Zaloguj się, aby obserwować  
burczynski

Czy potrafisz żyć bez gram.pl? Jeśli tak, to dlaczego? - Temat dla uzależnionych ;

71 postów w tym temacie

Kiedyś tak, ale im wyższy użytkownik ma status/ ilość odwiedzin tym rzadziej tu zagląda. Ta regułą zawsze sie sprawdza. Zrezygnować z gram.pl można tylko jak żyć bez ludzi których tam się poznało?
Chyba przestanę tak często zaglądać bo co wchodzę to nihil novi na moim GSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrezygnowałem z gram.pl na ok. 2 lata... to jest dopiero poświęcenie, a nie ukrywam - siedziałem na forum dosyć często. Bardziej to było spowodowane moją głupotą, a nie chęcią ''rozstania'' czy coś, ale nie chcę roztrząsać tematu :/ Teraz dużo tu wszelkiego rodzaju spamerów, noobów, czy jak to tam nazwać... no, ale wtedy sam taki byłem, więc inni też pewnie mieli mnie dość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku wchodziłem codziennie, siedziałem po kilka godzin. Z tamtego czasu zostało mi forum jako strona startowa. Teraz już przeglądam głównie przypięte tematy - patrząc na coraz niższy poziom wypowiedzi jakoś odechciewa mi się przeglądać nowe wątki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 17:21, Adham napisał:

Na początku wchodziłem codziennie, siedziałem po kilka godzin.

Ja także jestem na forum właściwie codziennie ... siedzę różnie ... raz kilka godzin innym razem prawie w ogóle ...
>Z tamtego czasu zostało

Dnia 14.06.2008 o 17:21, Adham napisał:

mi forum jako strona startowa. Teraz już przeglądam głównie przypięte tematy - patrząc
na coraz niższy poziom wypowiedzi jakoś odechciewa mi się przeglądać nowe wątki...

Ja tam przeglądam w zasadzie całe forum ale dziwie się sobie że od pewnego czasu mniej piszę a więcej czytam na forum :/. Choć trzeba przyznać ci rację że z każdym dniem jest jakby gorzej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 17:26, KŁEJK napisał:

Ja tam przeglądam w zasadzie całe forum ale dziwie się sobie że od pewnego czasu mniej
piszę a więcej czytam na forum :/.

1. Ja przeglądam całe jak nie mam co robić, a np. coś jeszcze mi się ściąga, czasem też słucham muzyki etc.
2. Ciebie i tak widać na forum, a mnie? Ciężko mi powiedzieć kiedy ostatniego posta napisałem (nie licząc dzisiejszego, ew. jakiejś pomocy w grach).

Dnia 14.06.2008 o 17:26, KŁEJK napisał:

Choć trzeba przyznać ci rację że z każdym dniem jest jakby gorzej ...

No niestety, ale co my, zwykli userzy, poradzimy na to? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 17:28, Adham napisał:

1. Ja przeglądam całe jak nie mam co robić, a np. coś jeszcze mi się ściąga, czasem też
słucham muzyki etc.

Mnie na forum coś jeszcze trzyma. Nie będę o tym pisał na forum bo nie chce regulaminu łamać ... Jak ktoś ciekaw to na GG zapraszam ...

Dnia 14.06.2008 o 17:28, Adham napisał:

2. Ciebie i tak widać na forum, a mnie? Ciężko mi powiedzieć kiedy ostatniego posta napisałem
(nie licząc dzisiejszego, ew. jakiejś pomocy w grach).

Ja tam cię czasem widzę ... ;). Co prawda rzadko ale ... :).

Dnia 14.06.2008 o 17:28, Adham napisał:

> Choć trzeba przyznać ci rację że z każdym dniem jest jakby gorzej ...
No niestety, ale co my, zwykli userzy, poradzimy na to? :(

W zasadzie nic. Możemy tylko nowym pomagać na forum albo trzymać się razem ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 17:21, Adham napisał:

Na początku wchodziłem codziennie, siedziałem po kilka godzin. Z tamtego czasu zostało
mi forum jako strona startowa. Teraz już przeglądam głównie przypięte tematy - patrząc
na coraz niższy poziom wypowiedzi jakoś odechciewa mi się przeglądać nowe wątki...

Dokładnie ta sama sytuacja u mnie (no, może oprócz tej strony startowej). Ostatnio zacząłem się nawet udzielać na forum, a nie tylko czytać, ale to i tak pewnie przejściowe, skończy się, jak wyciągną mi rękę z gipsu ;). Heh, aż się przypominają te stare dobre czasy jak sie siedziało do południa na gram.pl bez śniadania nawet i w pidżamie samej :D No co, młod(sz)y jeszcze byłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc - nie wyobrażam sobie.
Gram.pl jest jak mój drugi dom - codziennie tu wchodzę, wypowiadam się, czytam newsy i je komentuje, aktywnie prowadzę Gramsajta. To dzięki temu portalowi w znacznym stopniu rozwinąłem swoją wiedzę, to tutaj dzięki Gramsajtom mogę napisać o tym, co chcę, dodać zdjęcia i przeczytać opinie innych. Cóż, słowem - rewelacyjny portal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem już uzależniony. Co najmniej kilka razy dziennie wchodzę i piszę coś na Gramsajcie, wchodzę na forum , czytam i komentuje newsy i czasem coś kupię w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej potrafię żyć bez gram.pl. Mimo, że tą stronę mam ustawioną jako stronę główną, rzadko co przeglądam wątki, a i tak tylko te przypięte. A najlepiej o tym fakcie świadczy to, że jest to mój pierwszy post od ponad miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 22:09, Falconer napisał:

No pewnie, że tak. ;) Przecież jest jeszcze Liberty City i GTA IV :D

Ale nie wszyscy posiadają taki sprzęt, żeby GTA IV odpalić...
<głosem żula> Daaaaaaj Xboxaaa... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 22:22, Kapizak1 napisał:

> No pewnie, że tak. ;) Przecież jest jeszcze Liberty City i GTA IV :D
Ale nie wszyscy posiadają taki sprzęt, żeby GTA IV odpalić...
<głosem żula> Daaaaaaj Xboxaaa... ;)


Kup "se". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować