Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV zdjęte z piedestału

56 postów w tym temacie

Błee! Pewnie większość osób, którzy to kupili to małe dzieci, lub ich rodzice.<<<<<< widać że nie grałeś w lego. W żadną część. Nic tak nie relaksuje jak wspólna partyjka przy konsoli razem z kolegami. Jak byłem mały to uzbierałem klocków lego na min. 4500zł. A ta gra dla mnie to powrót do dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później musiało do tego dojść. Wszyscy którzy chcieli kupić GTA IV już ją kupili. Zastanawia mnie dlaczego cały czas piszecie o sprzedaży w Wielkiej Brytanii. Czy to jakiś wyznacznik rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważacie chyba, że gry będą się sprzedawały na tym samym poziomie przez cały czas ? Po pierwsze, to tylko UK. Kto chciał, już GTA zapewne kupił, spadek sprzedaży jest logiczny. Po drugie - mamy przecież film Indiana Jones 4...Sprzedaż "wersji" LEGO to tylko tymczasowy boom związany z filmem...Później emocje opadną i będzie spokój.

Niektóre komentarze odnośnie GTA naprawdę mnie śmieszą. To jest takie modne by wytykać palcem coś, co odniosło wielki sukces na całym świecie, czy rzeczywiście zamieniliście się w moherowe babunie, widzące w grach samo zło ? Zapewne zabiliście, rozerwaliście na kawałki, spaliliście miliony ludzi do tej pory, w strzelankach, strategiach, single i multi-playerowych, ale oczywiście razi was potrącenie człowieka samochodem w takim gta...? Czyżby hipokryzja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy ekonomiści i źle wróżący oraz sfrustrowani PieCetowcy., wiecie może co to znaczy nasycenie się rynku produktem? Ten kto mógł mieć GTA4 ten je już ma i raczej nie będzie kupował drugiego egzemplarza na swoją drugą konsole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i to zestawienie zabawnie wygląda (zależy dla kogo) ale to norma, tak jak CoD4 czy innych gier z takich list. Boom się skończył, kto nie kupił zacznie kupować w późniejszych terminach.
Czy LEGO Indiana Jones jest złe? Nie gdyż jest skierowane do każdego odbiorcy, nie tylko małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 14:20, Fucio napisał:

Prędzej czy później musiało do tego dojść. Wszyscy którzy chcieli kupić GTA IV już ją
kupili. Zastanawia mnie dlaczego cały czas piszecie o sprzedaży w Wielkiej Brytanii.
Czy to jakiś wyznacznik rynku?

Największy rynek growy w Europie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i teraz ludzie następne gry będą porównywać i do GTA IV i do ...Lego ^^ Spora dawka humoru w Indym miała chyba spory wpływ na sukces lego. Coż pozostaje życzyć panom z Traveller''s Tales i nam samym więcej takich gier ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość kupiła GTA 4 na samym początku gdy wydano, więc teraz ma już tą grę prawie każdy kto miał mieć. Sprzedaż będzie spadała. Teraz tylko czekamy na ogłoszenie wersji PC.

EDIT: Indiana jest wydane na więcej platform (w tym PC). Przypomina mi się jak fanboje konsol mówili, że GTA 4 nie zostanie wydane na PC bo R* straciłoby... Teraz mogę tylko się z nich śmiać. Jakoś Lego wydane na PC i nie tracą tylko zarabiają. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej to "dzieci neo" myślą że są zbyt poważne i dorosłe, żeby grać w takie dziecinne gry :P Cała seria LEGO jest świetna, a już niedługo Batman :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taratatatatatatattatttt!!!. Hh muzyka z filmu. Williams poprostu wymiata:) A co do wyniku- jestem mile zaskoczony, nie sądziłęm , że Indy jest aż tak popularny. Sam pod koniec czerwca kupuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 15:02, jackass napisał:

> Prędzej czy później musiało do tego dojść. Wszyscy którzy chcieli kupić GTA IV już

> kupili. Zastanawia mnie dlaczego cały czas piszecie o sprzedaży w Wielkiej Brytanii.

> Czy to jakiś wyznacznik rynku?
Największy rynek growy w Europie .


Chodziło mi o to, że na Wielkiej Brytanii rynek się nie kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 15:48, Fucio napisał:

Chodziło mi o to, że na Wielkiej Brytanii rynek się nie kończy.


Tak, ale danych z całej Europy nie podamy, bo po prostu nie ma wiarygodnych badań, na których można by się oprzeć, podobnie dla Polski. Wielka Brytania jest po pierwsze jednym z tych rynków, który jest pod tym względem bardzo dokładnie analizowany, po drugie - jak już ktoś zauważył - największym, więc piszemy akurat o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dobre sobie :D

Nie spodziewałbym się tego, że taki tytuł jak Lego Indiana Jones wyprze z tronu GTA IV ;-) Jak to mówią - cuda się zdarzają. Jednak kiedy ostatnio patrzyłem na najczęściej kupowane gry w sklepach UK w internecie, to na wysokich pozycjach dominowały przygody Indiany Jonesa w wersji brick''owej. Z chęcią bym w ten tytuł zagrał, ale na razie nie ma dema...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować