Zaloguj się, aby obserwować  
burczynski

Czy potrafisz żyć bez gram.pl? Jeśli tak, to dlaczego? - Temat dla uzależnionych ;

71 postów w tym temacie

Witajcie.

Założyłem ten temat, ponieważ dręczy mnie pytanie "czy potrafiłbym żyć bez gramu". Jednak ciężko mi jest nie wejść na gramsajt, nie podyskutować na forum. A co wy myslicie? Czy wy tez nie potraficie żyć bez tego serwisu?

Zapraszam do dyskusji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę jestem uzależniony. Lubię pisać na forum i nie wyobrażam sobie dostać bana ;P Bardziej od forum wolę jednak GS''y, na których spędzam większość czasu. Kilka razy mi się ten serwis nudził ale po jakimś czasie znowu wracałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrafię się obyć bez gram.pl, natomiast przeżyć bez ludzi, ktorych w Internecie poznałem... To akurat niemożliwe. ^^
Kiedyś spędzałem na forum i IRC-u więcej czasu, jednak teraz bardzo mało piszę... Około 30 postów na miesiąc to nie jest dużo. :( Sam nie wiem, co się ze mną dzieje. Po prostu straciłem ochotę do pisania. Wolę sobie wyjść na dwór z kumplami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrafię żyć bez gram.pl, chociaż ostatnio częściej tu zaglądam, ponieważ zgłosiłem swoje problemy z kompem w odpowiednim temacie i zaglądam, czy aby ktoś odpowiedział. Za to postów piszę mało, chociaż chciałbym więcej. Dlaczego? Od roku mam neta, przez ten rok klepię w klawiature na necie jak szalony (cały czas gg, jakieś forum, jakiś czat, itd.), często od rana do nocy, więc mam już serdecznie dość. Jakiś urlop od kompa mi się przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, ja juz się przekonałem że zycie bez gram nie jest niemozliwe, ja mogę przezyc parę miesięcy bez kompa.... ale lubię wpasc, nie powiem....
jednak gdy jestem w internecie zawsze odpalam gram.pl.... szkoda ze to komp brata.... bym częsciej się udzielał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś nie interesował gram.pl. Zarejestrowałem się tylko dlatego, żeby rejestrować gierki dla wirtualnej kasy. Teraz to ja bez gram.pl już żyć nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też się tak zastanawiam. Jak mogłam kiedyś nie być na Gram.pl? No nie wiem. Nie potrafię odpowiedzieć :P Teraz jestem już starsza i wydaje mi się, że nie mam już tak dużej ochoty na granie jak kiedyś. Dlatego Gram.pl daje mi możliwość pisanie o grach i dyskutowania o nich, bo przecież gry to nie tylko granie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście ze potrafię... ostatnio co raz mniej mi się tu chce wchodzić (patrzcie moje satatystyki)
kiedyś w gram.pl było to coś... teraz nie wiem jak to powiedzieć... ale urok zgasnął
Być może to ja nie mam czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ci nowi mogą bardziej się obyć bez gram a później to się bardziej wkręcasz i to tylko co robisz to sprawdzasz komentarze gs''a itp. I temu wkręca bo jest tu fajna atmosfera prawie możesz se pogadać na każdy temat więc to jest w tym gramie super

pozdro: spark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 10:40, xbit71 napisał:

Potrafię się obyć bez gram.pl, natomiast przeżyć bez ludzi, ktorych w Internecie poznałem...
To akurat niemożliwe. ^^


To samo ja. Moje listy GG w 3/4 zapełniają ludzie z gram.pl. Choć więcej rozmawiam z ludzmi z realu.

Dnia 14.06.2008 o 10:40, xbit71 napisał:

Kiedyś spędzałem na forum i IRC-u więcej czasu, jednak teraz bardzo mało piszę... Około
30 postów na miesiąc to nie jest dużo. :( Sam nie wiem, co się ze mną dzieje. Po prostu
straciłem ochotę do pisania. Wolę sobie wyjść na dwór z kumplami...


Na IRC-u nie siedziałem nigdy, i siedzieć nie będe. Co do 30 postow miesięcznie, u mnie bedzie to samo albo mniej. Ładna pogoda jest, więc na dworze chce sie siedzieć z kumplami ;) Choć, czasem jak jest fajna i ciekawa dyskusja w jakimś interesującym temacie, to i na świeże powietrze wyjsc nie ma ochoty.

Kędzior141:

Jeju, jak ty sie z tym wyrabiałeś? Ja jak napisze 250 to juz mam forum dosc.

Hageusz:

Urlop od kompa? Nie wyrobił bym po 3 dniach, jakiegos swira bym dostał czy cuś xD

struksik:

Wiem dlaczego. To przez to, ze coraz wiecej tu trolli i neo, oraz tych durnych gier w stylu "masz czy nie masz?" itp. To przez ten szajs, gram.pl a szczegolnie forum ucierpiało. Nie mowie tu o każdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh obecnie nie potrafię obejść bez for internetowych. Zaczynało się skromnie od gram.pl, dużo udzielałem się w temacie o grze Dawn of War, poznałem tam sporo fajnych osób, z którymi cały czas utrzymuję kontakt, nawet zdażało się, że pogadaliśmy na żywo przez Teamspeaka. Niestety obecnie gram wyczerpało jak dla mnie swoje możliwości i przesiaduję teraz na bardziej wyspecjalizowanych forach w danej dziedzinie. A szkoda bo był tu bardzo fajny kliamt (szczególnie w temacie o DoW''ie, masa offtopu, ale ogólnie świetne dyskusje, kłótnie i... ehh coś pięknego :) ).

Chciałbym żeby powróćiły stare dobre czasy, ale chyba już to nie możliwe :(

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jestem uzależniony od tego miejsca i z wielkim trudem byłoby mi je opuścić. Jednak niektórzy potrafią żyć bez gram.pl. Wiadomo, że tygodniowa przerwa nic nie zrobi dla nieuzależnionych, ale jak ktoś jest naprawdę tu z przymusu rang na forum, to niech sobie odpuści. Tutaj jesteśmy dla przyjemności, a nie dla przymusu, dlatego też ja nie mam zbyt dużego uzależnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda gdy uruchamiam kompa pierwszą rzeczą, którą robię jest sprawdzenie komentarzy na forum, ale uzależnienie od forum to troszkę przesada nie uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować