Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

[Plotka] MGS na Xboksa 360 (spokojnie, możecie odłożyć te widły i pochodnie)

22 postów w tym temacie

Zaitsev

Metal Gear Solid na Xboksie 360? Gdyby chodziło o czwartą część, z pewnością usłyszelibyśmy przeraźliwy śmiech z gardeł fanboyów PlayStation 3. Jednak tym razem pogłoski dotyczą portu MGS1 na Xbox Live Arcade.

Przeczytaj cały tekst "[Plotka] MGS na Xboksa 360 (spokojnie, możecie odłożyć te widły i pochodnie)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda że nie 4 albo przynajmniej 3 ja mam x360 i było by fajne a mgsa 1 przeszedłem 2 razy na ps1.Szkoda czasu na robienie 1 na live.Sam bym wolał PS3 ale dziwna konsola jeżeli da się podłączyć tylko przez kabel HDMI a i na dodatek cena konsoli jest za duża więc nie mam tv LCD ani tyle kasy więc musiałem kupić wersje premium xa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alundro co try chrzanisz za przeproszeniem? Tylko za pomocą HDMI o_O To po grzybna do pudęłka dodają Compnent i AV :P Mam PS 3 i można na różne sposoby ją podłączyć do TV ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mrocz aha noto srry mój błąd nie wiedziałem.Ale zresztą wsumie wszystko jedno na jaki sposób i tak trzeba mieć tv LCD bo podłączyć przez AV to straszna lipa będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 11:26, Alundro napisał:

Mrocz aha noto srry mój błąd nie wiedziałem.Ale zresztą wsumie wszystko jedno na jaki
sposób i tak trzeba mieć tv LCD bo podłączyć przez AV to straszna lipa będzie.

Tak samo przy 360, więc nie wiem o co halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shini a o to że ja mam np xa podłącozne do monitora LCD od kompa i jakość wcale nie jest gorsza od tv LCD więc tego mi brakuje w PS3 takiej opcji podłączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przechodzę część drugą MGSa na "czarnuli", która stała na półce przez dobre pół roku nieruszona... Mam zamiar kupić też część trzecią (ponoć ta jest najlepsza) - jeśli część czwarta będzie godną kontynuacją, to dla niej i dla Resident Evil 5 jestem skłonny sprawić sobie PS3 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc bardziej bym się cieszył z dodania MGS2 na listę wstecznej kompatybilności i wydania go jako Xbox Original niż z pierwszego MGS-a na XBLA - choć to też byłaby miła wiadomość, jeszcze raz bym sobie zagrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MGS 1 na arcade może być, ponieważ w którymś z wywiadów jakaś osoba z MS mówiła, że coraz więcej jest konsol z dyskiem twardym i tak coraz bardziej będą zwiększali objętości gier z Arcade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, tyle tych plotek już było, że czytać sie nie chce ;-)

Jednakże ta jest nieco inna od reszty - z reguły mówiono o Metal Gear Solid 4 na Xboxa 360 (ah, ten słynny obrazek...), a obecnie mówi się o wydaniu pierwszego na Xbox Live Arcade. Cóż, zobaczymy jak to będzie, ale prędzej bym się spodziewał drugiej części, która z tego co pamiętam ukazała się na Xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 12:35, Alundro napisał:

Shini a o to że ja mam np xa podłącozne do monitora LCD od kompa i jakość wcale nie jest
gorsza od tv LCD więc tego mi brakuje w PS3 takiej opcji podłączenia.


Hmm, ja mam PS3 podłączone do monitora LCD od kompa więc nie widzę problemu :) HDMI -> DVI i kłopot rozwiązany :)

A co do MGS na XBL to ja bym wolał, żeby MGS1 najpierw był dostepny w europejskim i amerykańskim PSS, anie XBL :P Z tego co mi wiadomo narazie jest tylko na japońskim PSS po japońsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować