Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bad Company (Xbox 360) – pierwsze wrażenia

78 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2008 o 16:53, MisioKGB napisał:

Jak można tworzyć FPS w pierwszej kolejności na Konsolę a potem na PieCa ? o.O przecież
to jest jakaś paranoja ... jakiś ido** z padem będzie używał autocelowania zeby kogoś
trafić gdy PC''ty czekają ...


Koles, szacunku troche dla ludzi grajacych na innych platformach.

Nawet jezeli mama uparla sie, ze poza PC do nauki niczego innego Ci w najblizszym czasie nie sprawi: obrazajac ludzi o takim samym hobby co Ty robisz po prostu przypal.

A swoja droga chcialbym zobaczyc niejednego z tych "idiotow" z padem testujacego Twojego wielkiego skilla - nawet gdy korzystasz ze swojego gryzonia. :)

Dnia 10.06.2008 o 16:53, MisioKGB napisał:

Większość Gier na Xboxa 360 tworzy się na PC''ie (program Visual
Studio)


Ty tylko udajesz, czy wydawalo Ci sie do tej pory ze developerzy programuja na ... konsolach? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie tej gry ?
To prawda, że aby zabić przeciwnika trzeba machnąć w niego nożem 3 razy, a żeby powalić dość grube drzewo wystarczą 2 ruchy nożem ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem, w sumie fajna odskocznia w sticte muliplayerowej serii. Oby trzymało bardziej poziom pierwszego B, niż Vietnam. Kumpel ma mieć, to z pewnością zobaczę, jak to się je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 17:53, Kraven napisał:

> Jak można tworzyć FPS w pierwszej kolejności na Konsolę a potem na PieCa ? o.O przecież

> to jest jakaś paranoja ... jakiś ido** z padem będzie używał autocelowania zeby
kogoś
> trafić gdy PC''ty czekają ...

Koles, szacunku troche dla ludzi grajacych na innych platformach.

Nawet jezeli mama uparla sie, ze poza PC do nauki niczego innego Ci w najblizszym czasie
nie sprawi: obrazajac ludzi o takim samym hobby co Ty robisz po prostu przypal.

A swoja droga chcialbym zobaczyc niejednego z tych "idiotow" z padem testujacego Twojego
wielkiego skilla - nawet gdy korzystasz ze swojego gryzonia. :)

> Większość Gier na Xboxa 360 tworzy się na PC''ie (program Visual

> Studio)

Ty tylko udajesz, czy wydawalo Ci sie do tej pory ze developerzy programuja na ... konsolach?
:O


Koleś to mozesz mówić do kolegów na podwórku a defincji "przypału" i logicznego myślenia jest wiele... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 18:06, Makratos napisał:

Mam pytanie odnośnie tej gry ?
To prawda, że aby zabić przeciwnika trzeba machnąć w niego nożem 3 razy, a żeby powalić
dość grube drzewo wystarczą 2 ruchy nożem ? ;P



Wystarczy raz, a pożądnie to jest fajne jak zachodzisz gościa od tyłu i ciach go z kosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nowy BF bardzo się podoba. Bezprzerwy daje online, bo wciąga. Stary dobry battlefield...

Już za 17 dni premieraaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MisioKGB. Nie bulwersuj się.Pomimo, że pierwsze FPSy powstawały na PC to dwie pierwsze części Medal of honor powstały właśnie na konsole Sony (PSX). Dopiero Allied Assault pojawił się na pierwszym Xboxie i PC. następnie większość twórców MoH:AA stworzyła CoD. Więc nie mów, że FPS maja wrócić na blaszaki, bo tak ma być i ty tak chcesz. Poza tym twórcy wolą stworzyć grę na platformę, gdzie mają pewniejsze zyski. Z PC napewno do końca nie zrezygnują, ale Epic psioczył na piratów przy UT3 na PC. Poza tym np. na PS3 podłączasz mysz+klawiature pod USB i we wspomnianego UT3 grasz bez problemu jak na piecu. jak chcesz we wszystko to kupujesz XFPS3.0 i nawet w Metal Gear możesz grać na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2008 o 19:16, DAMIAeN napisał:

PS3 podłączasz
mysz+klawiature pod USB i we wspomnianego UT3 grasz bez problemu jak na piecu.



Czyli sugerujesz, że na Ps3 mozna bedzie bez probljema podlaczyć myche i kibord ? fajnie by było gdyby dało sie tak na X-klocku. Przynajmniej nie krytykuje tak jak co poniektórzy "Fun BoyE" " Muhauhauehua ci frajeży Z x boxa nie poznaja smaku Myszki Etc." i myśle, że nie spotkamy sie tutaj z takimi idiotycznymi komentażami tak na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gralem w demo z XBL i jest to chyba pierwszy w pełni grywalny Battlefield. Dawno się tak nie bawiłem. Postacie z Kampani (Haggard i sweetwater rządzą!!) są jak prawdziwe (zachowanie w bitwie, dialogi itd.), pojazdy zachowują się naprawdę nieźle (no... jedyna wada to śmigłowiec) i ba... zwyczajnie wielkie zaskoczenie jak dla mnie po niezbyt udanym Battlefield 2 i 2141 czy jakoś tak. Co do trybu multiplayer, jak na razie jestem w stanie powiedzieć: TRZEBA W TO ZAGRAC! Bo zabawa na poziomie TF2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 20:01, Isoft napisał:

"Postaci da się polubić" mały błąd w tekście. :) Ta gra już jest dla mnie Hitem !


Tak między nami... To NIE jest błąd... Jest to w pełni poprawnie.A co do tekstu: Bardzo ciekawy,ciągle się poprawiacie... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2008 o 18:36, MisioKGB napisał:

Koleś to mozesz mówić do kolegów na podwórku


Oczywiscie, ze moge, ale jakos tak sie zlozylo, ze nie sa to raczej 16 letnie trolle i zupelnie nie widze takiej potrzeby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wydawanie gier typu FPS na konsole to jakaś kosmiczna porażka. Każdy ci powie że pad nie będzie równie dobry jak myszka na starym dobrym blaszaku. Na konsole niech sobie wydają jakieś ścigały czy inne symulatory ale od FPSów - won!

PS - najlepiej to w ogóle wywalić konsole z rynku - poza tymi przenośnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 21:00, OrOwOr napisał:

(...) Każdy ci powie że pad nie będzie równie dobry jak myszka na starym dobrym blaszaku.


No to ja od siebie dodam, że wolę w FPSy grać na konsoli, na padzie. Gra mi się przyjemniej niż myszką. Gryzoniowi pozostawiam zaś RTSy, bo do tych jak dotąd się nie przekonałem po grze w edycje konsolowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 21:00, OrOwOr napisał:

Dla mnie wydawanie gier typu FPS na konsole to jakaś kosmiczna porażka. Każdy ci powie
że pad nie będzie równie dobry jak myszka na starym dobrym blaszaku. Na konsole niech
sobie wydają jakieś ścigały czy inne symulatory ale od FPSów - won!

PS - najlepiej to w ogóle wywalić konsole z rynku - poza tymi przenośnymi.


uff ale to zabrzmiało, niczym mocny fanboy PC''tow.. człowieku, każdy ma swoje upodobania jedni wolą FPS''y na padzie jedni na gryzoniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla tych którzy nie wierzą, że Unreal Tournament 3 obsługuje mychę i klawe pod USB na PS3. W końcu te porty przydają się po wgraniu Linuxa na HDD (można wrzucić praktycznie dowolny "laptopowy" SATA 5400RPM (przy 7000RPM może się zbyt nagrzewać)) konsoli, więc czemu by ich nie wykorzystać do grania?
http://pl.youtube.com/watch?v=cmjCxwMsE7I&feature=related
Fajnie by było, gdyby wszystkie strzelanki i strategie obsługiwały tę funkcję. A tak pozostaje używanie konwertera typu XFPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 21:29, MartivaR napisał:

No to ja od siebie dodam, że wolę w FPSy grać na konsoli, na padzie. Gra mi się przyjemniej
niż myszką. Gryzoniowi pozostawiam zaś RTSy, bo do tych jak dotąd się nie przekonałem
po grze w edycje konsolowe.


O dziwo ja też zaczynam coraz bardziej lubić FPS na konsoli, jednak nie ma tam aż tak dużej precyzji jak na PC. Co do RTSów to trzeba poczekać na End War i komendy głosowe :)

Jeśli chodzi o BF to grałem w demko na playu i muszę przyznać, że tytuł zapowiada się bardzo dobrze. Duże mapki, masa pojazdów, ogólnie wszystko to co w serii najlepsze, a do tego wreszcie jakiś ciekawy tryb single z elementami humoru :) Na pewno znajdzie się dla Bad Company miejsce w mojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem, zagrałem, skasowałem i wróciłem do Rainbow Six Vegas 2 :D
wygląda ładnie, wszystko fajnie się rozwala, ale sam gameplay dla mnie drętwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 21:00, OrOwOr napisał:

Każdy ci powie że pad nie będzie równie dobry jak myszka na starym dobrym blaszaku.

Praktycznie każdy grający na konsoli z ręką na sercu przyzna Ci rację, ale co z tego, skoro na dobrym padzie gra się wybornie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować