Zaloguj się, aby obserwować  
xRaphaelx

One world Government - zniewolenie ludzi pod jednym rządem

6 postów w tym temacie

To co dzieje się przez ostatnie lata przechodzi wszelkie granice zdrowego rozsądku. Z miesiąca na miesiąc widzę coraz więcej informacji, która potwierdza tezę, że pewna grupa ludzi planuje przejąć władzę nad światem. Pytacie jak chcą to zrobić? Proste, zrobią to samo co w USA 9/11, w końcu najprawdopodobniej są to Ci sami ludzie. Loże masońskie chcą doprowadzić do stanu w którym ludzie będą bać się o życie swoje i swoich bliskich. Brak pieniędzy, jedzenia i niemoc zrobienia z tym niczego rzuci ich na pastwe losu władzy. Nasza życie będzie ściśle kontrolowane, a zapewnią to wszczepiane chipy, które będą odczytywać co właśnie dzieje się z naszym organizmem.

Jednak co utwierdza mnie w przekonaniu, że do tego właśnie zmierza świat?

Po pierwsze, podatek za CO2, jest pierwszym argumentem za. Nie została udowodnione, że emisja CO2 przyśpiesza efekt cieplarniany. Mimo, że wielku naukowców zgadza się, że to wyższa aktywność słońca, oni narzucają na nas haracz. Nie chodzi w tym jednak o to by najbogatsi stali się jeszcze bogatsi. Ich intencje to zabranie naszych pieniędzy. Dzisiaj czytałem, że gdy ta ustawa wejdzie w życie(a jest to pewne) koszty energii wzrosną o 70%-100%. Najlepsze jest jednak to, że emisja dwutlenku węgla wcale drastycznie się nie zmniejszy, po prostu pieniądze za koncesję na jej emisje wielkie koncerny zrzucą na nas.

Kolejnym przykładem są ciągle rosnące ceny paliw(brak reakcji ze stron rządów) i już mamy znacząco mniej pieniędzy.
Dodajmy do tego to co się dzieje na giełdach, wygląda na to, że doczekamy sie kolejnej depresji, takiej jak po czarnym czwartku w USA. Malejące ceny akcji i ciągle rosnąca inflacja spowoduje, że ludzie będą chcieli za wszelką cenę wycofać swoje akcje. Akcje te zostaną wykupione przez Loże które wykluczą kolejne źródło dochodu, oraz przejmą kontrolę nad wieloma spółkami.

Polecam również zapoznać się trochę bliżej z grupą bildenburg. Podczas ich sekretnych spotkań(które łamią prawo międzynarodowe) mają się warzyć ważne decyzję dotyczące decyzji o przyszyłości świata. Spotykają się ludzie z ogromną władzą, m.in. rodziny królewskie, politycy, właściciele koncernów medialnych w kompletnej tajemnicy, nie podając nikomu żadnych informacji o tym. Trochę to podejrzane prawda?
O ile się nie mylę tytuł dokumentu o nich to EndGame, można go znaleźć na google video.
Oczywiście przykładów jest znacznie więcej. Wymieniłem tylko to co było on top of my head.

Co o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj rano tvn24. Na całym świecie protesty przeciwko ceną paliw. Zwiększająca się jakość życie w Azji(ex.Chiny)powoduje dużo szybsze zużywanie jedzenia, wody pitnej, paliw. Jeśli nikt z tym nic nie zrobi świat stanie w obliczu kryzysu, a przecież głodny naród nie będzie patrzył jak ich przyjaciele i rodziny umierają. Gdy setki milionów rozwścieczonych chińczyków wyruszy poza granica swojego kraju, może rozpocząć się WW3. Bo tylko zdziesiątkowanie rasy ludzkiej może przywrócić światu porządek, gdy władza nie chce/nie potrafi.
Jest tyle nieużytego miejsca, czy to w Polsce, czy na zachodzie. Gdy jechałem na zachód widziałem wiele wielkich zielonych łąk. Czemu tam nie powstaną państwowe pola uprawne? Czemu wdrażanie nowych technologii do transportu idzie tak wolno, ropy już będzie coraz mniej, więc chyba oczywiste jest, że powinny już powstawać wielkie pola rzepakowe i przetwórnie, które zamieniały by ten rzepak w paliwa do silników biodiesla. Czemu UE tak bardzo dbająca o naszą planetę, nie da pieniędzy na rozpowszechnienie tych właśnie silników? Są one znacznie bardziej przyjazne środowisku, a do tego tańsze w eksploatacji.

Wiem, że mogłem wyedytować poprzedni post, ale może tym razem ktoś się zainteresuję tym tematem, dlatego go podbijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy lekarz nie mówił by nie nadużywać tych niebieskich pigułek?
Przy takich stanach schizofreniczno-paranoidalnych pigułki te nie pomogą, a wręcz zaszkodzą...

Taki mój komentarz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że brzmi to trochę nienormalnie. Parę lat wstecz jak dopiero zacząłem czytać na ten temat różne artykuły to miałem do tego duży dystans, mimo że podobną teorie znalazłem w książce Noam''a Chomsky''iego (jednego z największych intelektualistów naszych czasów). Ale później oglądając wiadomości wszystko zaczynało się układać w całkiem sensowną całość. Wszędzie tylko strach i brak reakcji. Będą tak czekać, aż ludzie zgodzą się na wszystko by czuć się bezpieczniej, a wtedy zrobią co chcą.
Taka przebieg spraw łączył by się z teorią spiskową o Illuminatach, ale to temat na inną dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat ciekawy, ale według mnie przedstawienie tej sprawy jest jakimś absurdem. Noam Chomsky jako jeden największych intelektualistów? Tak samo można powiedzieć o dziesiątkach tysięcy naukowców, profesorów, którzy mają coś do powiedzenia. Poza tym nie wierzyłbym tak mocno w słowa lewicowca.
Jeśli UE działałoby by tak mocno chronić środowisko to po prostu po krótkim czasie by upadła przez gigantyczne koszty. Produkcja biodiesli tania nie jest, jak wszystko na tym świecie.
Wszystko pięknie wygląda w teoriach, czy to spiskowych, czy nie. Tak naprawdę w praktyce bywa inaczej.
Wiara w WW3? Nonsens. Każdy wie, że taki konflikt z masową śmiercią cywili jest czystym szaleństwem.
Wszyscy patrzą, czy ich interes się kręci. Biodiesle to praktycznie kwestia czasu, ale nie sądzę by ich stosowanie było masowe w najbliższym dziesięcioleciu, ponieważ ropy wciąż jest dużo, gazu również. To tylko kwestia koncernów jaką cenę sobie wymyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

olecam również zapoznać się trochę bliżej z grupą bildenburg. Podczas ich sekretnych

Dnia 10.06.2008 o 21:58, xRaphaelx napisał:

spotkań(które łamią prawo międzynarodowe) mają się warzyć ważne decyzję dotyczące decyzji
o przyszyłości świata (...)
O ile się nie mylę tytuł dokumentu o nich to EndGame, można go znaleźć na google video.


Chyba masz na myśli grupę Bilderberg :) Film widziałem i z tego co pamiętam jednym z dowodów na rzekomą działalność grupy miała być planowana na jesień 2007 inwazja na Iran. No i gdzie ta inwazja? :)
Oczywiście wszystkie te sensacje trzeba przyjmować z pewnym dystansem, rozważać i analizować a nie przyjmować za dobrą monetę. Klub Bilderberg faktycznie istnieje, aczkolwiek nikt nie wie co naprawdę dzieje się na tych spotkaniach (wszak są tajne). Może planują globalny holokaust (wedle pewnej teorii do 2019 ma zniknąć 1/3 ludzkości... a może to pozostać tylko 1/3 nie pamiętam.) a może spotykają się żeby sobie pograć w pokera. Trzeba jednak przyznać, że teoria globalnego rządu mimo wszystko jakiś sens ma (a podatek od emisji CO2 to ewidentne wyciąganie kasy, która zapewne jest na coś przeznaczona i nie sądzę aby była to walka z globalnym ociepleniem). Wizja świata podzielonego na Unię Europejską, Unię Amerykańską, jakąś Unię Azjatycką i resztę wcale nie jest taka odległa, a co potem? Zresztą też polecam obejrzenie EndGame i samodzielne wyciąganie wniosków. Grunt to samodzielne myślenie, a nie to co przeczytało się na forum, usłyszało w TV (piję tym samym także do wspomnianego filmu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować