Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze informacje o DirectX 11 26 sierpnia

43 postów w tym temacie

> Co do komentarzy, że XP jest świetnym systemem, a Vista tylko lekko zmienionym. Według mnie to XP ssie, bo na te czasy jest systemem dość już zacofanym. Jakoś nie bardzo cieszy mnie fakt, że tracę 0,75 GB tylko dlatego, że XP nie potrafi obsłużyć 4 GB. Uprzedzając: owszem, Vista by mi je zjadła, ale wtedy nadal zostaje te 3,25 GB na pozostałe czynności, a Vista jest systemem ładniejszym (na co zwracam sporą uwagę).
To prawda, że XP ma ograniczone zdolności w tej kwestii tylko czy potrzebne jest Kowalskiemu 4GB ramu? Do worda? Intrernetu? Oglądania filmów? Obrobienia kilku zdjęć? Grania? Nawet to ostatnie nie wymaga tyle jeśli chodzi o najnowsze tytuły. Owszem Vista posiada kilka ciekawych rozwiązań ale nic za co chciałbym zapłacić czy przekonałoby mnie do przesiadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże jak ta technologia idzie naprzód... Niedawno mogłem cieszyć się płynnym graniem na moim Athlonie 3200+ i Radeonie X1050 z Pixel Shader 2.0 (kaszle już na widok Wiedźmina lecz po patchu 1.3 wszystko działa jak należy). Teraz te wszystkie "dajrekty 11" czy "szejdery 5.0" - co chwila pojawia się lepsza alternatywa (a co za tym idzie droższa). Ale i dobrze, że rynek tak szybko się rozwija - już niedługo będziemy mogli się cieszyć ultra-mega-fotorealistyczną grafiką ;). PieCe biją też pod wszelkimi względami technicznymi konsole nowej generacji - jednakże żeby takiego potwora złożyć trzeba liczyć się z ogromnymi kosztami. Ja jestem graczem oldskulowym więc nie potrzebuje behemota aby cieszyć się graniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować