Zaloguj się, aby obserwować  
burczynski

Czy potrafisz żyć bez gram.pl? Jeśli tak, to dlaczego? - Temat dla uzależnionych ;

71 postów w tym temacie

Ja pierwsze co włączam mozille wchodzę w zakładki, włączam forum i patrze czy ktoś odpowiedział na moje posty. Potem gramsajt. Ten rytuał robię to codziennie, ale wydaje mi się że mógłbym żyć bez gramu. Nie wiem jakim cudem ale tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 11:24, Tokix napisał:

"Czy potrafisz żyć bez Gram.pl ? Jeśli tak to dlaczego?"
W wyjaśnij mi dlaczego niby nie mógłbym bez gramu żyć ...(?)


Sam nie wiem. Jakoś mnie to wciągnęło :P. Chęć podzielenia się moją niewielką wiedzą z innymi lub branie udziału w konkursach, zabawach na forum - może dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o źle sprecyzowane pytanie... ^^
"Czy potrafisz żyć bez Gram.pl ? Jeśli tak to dlaczego?"
Potrafię żyć bez gramu ponieważ prowadzę normalne życie, a gram.pl jest sposobem na nude i poznaniem nowych ludzi...
Także odpowiedź powinna przmieć "dlaczego potrafię żyć bez gram.pl"
Wspaniale złożone bytanie panie burczyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum ustawione na stronę startową, w zakładkach pierwsze razem z gramsajtem itd Zawsze gdy włączam komputer pierwsze co to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy no ja bym mógł żyć bez gramu i czasami mi tego nei brakuje (gramu), ale w pewnym sensie jestem uzależniony, bo cały czas jak włączam przeglądarkę to na pierwszy ogień idzie sajt i forum i tak jest zawsze(to tak automatycznie jakoś wciskam). Więc może i w pewnym sensie nie mogę bez tego żyć. Chociaż ja gram.pl uważam za moje hobby tak jak niektórzy zbierają znaczki, ja pisze na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram.pl to dla mnie TYLKO i WYŁĄCZNIE miejsce, w którym mogę podzielić się swoimi chorymi refleksami z kilkoma osobami, które lubię i które podzielają moje zainteresowania. Potrafię się nie logować przez tydzień i żyję z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 11:34, Tokix napisał:

Także odpowiedź powinna przmieć "dlaczego potrafię żyć bez gram.pl"
Wspaniale złożone bytanie panie burczyński


No dobra. Pytanie sie tyczy tego samego, wiec w czym problem? Ja w moim pytaniu nie widzę żadnego błędu.
Dzięki za oklaski xP

Mroku21:

Chciałbym żeby powróćiły stare dobre czasy, ale chyba już to nie możliwe :(

Jeszcze powrócą. Ale to przez te durne quizy i coraz to większe ilosci trolli i neosiów. Tak więc, nie rozłańczajmy się, bo inaczej to forum zejdzie na sam dół.

Do wszystkich!


Ciekawe jak wam wszystkim zalezy na statusach? Bo mozecie przeciez przez tydzien obyc sie bez gramu, a przecie pisanie bezsensownych postow, byle po to by miec pare innych literek pod nickiem, to chyba jak by uzaleznienie. Przecie wam na tym zalezy, a rostać z gram.pl nie jest łatwo. Oczywiscie tez taki kiedys bylem, ale mnie to z czasem przeszło.

A tak szczerze, tez prowadze zycie w realu, a na gram.pl oddaję gora 2h. dziennie. Tak wiec jestem posredni. Choc nie obyl bym sie bez gramu, tak wiec mozna to rowniez nazwać małym uzaleznieniem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, o niemożliwe przeżyć bez gram.pl ;-) Tym bardziej jeśli jedyną grą na komputerze jest (chwilowo) Icy Tower ^^ Po prostu te forum ma coś w sobie, masę ciekawych tematów, quizów, gier. I trzeba przyznać, jest się trochę uzależnionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż ... aktywnie udzielam się na forum od stosunkowo niedawna ... jestem tu bo ... lubię, bo warto ( czasem ), bo jest z kim pogadać, powymieniać się poglądami, etc etc ... bo można poznać ciekawych ludzi ... coś by się tam jeszcze znalazło ale nie chce mi się pisać ;P. Nie powiem że forum jest idealne bo idealnych rzeczy nie ma ale nie jest też bardzo dobrze. Powiem więcej ... wiele rzeczy mi się tu nie podoba ale i tak na razie tu zostanę ... ;D. Poniekąd mam tu jeszcze coś do zrobienia xD. Czy wytrzymałbym bez forum ? Pewnie tak ... w każdym razie bardziej liczą się dla mnie na tym forum ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 12:30, burczynski napisał:

No dobra. Pytanie sie tyczy tego samego, wiec w czym problem? Ja w moim pytaniu nie widzę żadnego błędu. Dzięki za oklaski xP


Czy w wypadku jakiejkolwiek przerwy w funkcjonowaniu na Gramie zginąłbyś? Chyba nie powiesz, że jeśli bez Gram.pl nie ginie się naturalnie, to w ten sposób zwiększa się liczba samobójstw?
Takie klasyczne czepianie się, ale nie warto odpierać, bo nie ma co. ;-)

Dnia 14.06.2008 o 12:30, burczynski napisał:

Ciekawe jak wam wszystkim zalezy na statusach? Bo mozecie przeciez przez tydzien obyc sie bez gramu, a przecie pisanie bezsensownych postow, byle po to by miec pare innych literek pod nickiem, to chyba jak by uzaleznienie. Przecie wam na tym zalezy, a rostać z gram.pl nie jest łatwo. Oczywiscie tez taki kiedys bylem, ale mnie to z czasem przeszło.


Dla takiej dyskusji na forum istnieje oddzielny wątek.

Dnia 14.06.2008 o 12:30, burczynski napisał:

A tak szczerze, tez prowadze zycie w realu, a na gram.pl oddaję gora 2h. dziennie. Tak wiec jestem posredni. Choc nie obyl bym sie bez gramu, tak wiec mozna to rowniez nazwać małym uzaleznieniem. Pozdrawiam


http://pl.wikipedia.org/wiki/Uzale%C5%BCnienie - polecam KAŻDEJ osobie, która dopisze się w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 12:50, DJ Szlafrok napisał:

Czy w wypadku jakiejkolwiek przerwy w funkcjonowaniu na Gramie zginąłbyś?


Nie, nie zginołbym. Ale pewnie bym sie nudził ;P

Dnia 14.06.2008 o 12:50, DJ Szlafrok napisał:

Chyba nie powiesz,
że jeśli bez Gram.pl nie ginie się naturalnie, to w ten sposób zwiększa się liczba samobójstw?


Szczerze, to troche sie nie pokapowałem w tej części posta. Ale chodzi Ci chyba o to, ze ludzie giną bez gram.pl tak? No pewnie nie, ale jak ktos sie uzaleznil od quizow, to moze swira dostac xP Choc takie przypadki są.

Dnia 14.06.2008 o 12:50, DJ Szlafrok napisał:

Takie klasyczne czepianie się, ale nie warto odpierać, bo nie ma co. ;-)


Spoko. To dobrze ze sie czepiasz. ;] Zresztą wyroslem juz z obrazania sie na byle cos.

Dnia 14.06.2008 o 12:50, DJ Szlafrok napisał:

Dla takiej dyskusji na forum istnieje oddzielny wątek.


No tak. Faktycznie. Sory, mój błąd.

Dnia 14.06.2008 o 12:50, DJ Szlafrok napisał:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Uzale%C5%BCnienie - polecam KAŻDEJ osobie, która dopisze
się w tym temacie.


Dzięki ale wiem co to znaczy uzaleznienie. Szczerze gram.pl traktuje jako hobby. Tak więc, tak jak dobra gra, wciąga mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 13:22, burczynski napisał:

Dzięki ale wiem co to znaczy uzaleznienie.


Ty może i wiesz, ale jeśli ktoś uważa, że jest uzależniony, bo ma Gram.pl jako stronę startową... To ja oszalałem na punkcie Google. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 13:30, DJ Szlafrok napisał:

> Dzięki ale wiem co to znaczy uzaleznienie.

Ty może i wiesz, ale jeśli ktoś uważa, że jest uzależniony, bo ma Gram.pl jako stronę
startową... To ja oszalałem na punkcie Google. ;-)


taa, to "uzależnienie" jest tu nazbyt często pisane.... racja, parę osób uważa że jak ma stronę startową gram.pl to juz jest uzależnione.... to jest "prawie" logiczne myślenie, na szczęście "prawie"

jakby tak było to ja byłbym uzależniony od.... sieci Plus!!!!!!!!
argh, nie przeżyę bez plusa!! dajcie mi antenkę bo nie wyrobię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.06.2008 o 13:30, DJ Szlafrok napisał:

Ty może i wiesz, ale jeśli ktoś uważa, że jest uzależniony, bo ma Gram.pl jako stronę
startową... To ja oszalałem na punkcie Google. ;-)


Nie moze tylko napewno. Zresztą, ja tez oszalałem na punkcie Google ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 13:56, lurynowicz napisał:

Potrafię żyć bez gram.pl, ale co to za życie...


Oj, twój przypadek daje wiele do myslenia. Co to za życie bez gram.pl? Mnie jakos jeszcze rok temu dało sie zyc bez gramu to i teraz bym mogl. Ale szczerze, to jakos aktualnie ciezko by bylo sie rozstac z tym serwisem.

PS. Nie potraktuj tej odpowiedzi jako czepianie sie czy cos. ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście moja wypowiedź była mocno nasączona hiperbolą, gwoli ścisłości. :) Oczywiście, dałbym radę żyć i bez gram.pl - tylko po co? Świetne forum, świetne newsy, przyjemni ludzie - poznałem wiele interesujących osób o podobnych zainteresowaniach i mogę pogadać o mojej pasji, czyli grach. Zresztą, trzymają mnie tu też inne czynniki. ;)

Nie ma sensu rozstawać się z czymś, co jest przyjemne, zwłaszcza, że nic nie trzyma mnie tu na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0o
A co to za problem żyć bez gramu ?
Gram jest tylko sposobem na zapełnienie sobie czasu :)
Jak mnie nie ma to nie biegnę szybko do komputera żeby sprawdzić czy ktoś mi skooomentowau blogasqa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować