Patrzą nieobecnym wzrokiem gdzieś w dal. To właśnie tego dnia zaczyna się wysyp płodów i małych dzieciątek. Inne pary też tu są, porozstawiani wzdłuż brzegu. Zaczęło się! Fale wzmagają się z impetem nacierając na piasek plaży. Z rozbryzgującej się wody wyłaniają sie po chwili członki : nóżki i małe rączki! To płody niczym krnąbrne grosiki wyskakują wprost na ziemie zwijając się w konwulsjach ... z cichym płaczem. Jedne zeszły w toń głębin morskich, drugie zaś zaczepiły się o gnuśne, łapczywe wodorosty. Istota narodzin, powodzenia w przechwyceniu najsilniejszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 14:21, Yarr napisał:

A teraz zdjęcia dla ciekawskich :D

Czyli dla wszystkich, którzy chociaż raz zajrzeli do tego tematu :)
Bardzo fajne zdjęcia, daj więcej (wiem, pazerny jestem ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


A Sol była? :P
Pewnie jej czasu zabrakło, no, ale wiadomo przecież, że praca...A tak nawiasem, to trzeba to było bardziej rozgłosić :D Pół Gram.pl by się zjechało ( No, ja może też...:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 14:51, cedricek napisał:

A tak nawiasem, to trzeba to było bardziej rozgłosić :D Pół Gram.pl by się zjechało ( No, ja może też...:D)

Ślub to uroczystość rodzinna, a nie zjazd forumowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 14:51, cedricek napisał:


A Sol była? :P
Pewnie jej czasu zabrakło, no, ale wiadomo przecież, że praca...A tak nawiasem, to trzeba
to było bardziej rozgłosić :D Pół Gram.pl by się zjechało ( No, ja może też...:D)


Sol dostała zaproszenie, ale jej się daty pokićkały, za co bardzo, bardzo Parę Młodą przepraszam raz jeszcze i na Chrzciny przyjdę. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 15:13, Abi Dalzim napisał:

> A tak nawiasem, to trzeba to było bardziej rozgłosić :D Pół Gram.pl by się zjechało
( No, ja może też...:D)
Ślub to uroczystość rodzinna, a nie zjazd forumowiczów :)


No niby tak, ale przecież my tutaj, jak jedna, wielka rodzina xD

Soleila:
Hmm...Się zdarza :P Za to na chrzcinach muss być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 15:13, Abi Dalzim napisał:

Ślub to uroczystość rodzinna, a nie zjazd forumowiczów :)


Lecz przecież, trzeba zauważyć, że gdzie się młoda para poznała? A właśnie na gramie, to przez gram.pl, wzieli ślub, to przez gram.pl są szczęśliwi, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 17:24, Piotrbov napisał:

Lecz przecież, trzeba zauważyć, że gdzie się młoda para poznała? A właśnie na gramie,
to przez gram.pl, wzieli ślub, to przez gram.pl są szczęśliwi, czyż nie?


Na tej samej zasadzie para która poznała się w pubie gdzie codziennie przebywa po 200 osób powinna je zaprosić na ślub. Taka uroczystość to nie jakaś tam podrzędna imprezka gdzie każdy może przyleźć byle miał odpowiednio sporo procentów pod kurtką ukryte tylko impreza dla rodziny, najlepszych znajomych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować