Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firefox 3 już niebawem

78 postów w tym temacie

fett

Przygotowania do wydania finalnej wersji Firefoksa 3 idą pełną parą. Wydana w ostatnim czasie edycja Release Candidate jest najprawdopodobniej ostatnią i już na dniach przeglądarka powinna zostać udostępniona wszystkim użytkownikom. Według zapewnień przedstawicieli Mozilli, błędy dotyczące pomocy i wsparcia technicznego, jakie zauważono ostatnio, zostaną poprawione do dnia premiery.

Przeczytaj cały tekst "Firefox 3 już niebawem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam bodaj z Bety 4 i jestem zadowolony :) Mimo iż dla mnie najlepsza byłaby FF 2.5 połączenie 2 i 3 :)

Polska na drugim miejscu :) 73 tysiące pobrań zadeklarowano - tylko USA ma więcej. A w skali świata to świadczy jak popularny w Polsce jest lisek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już prawie milion deklaracji na całym świecie. :D
Ciekawe tylko, ile z tych osób rzeczywiście ściągnie FF 3.0 w Dniu Pobierania. Ja tam zamierzam słowa dotrzymać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 21:56, Azreix napisał:

O proszę. Jak niedawno przesiadłem się na Opere, to mnie teraz nowy Rudy kusi.^^ Pomyślę,
porównam...

Nie ma sensu - dopiero teraz FailFox będzie miał to, co Opera ma już teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 21:59, Zaitsev napisał:

> O proszę. Jak niedawno przesiadłem się na Opere, to mnie teraz nowy Rudy kusi.^^
Pomyślę,
> porównam...
Nie ma sensu - dopiero teraz FailFox będzie miał to, co Opera ma już teraz :P

Chciałoby się co ^^
FFX jest lepszy w każdej sprawie od opery ponieważ istnieje takie coś jak addony :P
Najlepsza rzecz na świecie :P
P.S. Zachęcam do klikania w liska na moim GramSajcie ze specjalnym przesłaniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2008 o 21:59, Zaitsev napisał:

Nie ma sensu - dopiero teraz FailFox będzie miał to, co Opera ma już teraz :P


Śmieszne ;-P
Opera ma masę syfów, które są mało potrzebne, a FF ma ... Co tylko chcę :) swojego tak skonfigurowałem, że Opera mu do pięt nei sięga, a ty z takim czymś skaczesz :P
Owszem, podstawowy FF2 jest ubogi, lecz można z niego zrobić istny kombajn :)

Ps. Wie ktoś kiedy będzie Thunderbird 3 ? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy lisek ma stronę szybkiego uruchamiania? A widżety(co prawda nie korzystam, ale są)? Czy w lisku można tak łatwo wejśc w historię, transfery(ach ten mały pasek z lewej)?
Na razie pozostaje przy Operze
Jak dla mne FF2 jest mniej czytelny i użyteczny niz Opera(co prawda są to lata przyzwyczajeń), ale kto wie, może zobaczę jak wyglada "trójka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uf, w końcu jakieś oficjalne informacje :)

Ja już nie mogę doczekać się nowego Firefoxa. Na trzecią wersje Lisa czekam już dość długo i obym doczekał się jeszcze w tym miesiącu. Ciekawe, jak wiele zmian przyniesie nowa wersja. Oby wreszcie nie zamulała ona tak kompa, jak FF2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 22:12, master matrox napisał:

Uf, w końcu jakieś oficjalne informacje :)

Ja już nie mogę doczekać się nowego Firefoxa. Na trzecią wersje Lisa czekam już dość
długo i obym doczekał się jeszcze w tym miesiącu. Ciekawe, jak wiele zmian przyniesie
nowa wersja. Oby wreszcie nie zamulała ona tak kompa, jak FF2 :P


Hehe, znam to raz mi zajęło 300 MB pamięci RAM, a ja nie wiedziałem co tak zamula :P Mam nadzieję, że to poprawią, przy okazji to samo jest z każdą przeglądarką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 22:10, HiSin napisał:

popieram
opera jest szybsza od liska


A poczekaj waść na "trójeczkę", zmienisz zdanie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FF wymiata, od dawna korzystam z dwójki ;). Oczywiście o IE nie wspominam, ponieważ jest idealny tylko po to, żeby wejść na stronę firefoxa i go zassać ;). A opera jakoś niespecjalnie przypadła mi do gustu, lisek z paroma dodatkami (m.in. adblock plus i Dwonload helper) sprawdza sie znakomicie. Tylko przy dłuższym użytkowaniu strasznie pożera pamięci (raz nawet zdarzyło mu się zjeść 350 MB, ale miałem ponad setkę kart otwartych). No ale nowy FF ma mieć udoskonalony ten system, tak więc będzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to fajno, że tak niedługo wyjdzie ; )
zastanawiam się tylko... czy łatwo będzie się przerzucić na nowszą wersję.. oby ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 22:07, MichSur napisał:

Czy w lisku można tak łatwo wejśc w historię,


Eee wiesz jak piszesz coś takiego to wytłumacz mi proszę co w tym takiego trudnego ? Bo teraz robisz jakąś błazenadę - chyba brakuje sensownych argumentów za operą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O FF3 wie się już nie od dziś, że ma wyjść :)

Mam na Ubuntu 8.04 i szczerze powiem, że nie jestem zadowolony. Jak dla mnie trochę przebajerowany - trochę się w nim pogubiłem. Może to kwestia przyzwyczajenia? Nie wiem, nie wiem. Na pewno będzie lepszy od IE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować