Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Universe at War - wojna PC vs. X360 już możliwa

14 postów w tym temacie

Renor Mirshann

RTS Universe at War, wydany na PC i Xboksa 360, doczekał się w końcu możliwości rozgrywania międzyplatformowych pojedynków. Wprowadził ją nowy patch, który poprawia również szybkość działania gry (w obu wersjach) i balansuje wszystkie trzy dostępne rasy.

Przeczytaj cały tekst "Universe at War - wojna PC vs. X360 już możliwa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem co ci to da... Wszystko zależy od umiejętności chyba nie?! Raczej chcesz zobaczyć jak ktoś używa pada do grania... I powiem ci że da się bez problemu sterować wiadomo nie jest to poziom szybkości działa myszka Razer i jakaś klawiaturka ze skrótami, ale ta gra to nie turniejówka :P. Pad za to świetnie daje radę w FPP, można dojść do wysokiej sprawności, oczywiście do pewnego poziomu gdzie ludzi jednym ruchem i fire robią head shoty tam pad wymięka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś żart ;). Nie dość, że eRTeeSowy pojedynek myszka kontra pad jest nieporozumieniem (X-klocowcy są skreśleni już w przedbiegach), to sam pomysł rozgrywki multiplatformowej wydaje się być poroniony, powiedzmy sobie szczerze. Poza tym trzeba myśleć strategicznie - to nie jest gra akcji typu Halo czy Gears of War. Bo co to za pojedynek, gdy w strzelaninie multiplatformowej konsolowcy mają aimboty gdy PeCetowcy muszą się nieco pomęczyć, lub gdy we właśnie RTSach myszka jest o wiele bardziej poręcznym urządzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 14:17, EmoDarius napisał:

ja jeszcze nie jestem przekonany co do grania w RTS na padzie, dziwne to musi być.


To dokładnie tak samo, jak ludzie mówią że dziwne musi być granie w strzelaniny na padzie.
A jak to wygląda w rzeczywistości? O wiele lepiej, niż się pisze. Granie w strzelaniny na padzie jest naprawdę wygodne, co prawda czas reakcji jest mniejszy niż na PC, ale i tak gra się fajnie.

Ja tam Universe at war nie zamierzam kupować - czytałem recenzje i ten tytuł jakoś specjalnie mnie nie zachęcił. Pomysł na rozgrywkę pomiędzy dwoma platformami jest bardzo fajny, szkoda że w tak niewielu pozycjach on występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym na PCcie pograć w RTSy na padzie. Bo w FPSy się da nawet bez autoaimu. A w strategiach musiałby być przerobiony interfejs, tak jak to jest w konsolowych grach. Pady górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki konsolowiec będzie grał w takie gówno, gdy tyle gier na horyzoncie ? ;P Możemy zagrać w SC4 ;D
Z jednym się zgodzę, mógłbym regularnie przegrywać w strategię z osobami które od zawsze grają w kolejne części tych typowo PC-owych gier. I tu już nawet nie chodzi o to na czym się gra, bo co by mi dało, że miałbym zamiast pada jakąś myszkę jak moja noga nie byłoby tak wygodna jak biurko i podkładka ;P A niema dla mnie takiej możliwości jak opuszczenie fotela i garbienie się nad biurkiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 18:19, Makratos napisał:

I tu już nawet nie chodzi o to na czym się gra, bo co by mi dało, że miałbym zamiast pada jakąś myszkę jak moja noga nie byłoby tak wygodna jak biurko i podkładka ;P A niema dla mnie takiej możliwości jak opuszczenie fotela i garbienie się nad biurkiem ;P


Dziwne, gram na PC i się nie garbię nawet jak siedzę przy biurku, a co najlepsze, zdarza mi się czasem także przy nim nie siedzieć podczas grania. To ci zagwostka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować