Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dawn of War II - nowe screeny

48 postów w tym temacie

chociaż nie jestem jakimś wielkim fanem rts''ów to z checia pograłbym w Dow 2 tak samo jak grałem w jedynke ale sprzęt już leciwy także watpie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"która na tworzeniu gier strategicznych zjadła zęby"

jakos nie zrozumiałem tego ^^

co do samej gry, zapowiada sie nieźle, tym bardziej że jedynka jest bardzo udana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak dla innych gramowiczów, ale dla mnie DoW 2 ma przepiękną grafikę, która dłuuuugo się nie zestarzeje. (nie wspominając, że grafika DoW 1 nie zestarzała się ani trochę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jednostki świecą bo gracze amerykańscy lubią wypasioną grafikę, przynajmniej tak sądzą producenci. A jak jest z nowym Gothiciem, o przepraszam Arcanią? Dla USendA wypasiona grafika, wręcz bajkowa a dla reszty w miarę normalna. Dziwne?
Cóż, dzięki nim mamy coraz ładniejsze i coraz prostsze (żeby nie pisać, coraz głupsze) gry.

>Mam tylko nadzieję ze można te "błyskotki" wyłączyć oczywiście nie kosztem wygładzania. Jednostek jest rzeczywiście mało, w DoW było ich dużo, w CoH mniej a w DoW2 jeszcze mniej będzie.

No właśnie. Gdzieś czytałem, że ma być zmniejszona ilość jednostek, nie byłem jednak tego pewien do końca. Armie w pierwszej części aż tak wielkie nie są, choćby w porównaniu do liczebności tych z serii Total War. Druga sprawa to jak bardzo chcą uszczuplić ich szeregi? Lubiłem oglądać ostrą wymianę ognia lub atakować wroga z kilku miejsc równocześnie ^^ Trochę mi to nie w smak... :-/
Nie rozumiem takiego posunięcia. Mam jednak nadzieję, że zachowają umiar pod względem cięcia w liczebności armii.

> Czy to ma jakiś związek z coraz lepszą grafiką?
Tego nie wiem ale mam nadzieję, że programiści z Relic nie idą w stronę ogólnej tendencji gdzie w grach forma dominuje nad treścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować