Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dawn of War II - nowe screeny

48 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2008 o 11:08, RafiXxx napisał:

Jak wy morzecie chwali taka grafike???? DX10 niszczy w40k.........nie widzicie ze nawet
brudne orki sie swieca.... co potem moze pokolorowac power armora pastelami?!?! a zdjecia
troche spuznione ....winien tu byc trailer:p

Jak brudne to i spocone :P, więc nie ma w tym nic złego, raczej nikt im make upu przeciw odbiciom nie będzie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra bedzie genialna, mam nadzieje ze dobze tym razem ja zoptymalizuja, nie chce robic kolejnego upgrade zeby pograc na high.
fakt faktem ze orki sie swieca jakby byly nasmarowane wazelina, albo swiezo po nalozeniu 3 warstwy blyszczacego humbrola (:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra przeze mnie jest bardziej wyczekiwana niż nowy Starcraft. Mam nadzieję, że nie popsują rozgrywki kosztem grafiki oraz, że kampania będzie miała ciekawe tło fabularne. Byle by nie szli za ogólne panującą tendencją upraszczania wszystkiego.
PS. Czy mi się zdaje czy na screenach generalnie jest mało jednostek? Czyżby chcieli zmniejszyć liczebność armii? I fakt, orki się trochę świecą. Ogólnie jednak, grafika ma ciekawy, mroczny klimat.

Space Marines! Attack!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednostki świecą bo gracze amerykańscy lubią wypasioną grafikę, przynajmniej tak sądzą producenci. A jak jest z nowym Gothiciem, o przepraszam Arcanią? Dla USendA wypasiona grafika, wręcz bajkowa a dla reszty w miarę normalna. Dziwne? Mam tylko nadzieję ze można te "błyskotki" wyłączyć oczywiście nie kosztem wygładzania.
Jednostek jest rzeczywiście mało, w DoW było ich dużo, w CoH mniej a w DoW2 jeszcze mniej będzie.
Czy to ma jakiś związek z coraz lepszą grafiką?

BTW. Porównajcie sobie obrazki DX10 vs. DX9 w grze Company of Heroes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Relic znowu zostawi konkurencje daleko w tyle jeżeli chodzi o innowacje i o wizje przyszłości gatunku RTS. Zapowiada się jedna z najlepszych kampanii w historii RTS o rozgrywce po sieci nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... jakież to piękne. :) Już się po prostu nie mogę doczekać premiery tego tytułu. Dawn of War wymiatał jako RTS, łączył wartką akcję z taktycznym zastanowieniem. Posiadał niesamowity klimat dzięki umieszczeniu scenerii gry w świecie Warhammmera 40.000. Teraz otrzymamy to samo, tylko jeszcze bardziej rozbudowane i okraszone niesamowitą grafiką. Tym razem mam jednak nadzieję, że po zainstalowaniu wszystkich dodatków, jakie wydadzą do tej pozycji (a zapewne będzie ich sporo) gracz będzie miał dostęp do wszystkich nacji uniwersum (tak bardzo brakowało mi Tyranidów :( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika na screenshotach prezentuje się bardzo ładnie!

Widać już, że silnik Essence Engine 2.0 jest niezły i dobrze sobie radzi. Tekstury prezentują się bardzo fajnie, to samo dotyczy różnych świateł i eksplozji. Poprzedni Dawn of War rewolucją graficzną nie był, ale mimo to była to rewelacyjna gra. Ja, jako gracz który uwielbia gry akcji oraz FPSy bardzo polubiłem Warhammera 40,000: Dawn of War - sam byłem tym zaskoczony :) Oby druga odsłona Dawn of War była równie dobra, jak pierwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 14:33, MLODY2K6 napisał:

Kto wie kiedy ma nastapic prawdopodobna premiera??

Oficjalnej premiery nikt nie zna, ale plotki głoszą że jeszcze roczek zejdzie, zważywszy na to, że nie wszystkie armie, które mają być dostępne w grze, zostały ukończone. (bo niby czemu pokazują tylko Space Marines, i orków?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 14:40, MLODY2K6 napisał:

(bo niby czemu pokazują tylko Space Marines, i orków?)

moze dlatego ze sa to najfajniejsze rasy :P (dla mnie)

Ponoć obie z nich mają mieć własne kampanie w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że wszystkie modele wyglądają tak samo, tyle że o niebo lepiej pod względem graficznym. Według mnie na ostatnim screenie skóra orków jest jakby za bardzo śliska, daje wrażenie mokrej.
Niedawno zostały opublikowane także dwa trailery z DoW-a 2. Jeden to cinematic przedstawiający pojedynek bohatera Space Marines z Orkiem, a drugi pokazuje już gameplay z gry. Byłem pod wrażeniem, kiedy zobaczyłem ten drugi. Światła, wybuchy, walące się budynki i mosty, a także klimat sprawiają, że sequel Dawn of War stał się dla mnie jedną z bardziej oczekiwanych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 14:42, Darkstar181 napisał:

> (bo niby czemu pokazują tylko Space Marines, i orków?)
>
> moze dlatego ze sa to najfajniejsze rasy :P (dla mnie)
Ponoć obie z nich mają mieć własne kampanie w grze.


pozyjemy zobaczymy. Narazie zostaje mi czekac na C&C Red Alert 3!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować