Zaloguj się, aby obserwować  
Aaron_Seraphin

Runes of Magic - Pogromca World of Warcraft?

8 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2008 o 10:01, ShaDoW Energy napisał:

/cut/


Gra nie ma szans nawet konkurować z WoW... Spoglądając na screen z gry miałem wrażenie, że patrze na Warcraft''owe Stormwind o.O. Mikropłatności typu ekwipunek za realne pieniądze to totalny bezsens - kto ma pieniądze ten jest mocniejszy itp. Jednakże nie zapominajmy, że to DARMOWY MMORPG ^^. Jak na tego typu klon WoW prezentuje się całkiem nieźle - czekam na beta testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 11:23, Bifur napisał:

> /cut/

Gra nie ma szans nawet konkurować z WoW... Spoglądając na screen z gry miałem wrażenie,
że patrze na Warcraft''owe Stormwind o.O. Mikropłatności typu ekwipunek za realne pieniądze
to totalny bezsens - kto ma pieniądze ten jest mocniejszy itp. Jednakże nie zapominajmy,
że to DARMOWY MMORPG ^^. Jak na tego typu klon WoW prezentuje się całkiem nieźle - czekam
na beta testy.


Jeżeli to nie będzie to prymitywna grindownia to może coś z tego być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika faktycznie mocno budzi skojarzenia z WoW, ale nie spodziewałbym się tego, aby była mocnym zagrożeniem dla WoW. Skoro nawet giganty pokroju Age of Conan nie dają rady to taka gra tym bardziej. Poza tym dla mnie ta gra już odpada na starcie - mikropłatności. Ten kto ma pieniądze nie musi się namęczyć, gdzie tu miejsce na pokazanie własnych umiejętności, wysiłku włożonego w uzbrojenie własnej postaci? Dla mnie taka gra nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 15:37, Czedwik napisał:

Grafika faktycznie mocno budzi skojarzenia z WoW, ale nie spodziewałbym się tego, aby
była mocnym zagrożeniem dla WoW. Skoro nawet giganty pokroju Age of Conan nie dają rady
to taka gra tym bardziej. Poza tym dla mnie ta gra już odpada na starcie - mikropłatności.
Ten kto ma pieniądze nie musi się namęczyć, gdzie tu miejsce na pokazanie własnych umiejętności,
wysiłku włożonego w uzbrojenie własnej postaci? Dla mnie taka gra nie ma sensu.

Podobnie jak w GW jest jedna umiejętność główna, i poboczna, cóż każdy ma swój gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO jedyną grą, która może się mierzyć z WoW jest Guild Wars (uważam, że bije WoW''a na głowę, ale to tylko moja opinia). Wszelkie inne gry już nie mają czym zaskoczyć graczy. Gra musiałaby mieć rozwiązania, które się Blizzardowi i AN nie śniły, aby przyciągnąć do siebie takie rzesze graczy jakie mają wspomniane GW i WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować