Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV zdjęte z piedestału

56 postów w tym temacie

pepsi

Indiana Jones raz jeszcze udowodnił, że nie straszna mu żadna przeszkoda - nawet GTA IV. Gra LEGO z popularnym archeologiem w roli głównej była w minionym tygodniu najlepiej sprzedającą się pozycją na rynku brytyjskim. Bestseller Rockstara wylądował na drugim miejscu.

Przeczytaj cały tekst "GTA IV zdjęte z piedestału" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, w końcu ludzie zauważyli, że GTA IV to niedorobiony gniot i wzięli się na porządne produkcje, np. Lego Indiana Jones.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że niewiele potrzeba na zdetronizowanie "geniuszu" zwanego GTA IV - nawet gra zaadresowana dla najmłodszych (bo nie oszukujmy się - do program dla tego typu odbiorców) może skopać mu tyłek ;). IMO seria GTA jest nieco przeceniana jak na grę odmóżdżającą do tego stopnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:40, Mistic napisał:

I bardzo dobrze, w końcu ludzie zauważyli, że GTA IV to niedorobiony gniot i wzięli się
na porządne produkcje, np. Lego Indiana Jones.


Sorry, ale uważam, że to właśnie LEGO i wszystkie te części to "niedorobione gnioty". I tak jak napisał Toneistoone- GTA IV jest na 2 platformy a ta dziecinada na wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTAIV w końcu odchodzi w niepamięć... i bardzo dobrze w końcu numerem jeden jest gra dla normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:41, Mastexx100 napisał:

Błee! Pewnie większość osób, którzy to kupili to małe dzieci, lub ich rodzice.



No to się mylisz. Założę się, że nie grałeś we wcześniejsze gry z serii LEGO - są to IMO bardzo dobre tytuły dla odbiorcy w każdym wieku. To, że gra mogła dotrzeć do większej liczby klientów jest jedynie jej kolejnym plusem. Ja do nich też dołączę - LEGO: SW było naprawdę świetne i myślę, że i tym razem się nie zawiodę.

Poza tym myślałeś, że GTA już ciągle będzie na szczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lego Indiana Jones to wcale nie taka znowu dziecinada. Oczywiście niby to jest platformówka dla małych dzieci, tyle, że z humorem, który naprawdę świetnie parodiuje filmy o Indym (i Star Warsa też o dziwo). Przynajmniej grałem w demo Lego Indiana Jones oraz full Lego Star Wars I, II i mi się bardzo podobało. Ale jednak trzeba chyba chociaż ociupinkę mieć to "coś" z dziecka, żeby ta gra się spodobała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:43, Bifur napisał:

Widać, że niewiele potrzeba na zdetronizowanie "geniuszu" zwanego GTA IV - nawet gra
zaadresowana dla najmłodszych (bo nie oszukujmy się - do program dla tego typu odbiorców)

Nie oszukujmy się... widać, że nie grałeś w tą (naprawdę świetną) grę, a swoje błędne twierdzenie opierasz o jedno słowo znajdujące się w tytule:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:59, Nights64 napisał:

/cut/

Zaliczyłem już dwie części Lego: Star Wars, aczkolwiek gracz nie może się oprzeć wrażeniu, że gra jest adresowana przede wszystkim dla młodszych graczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować