Zaloguj się, aby obserwować  
Kolumbiadek

Szukam polskiego MMOG cRPG.

34 postów w tym temacie

Wypluj to słowo. No chyba, że to ta gra nazywała by się inaczej niż Tibia...
No to niewiem.. Podałeś troszkę mało informacji. Niedawno dowiedzieliśmy się, że ma to być full 3D... Graj w Guild Wars (no nie całkiem MMO), nie chcesz metina, Aaaa. Jeszcze Age of Conan ma być (już jest?) po pl jeśli chcesz płacić miesięczny abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 22:52, lama123 napisał:

> Co do zwykłej nazwy cRPG to napewno nie computer to jest Central Role Playing Game,
ale
> mniejsza. Linki podane, a poza metinem to nie wiem Archlord ?
Zniszczyłeś mnie właśnie padłem na ziemie w konwulsjach ^^
Panie ,,znawco" proponuję zanim zaczniemy się wymądrzać sprawdzić swoje informacje rotfl
^^


Ej może tak spokojnie ? Może pomyliło mi się i tyle. Ale wg. mnie to bez sensu nazwa, bo każdy (prawie) cRPG jest na PC.

Dnia 10.06.2008 o 22:52, lama123 napisał:

Zniszczyłeś mnie właśnie padłem na ziemie w konwulsjach ^^

A co mnie to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 20:24, lama123 napisał:

Jak prawie xD
znowu padłem :D


Uspokój sie, weź głęboki wdech, policz do 10.

Guild Wars to chyba najlepsza opcja bo i bez abonamentu i po polsku a do tego grafika niczego sobie i duże możliwości tworzenia własnej postaci (spędzam godziny przy kreowaniu własnego bohatera, takie zboczenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 20:24, lama123 napisał:

Jak prawie xD
znowu padłem :D
Wywnioskuj z nazwy że KAŻDY CRPG JEST NA KOMPUTER ROTFL ! %^^%


Dobra zakończ ten offtop ? Bo jak moderator przyjdzie to nie będzie na mnie :P

Dnia 11.06.2008 o 20:24, lama123 napisał:

znowu padłem :D

a padaj sobie może w końcu nie usiądziesz :P

Dnia 11.06.2008 o 20:24, lama123 napisał:

Wywnioskuj z nazwy że KAŻDY CRPG JEST NA KOMPUTER ROTFL ! %^^%

Może PRAWIE każdy, ale i tak pierwsze powstawały na konsole.
Dobra koneic offtopu i najlepiej nie odpowiadaj na tego posta.

Co do tematu do weź Guild Wars nie jest zły. Zresztą jeżeli chodzi Ci o darmowe napisz tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20618&u=162

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2008 o 14:31, dambialko napisał:

> Wywnioskuj z nazwy że KAŻDY CRPG JEST NA KOMPUTER ROTFL ! %^^%
Może PRAWIE każdy, ale i tak pierwsze powstawały na konsole.


ROTFL pierwsze powstały na KOMPUTERY co z samej nazwy wynika co wpisz to większe ośmieszanie się :P

A ja polecam AoC teraz :)
Po polsku będzie po wakacjach to będzie bardzo fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 14:34, lama123 napisał:


> > Wywnioskuj z nazwy że KAŻDY CRPG JEST NA KOMPUTER ROTFL ! %^^%
> Może PRAWIE każdy, ale i tak pierwsze powstawały na konsole.

ROTFL pierwsze powstały na KOMPUTERY co z samej nazwy wynika co wpisz to większe ośmieszanie
się :P

A ja polecam AoC teraz :)
Po polsku będzie po wakacjach to będzie bardzo fajnie :)


Lol Age of Conan to MMORPG, a nie MMOG. Czytaj czego on szuka i wogóle jest płatny. AoC jest fajną grą, ale...

Dnia 12.06.2008 o 14:34, lama123 napisał:

Po polsku będzie po wakacjach to będzie bardzo fajnie :)

Szkoda, że nie we wakację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 14:37, dambialko napisał:

Lol Age of Conan to MMORPG, a nie MMOG. Czytaj czego on szuka i wogóle jest płatny.

Widać, że jest z Ciebie prawdziwy "ekspert" ;). MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game) to także MMOG (Massively Multiplayer Online Game)... Tak btw to jedyny znany mi MMORPG po polsku to Metin 2. Jest także Guild Wars ale to zupełnie inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 14:56, Bifur napisał:

> Lol Age of Conan to MMORPG, a nie MMOG. Czytaj czego on szuka i wogóle jest płatny.
Widać, że jest z Ciebie prawdziwy "ekspert" ;). MMORPG (Massively Multiplayer Online
Role Playing Game) to także MMOG (Massively Multiplayer Online Game)... Tak btw to jedyny
znany mi MMORPG po polsku to Metin 2. Jest także Guild Wars ale to zupełnie inna bajka.


że co ? MMOG Massively Multiplayer online Game ? to zobacz tu http://metin2.pl/ na nagłówek strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 15:02, dambialko napisał:

że co ? MMOG Massively Multiplayer online Game ? to zobacz tu http://metin2.pl/ na nagłówek
strony.


Poszukaj na guglach znaczenia MMOG jeśli nie wierzysz. Na tej stronie chodzi o to, że to jest gra internetowa o orientalnym klimacie. MMOG to ogólnie internetowa gra komputerowa, a MMORPG to jest kategoria z tych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cRPG - computer role playing game
Wiec chyba logiczne, ze kazdy (a nie "prawie kazdy") cRPG jest na PC... W klasyczne RPG-i gra sie turlajac kostkami po planszy (tak w skrocie)...

MMOG - Massively multiplayer online game
MMORPG - Massively multiplayer online role playing game.
Kazdy MMORPG jest gra MMOG (czyli masowa gra sieciowa), lecz nie kazdy MMOG jest MMORPG (podobnie jak kwadrat i prostokat, ucza tego w podstawowce?).

Wracajac do tematu: polecam GW. Nie jest to co prawda MMO, ale ma (tylko i wylacznie zreszta) tryb sieciowy i nie opiera sie na grindzie jak wiekszosc MMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 15:02, dambialko napisał:

że co ? MMOG Massively Multiplayer online Game ? to zobacz tu http://metin2.pl/ na nagłówek
strony.


Co ma piernik do wiatraka? Metin 2 jest MMORPGiem, a skrót MMOG odnosi się do wszystkich gier typu MMO -_-. Już rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>i duże możliwości tworzenia własnej postaci (spędzam godziny przy kreowaniu

Dnia 11.06.2008 o 21:46, Rozrobiony napisał:

własnego bohatera, takie zboczenie)

Że co?? ;D Poza dość skromnym armorem czy zmianą broni, raczej nie ma większych możliwości kreowania chara. No chyba, że doliczać build, tytuły i tak dalej ;P

Ale samo GW polecam. Spędziłem przy tej grze ponad rok bez przerwanej gry, ale potem już mi się znudziła ;)

A co do kreowania bohatera dla mnie bez konkurencyjny jest WoW. Sporo części armora (satysfakcja ze zdobycia np. Legendarnych Bokserek Arthasa >< ) jak i umiejętności postaci (profesje, dodatkowe). No i coś, co powinna mieć każda netowa gra. Strona www z opisem postaci, stale aktualizowane (Armory) ;)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować