Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dawn of War II - nowe screeny

48 postów w tym temacie

Renor Mirshann

W Internecie pojawiły się nowe screenshoty, które prezentują w akcji grę Warhammer 40.000: Dawn Of War II. Będzie ona działać na silniku Essence Engine 2.0, którego pierwszą wersję można podziwiać w tytule Company of Heroes. Jak zapowiada sie nowy projekt studia Relic, jeśli chodzi o grafikę? Oceńcie sami.

Przeczytaj cały tekst "Dawn of War II - nowe screeny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny wyglądają obiecująco. Jest jeszcze mroczniej niż w pierwszej części. Tragedia "wisi w powietrzu" ( opisując screeny a nie grę :)). Mam tylko nadzieję, że nie będzie to gra jak dodatki, które "przechodziły się same". Chyba warto czekać, przynajmniej żeby zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście umieścić tutaj nowego trailera gry, fantastyczny no i ten głos Dreda na końcu...
Ciekawi mnie tylko jak będzie wyglądał system obrażeń w grze, czy znowu jednostki będą mały po 300hp i tylko trzeba strzelać czy będzie to system z CoH? Tylko że nie wyobrażam sobie wtedy jak atakowali by dowódcy, mieliby podobnie wytrzymałość kilku hitów? Na grę czekam mimo iż w RTSy przestałem grać, to chyba z czystego sentymentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy DoW będzie ładniejszy niż Starcraft II i nie mówcie, że nie bo Blizzard tak długo robi gry, że grafika jest przestarzała jak gra wychodzi - jak np. WoW. Zresztą wystarczy spojrzeć na screeny ze Starcrafta. Nawet jak poprawią jakość to gdzie im tam do designu Dawn of War. :P
Czekam na nowego Warhammera, bo DoW to jedyny RTS, w który chciało mi się grać :) (Chyba dlatego, że zawsze podobał mi się świat WH40k, a nie to chamskie fantasy zwykłego Warhammera :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tez bardzo się podoba świat z W40k. Tylko że jak blizzard wypuszcza gry, to one są hitami bez wzlędu na grafike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@qba767: Blizz nie szlifuje grafiki bo gdyby chcieli zrobić wypaśną grafike to by mało kto bawił sie przy ich produkcjach. WoW ma ładną grafikę i to jest plus a wymagania? No właśnie.
No i mnie też bardziej przyciągnął Warhammer 40k niż Fantasy może dlatego że były fajne rasy a te w Fantasy były... dość zwyczajne nie licząc Chaosu. Ale to tylko moje odczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screeny prezentują się wyjątkowo okazale. Otoczenie na nich sprawia wrażenie... monumentalnego. Sama gra wygląda zaś na bardziej poważną i mroczną. Jak to już ktoś wcześniej napisać czuć, że tragedia "wisi w powietrzu".
Muszę też przyznać, że jak dla mnie to te screeny wyglądają bardziej na wzięte z filmików ;) Cóż, nie jestem przyzwyczajony do super wypasionej grafy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie to jest M I A Z G A !
Szkoda, ze nie zapowiedziano wersji na X360. To jest gra dla ktorej chyba bede musial sobie sprawic growego PCta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo elegancko :]. Porównując to do Starcrafta II to moge stwierdzić że Dawn OF WAR II jest zdecydowanie ładniejsze. Szkoda tylko że już drugiej części na swoim kompie nie uruchomie :(.
Jęśli rozgrywka pozostanie taka sama jak w poprzedniej części dodając taką oprawę graficzną to będzię to godny następca części pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem BARDZO ładne (chyba lekko "podkręcili" silnik, albo bo prostu lepiej wygląda z taką mroczną grafiką) mam tylko nadzieję że troszkę bardziej zoptymalizują engine i będzie lepiej działał na moim gruchocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra już dawno trafiła do mojego Top 10 najbardziej oczekiwanych. Jak będę miał nowego PC to może pójdzie, na razie muszę wyłudzić trochę grosza na Soulstorma;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SC 2? lol
Z drogi n00bie, nadchodzi DoW 2!!
;D

Zapowiada się rewolucja w RTS-ach sądząc po zapowiedziach i ambicjach Relica :).
Jak już wszyscy zdążyli zauważyć graficznie wygląda niesamowicie, ale ja liczę przede wszystkim na odświeżenie gatunku RTS. Kampania zapowiada się świetnie, niestety nic póki co nie wspomniano o multi na którym także trzeba się mocno skupić by gra pozostała żywa. Gra ma się ukazać najprawdopodobniej w drugim kwartale 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nie zaczęli odcinać kuponów i nie serwowali "10" dodatków, lepiej wypuszczać pacze i balansować grę. DoW ma do tego daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawy kąsek dla fanów gier RTS (w tym oczywiście mnie). Screeny wyglądają bardzo klimatycznie, lecz wątpię, żeby DoW2 pobił legendarnego już Starcraft''a II - Blizzard nie stawia na grafikę a ich gry, które co dopiero ujrzały światło dzienne stają się hitami. Oj pozostaje nam tylko czekać na premiery obu gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DoW II to będzie coś, musi być Daemon Prince ;)
Będzie też mega zabawa jak wypuszczą edytor map! Relic robi dobre mapy, ale mi się moje bardziej podobają xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wy morzecie chwali taka grafike???? DX10 niszczy w40k.........nie widzicie ze nawet brudne orki sie swieca.... co potem moze pokolorowac power armora pastelami?!?! a zdjecia troche spuznione ....winien tu byc trailer:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować