Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze informacje o DirectX 11 26 sierpnia

43 postów w tym temacie

Harpen

Redaktorzy serwisu TechConnect Magazine zakomunikowali, że pierwsze informacje o DirectX 11 zostaną przedstawione na konferencji NVISION 08. Oprócz tego stwierdzili, że nowa wersja bibliotek Microsoftu obsłuży technologię Shader Model 5 i powinna znaleźć się w systemie operacyjnym Windows 7.

Przeczytaj cały tekst "Pierwsze informacje o DirectX 11 26 sierpnia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo tak!!! Nie dawno wyszła Vista a teraz planują wypuszczenie 7-ej wersji Windowsa??? Głupi kliencie napełniaj nasze sakwy zielonymi nominałami!!!!! Nie wspomnę już o nowych kartach graficznych obsługujących Shadery 5 :/// Rynek PC jest taki zachłanny !!!!!!!!!!!!!!!!!!! (żeby nie było że jestem jakimś fanbojem konsol - też mam kompa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w pełni nie wykorzystano dx10 a już chcą tworzyc dx11.Dopiero co zakupiłem karte obsługującą dx10 i na razie nie mam zamiaru jej zmieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Mazur

Na pewno to dziś w nocy będzie ciemno...Przed Dx10 też zapowiadali nie wiadomo co, a wyszło co wyszło. Ja na przykład prawdopodobnie w ogóle nie zahaczę o 10...Po co mam sobie włączać "zmniejszenie fps" dla kilku pierdół bez których grać i tak mogę (a i graficznie jest cudnie) ? Bez sensu dla mnie. Różnica w grach, które obsługują dx10 nie jest tak wielka jak na dawnych fotach porównawczych. Poza tym kiedyś obiecywali, że płynność gry nie spadnie...MY ASS :)

A 11 ? Wolę nie myśleć, co tam wsadzą i po ilu latach pokaże się gra, w pełni to wykorzystująca ;p Może się znów okazać, że to będzie motor napędowy dla sprzedaży systemu...Windows 7 i gry tylko pod dx11...zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z regułą kolejna Winda powinna być lepsza niż Vista. I jeśli to co pisało we wcześniejszym newsie to może więcej zmienić (chyba najwięcej zmian DX10 wprowadziło w Company of Heroes. Tylko) ale zanim technologie staną sie bardziej dostępne dla zwykłego zjadacza chleba musi minąć przynajmniej dwa razy więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest! Niech wypuszczą pięć nowych DX każdy do niczego nie potrzebny. Jak Microsoft sklei przyszłościowego nowego xpeka, niech sobie myślą nad nowym DX. Dla mnie, too fast, too fast ... zważając, że nie wierze w sukces nowego windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

raczej dx11 bedzie kompatybilny z winda 7 albo winda 7 kompatybilna z dx11 niz dx 11 pojawi sie w dniu premiery windowsa 7, a sprzetu i tak nie ma sensu zmieniac do czasu keidy pojawia sie tytuly korzystajace z nowej technologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te DiXy mnie denerwują :( a ja także zakupiłem nową karte graficzną z obsługą DX10 a tu ci sku*ańce :P chcą 11. 11 to nic dobrego dopóki 10 nie zostanie w pełni wykorzystana. 10 wyszła tylko na Viste a jak wiadomo Vista do gier to raczej śmierdzi bo podwaja wymagania... tylko czekac na DX 2020 i Viste 2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dx10 się jeszcze na dobre nie rozwinął, i Microsoft powinien go jeszcze trochę pociągnąć i dogadać się z twórcami gier, bo DX10 ma niewykorzystany potencjał. Ludzie którzy narzekają na Vistę chyba jej na oczy nie widzieli, albo spojrzeli na nią w dniu premiery i utwierdzili się w tym jaka ona jest zła. Bo kto normalny mówi o spadku wydajności, jeśli w obecnej chwili ta różnica wynosi tylko kilka FPS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 15:55, jac22 napisał:

Kilka FPS ??? Smiechn a sali zagraj w Age of Conan to zobaczysz te kilka fps....

Age of Conan to prawie wersja beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 15:06, wojtas198720 napisał:

Nooo tak!!! Nie dawno wyszła Vista a teraz planują wypuszczenie 7-ej wersji Windowsa???
Głupi kliencie napełniaj nasze sakwy zielonymi nominałami!!!!! Nie wspomnę już o nowych
kartach graficznych obsługujących Shadery 5 :/// Rynek PC jest taki zachłanny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(żeby nie było że jestem jakimś fanbojem konsol - też mam kompa)


Windows Seven zapowiadali jeszcze przed wypuszczeniem Visty ... 2 lata w piwnicy żyłeś ? :) co do Shader Model... nie martw się, 4 generacja jeszcze dłuuuugo pożyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 16:30, Skwaru84 napisał:

Nie!! To vista jest betą :)

Z XP też kiedyś tak było tylko nikt tego nie pamięta. Walczyłeś wtedy o Windowsa 98? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszni jesteście, narzekacie na Vistę, bo pewnie macie gówno a nie komputer, i poprostu system wam nie domaga.
Reszty beznadziejnych opinii nie chce mi sie komentować, bo i tak byście nie zrozumieli. Ogarnijcie najpierw w jakim tempie rozwija się przemysł komputerowy i dopiero zacznijcie odpisywać na takie nowinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 17:29, vincent50200 napisał:

qba767
miałem viste i np. w takiej GTA SA miałem dwa razy wolniejszy FPS niż na XP

A ile miałeś na XP? 160? :) Bo to właśnie takie są też narzekania. Przecież 60fps to max co gra powinna wyświetlać. Więcej to już jest niezauważalna i niepotrzebna nadwyżka. Jeśli tą Vistę miałeś rok temu to mogłeś mieć powody do narzekania. Ale ostatnio sterowniki się poprawiły, Microsoft wypuścił wiele poprawek z SP1 na czele i jest dużo lepiej. Wystarczy użyć Google i zobaczyć co ludzie sądzą na temat Visty obecnie. Ale nie w Polsce, zgadzam się z Vvookashem, bo tutaj każdy chce żeby mu na kompie z supermarketu (bez obrazy) gry na Viście świetnie chodziły. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować