Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft sprzątnie T2 sprzed nosa EA?

26 postów w tym temacie

Moze dlatego, ze marki EA to glownie badziew i popluczyny wypuszczane zbyt wczesnie na rynek?
Aha, zapomnialem tez o niekonczacej sie serii sequelow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś EA wykupi połączone Ubi i T2 a może na odwrót, nikt tego nie wie. A co jeśli nie nastąpi żadne wykupienie, połączenie itp ? Każda z tych firm utrzyma niepodległość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 15:29, Spector 109948 napisał:

Lepszy taki niż poprzedni, Ubi przynajmniej nie częstuje graczy tanią chałą. Ale nie
zdziwię się gdy i jemu T2 odmówi.


Tanią na pewno nie, Haze kosztuje przecież z 200 zł.

Emillo2 -> Ale czy akcjonariusze się zgodzą? ;) Ciekaw jestem jak UbiSoft chce zachęcić T2 do takiego kroku.

maggit -> Same popłuczyny, dajmy na to choćby najnowsze C&C, badziew i głupie strategie, czyż nie?

lama123 -> Jakie np?

A wiadomość jak wiadomość, jedyny pozytyw, że Forbes się tym zainteresował ;). Niemniej jeśli EA zejdzie na drogę agresywnego przejęcia to pewnie wygrałby. Chyba, że prezes umie trzymać w ryzach swych akcjonariuszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 15:29, Spector 109948 napisał:

Lepszy taki niż poprzedni, Ubi przynajmniej nie częstuje graczy tanią chałą. Ale nie
zdziwię się gdy i jemu T2 odmówi.

A to kiedy ostatnio EA wydało multum crapów, bo coś nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA, tu Marius. Moi bracia i ja przybyliśmy pomścić śmierć Westwooda, Origin i wszystkich innych, którzy upadli przed zEArgiem. Nadszedł czas byś zapłacił za zbrodnie wyrządzone przeciwko graczom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 16:11, Dowodca_Pawel napisał:

Emillo2 -> Ale czy akcjonariusze się zgodzą? ;) Ciekaw jestem jak UbiSoft chce zachęcić
T2 do takiego kroku.


Jeden sposób jest zazwyczaj najbardziej skuteczny.

Dnia 10.06.2008 o 16:11, Dowodca_Pawel napisał:

lama123 -> Jakie np?


Origin, Westwood, Bullfrog? Na przykład.

Dnia 10.06.2008 o 16:11, Dowodca_Pawel napisał:

A wiadomość jak wiadomość, jedyny pozytyw, że Forbes się tym zainteresował ;). Niemniej
jeśli EA zejdzie na drogę agresywnego przejęcia to pewnie wygrałby. Chyba, że prezes
umie trzymać w ryzach swych akcjonariuszy.


Dla wszystkich graczy byłoby lepiej, gdyby EA nie włączyło do swojego imperium Take Two.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azreix wtedy powstanie (zmyslone) Ubi-Two lub Ubisoft-Take2 w sumie to ja lubie obie te firmy
elektroników nie denne gry mają ( vide ostatnie: nfs, nb i fifa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ubisoft tez wypuszcza masowo kolejne częsci swoich gierek, a do tego wydaje niedopracowane shity jak np. rayman raving rabbits :D ;) . Ja tam EA lubie, prawie wszystkie gierki są na pc, do tego w polskich wersjach równoczesnie z premierą światową, i są często aktualizowane nowymi patchami. Ubi za to wydaje gry zabugowane na maxa i poprawia je po wielu miesiącach albo wcale... lepiej gdyby T2 było w rękach EA :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 17:47, Vojtas napisał:

Jeden sposób jest zazwyczaj najbardziej skuteczny.


Chodzi ci o pieniądze? Jeśli tak, to przypomnę ci tylko, że oferta EA przebija wartość całego Ubi 3-4 razy. Ubi i T2 to firmy równorzędne i ta pierwsza musiałaby się zapewne natrudzić by przekonać giełdę do takiego ruchu.

Dnia 10.06.2008 o 17:47, Vojtas napisał:

Origin, Westwood, Bullfrog? Na przykład.


Owszem, te nazwy zniknęły z rynku. Ale ludzie? Nie, ciągle są i nieźle się trzymają! Westwood - EA Los Angeles (nawet ostatnio zrobili kilka odsłon C&C wiesz?) lub Petroglyph. Origin - Destination Games (a przynajmniej Richardzik). Natomiast Bullfrog - Lionhead Studios, nawet czasami robi gry dla EA!

Pytanie ile tych studiów i tak czy siak by upadło i ile firm zostało wypromowanych dzięki współpracy z EA. Jeśli liczyć by znienawidzenie wydawcy przez ilość studiów, które wykończył, to za jaja powinno się powiesić zarząd Interplay (Black Isle Studios), Konami (Clover Studios) czy Atari (Troika Games). W przypadku EA przynajmniej ludzi na nowo się zebrali w innych ekipach i nadal robią gry, natomiast z tego co wiem Clover i Troika dość znacznie się rozpierzchły.

Dnia 10.06.2008 o 17:47, Vojtas napisał:

Dla wszystkich graczy byłoby lepiej, gdyby EA nie włączyło do swojego imperium Take Two.


Dla wszystkich graczy najlepiej byłoby, żeby i Ubisoft i T2 i EA pozostały oddzielnymi firmami. Inaczej dostaniemy rynek, który kontroluje kilka dużych firm. No chyba, że i Ubi i T2 myślałyby o współpracy finansowej, jak Activ-Blizz, ale jak sądzę na razie nie mają one problemów finansowych.

Nie jestem orędownikiem super EA, ale niektórzy w krytyce sięposuneli tak daleko, że wytykają tej firmie coś, co jest rzeczą najzwyklejszą na tym rynku (patrz odcinanie kuponów i serię - choćby- Rainbow Six).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować