Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xboksowa oferta Square Enix pokazana

42 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2008 o 20:44, Zaitsev napisał:

Mass Effect, Oblivion, Dark Messiah of Might and Magic: Elements - chyba tyle...

daj spokój, Dark Messaiah to jakiś śmiech na sali. Ni to jakiś makabryczny i prostacki FPP w stylu heretica ni to RPG, jednym słowem taki byle jaki shit, mój panie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 20:11, Tal441 napisał:

xbox znowu daje Ps trójce w twarz. :P

X dałby PS3 w twarz gdyby na shitpudło wyszło FF XIII a na to szans nie ma;P
Fajnie że Square wzięło się w końcu za jakieś jRPG na obecną generację, bo gier z tego gatunku zarówno na PS3 jak i X0 mooocno brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest w tych jRPG: najpierw odstraszają infantylnością, ale jak już się zagra, to wciąga.
Generalnie nie przepadam, ale podoba mi się epicka fabuła w grach japońskich (nawet w takim DoA4, typowej bijatyce, zakończenie jest podniosłe z świetnie dobranym numerem Aerosmith).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie to!
Nowy StarOcean na Xa, to teraz będę musiał oba next-geny kupić ;/ Przy okzaji zobaczy się też Infinite Undiscovery jak już będę miał to xpudło ;) A tak wogóle to wiadomo kiedy to trafi do Europy (i czy wogóle)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jRPGami nie przepadam, aczkolwiek ostatnio urzekł mnie Final Fantasy XII. Właśnie szperam w internecie za legendarną wręcz, częścią VII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 12:43, Bifur napisał:

Za jRPGami nie przepadam, aczkolwiek ostatnio urzekł mnie Final Fantasy XII. Właśnie
szperam w internecie za legendarną wręcz, częścią VII.


Zajrzyj na allegro tam bez problemu kupilem VII i VIII nowki , zafoliowane PALowskie tydzien czy dwa temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co z tego jak nie ma FF :( Po XI miałem nadzieję, że Square będzie robiło Fajnala na Xkloca, ale FF nadal należy do Sony. Fajnie, że jednak coś robią na Xboxa, bo Square Enix robi najlepsze jRPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 16:03, ibisz napisał:

Co z tego jak nie ma FF :( Po XI miałem nadzieję, że Square będzie robiło Fajnala na
Xkloca, ale FF nadal należy do Sony. Fajnie, że jednak coś robią na Xboxa, bo Square
Enix robi najlepsze jRPG.


FF XIII to jedna wielka niewiadoma, wiec narazie nie powinienes rozdzierac szat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.06.2008 o 18:41, Kraven napisał:

FF XIII to jedna wielka niewiadoma, wiec narazie nie powinienes rozdzierac szat. ;)

Widzę Kraven że ty na wszystkich forach piszesz niezbyt mądre rzeczy a do tego nigdzie nie używasz polskich liter;P
FF XIII wielka niewiadoma - może dla ciebie;P
Od lat wszystkie Finale to świetne gierki a XIII zapowiada się rewelacyjnie, poza tym Square to mistrzowie gatunku i ich flagowy projekt z pewnością będzie rządził, no ale ty tego nie przyznasz, bo nie wyjdzie na shitpudło;P
bez odbioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 19:04, Benitokks napisał:


> FF XIII to jedna wielka niewiadoma, wiec narazie nie powinienes rozdzierac szat.
;)
Widzę Kraven że ty na wszystkich forach piszesz niezbyt mądre rzeczy a do tego nigdzie
nie używasz polskich liter;P
FF XIII wielka niewiadoma - może dla ciebie;P
Od lat wszystkie Finale to świetne gierki a XIII zapowiada się rewelacyjnie, poza tym
Square to mistrzowie gatunku i ich flagowy projekt z pewnością będzie rządził, no ale
ty tego nie przyznasz, bo nie wyjdzie na shitpudło;P
bez odbioru


Ty za to wszedzie naduzywasz emotek, moj ulubiony hedonistyczny Korsarzu. :P

Po pierwsze - nie mialem na mysli jakosci produktu, ale to, ze tak naprawde nie wiadomo na jakie platformy ta gra w ogole wyjdzie.
Po drugie - zanim go wysmaza to juz dawno bede posiadaczem Chlebaczka. (i bynajmniej nie dla jRPGa, skoro nie gralem i narazie nie zamierzalem grac w Lost Oddysey)
Po trzecie - wbrew ogolnie przyjetym trendom daleko mi od slepego kibicowania jakiemukolwiek wytworcy plastikowej puszki (takze tej mrugajacej czerwonym okiem ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować