Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe gry Spore znane

75 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Od jakiegoś czasu wiadomo już, że Spore w wersji na PC trafi do graczy już we wrześniu. Kilka kwestii pozostawało jednak jeszcze niewyjaśnionych, a jedną z nich były wymagania sprzętowe. Właściciele starszych maszyn mogą już teraz odetchnąć z ulgą - nowy hit Willa Wrighta zdecydowanie poszedł drogą dostępności dla jak najszerszego grona odbiorców.

Przeczytaj cały tekst "Wymagania sprzętowe gry Spore znane" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowy hit Willa Wrighta zdecydowanie poszedł drogą dostępności dla jak najszerszego grona odbiorców. ..o i ja to rozumiem, oby tak było ze wszystkim co sie na PC wydaje, ale to marzenie ściętej głowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy fani Simsów postarają się o powtórzenie sukcesu jak w przypadku swojej ulubionej serii? No i czy do tej gry wyjdzie masa dodatków?
Wymagania nie dla komputerów z NASA ale dlaczego w wersji dla Maca wymagania jest mniejsza pojemność dysku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 09:57, Michaelius napisał:

Ciekawe czy pobije rekord simsow :)


mówie: nie da rady.. choć?

Dnia 11.06.2008 o 09:57, Michaelius napisał:

Bo porzadny gracz raczej tego nawet nie kijem nie dotknie :)


a skąd to wiesz, gry jeszcze na rynku nie ma :/ ..nie mówie tu o sobie, bo mnie raczej Spore nie interesuje, ale zewsząd słysze że będzie to rewelacja i może skusić wielu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dlatego Spore sprzeda się w ilości kilkukrotnie większej niż inne Crysisy. Za to twórcy Crysisów zamiast pójść po rozum do głowy i robić gry które będzie mógł nabyć przeciętny PCeciarz to wypuszczają gierkę która pójdzie nielicznym, a później winę za niską sprzedaż zrzucają na piratów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 10:25, misioo napisał:

I właśnie dlatego Spore sprzeda się w ilości kilkukrotnie większej niż inne Crysisy.
Za to twórcy Crysisów zamiast pójść po rozum do głowy i robić gry które będzie mógł nabyć
przeciętny PCeciarz to wypuszczają gierkę która pójdzie nielicznym, a później winę za
niską sprzedaż zrzucają na piratów...


i ja sie tu podpisuje wszystkiema czterema kończynami ..i stempel z czaszki strzelam ;] ..choć piraci mają w tym swój udział to jednak wysokie wymagania w grach zdecydowanie sprawiają że tytuły na PC gorzej sie sprzedają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! Myslalem, ze wymagania sprzetowe skutecznie zniecheca mnie do Spore, a tymczasem moge w to jeszcze pograc :D Ciekawe tylko czy gra ruszy mi na laptopie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 10:34, deuser napisał:

> I właśnie dlatego Spore sprzeda się w ilości kilkukrotnie większej niż inne Crysisy.

> Za to twórcy Crysisów zamiast pójść po rozum do głowy i robić gry które będzie mógł
nabyć
> przeciętny PCeciarz to wypuszczają gierkę która pójdzie nielicznym, a później winę
za
> niską sprzedaż zrzucają na piratów...

i ja sie tu podpisuje wszystkiema czterema kończynami ..i stempel z czaszki strzelam
;] ..choć piraci mają w tym swój udział to jednak wysokie wymagania w grach zdecydowanie
sprawiają że tytuły na PC gorzej sie sprzedają :/

Nie tylko to, bo w ich grach liczy sie tylko grafika, a sam gameplay i historia są bardzo płytkie. Zresztą ta grafika to tylko od strony technicznej, bo artystycznie bardzo słabo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdzie nawet na 4- letnim już komputerze bez problemu. Świetnie - w dobie Crysisa czy chociażby Grida, ta gra na pewno zrobi nie małą furorę ze względu na małe wymagania, wielki plus dla Maxis ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakaś gra z sensownymi wymaganiami sprzętowymi. Powinna śmigać mi na nisko-średnich ustawieniach - takich gier mi potrzeba ;). Wymagania sprzętowe to jeden z najważniejszych współczynników, gdy biorę pod uwagę kupno gry. Teraz wystarczy poczekać na recenzje specjalistów - gdy gra zbierze wysokie noty z pewnością sobie ją sprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować