Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

UTIII na X360 w Europie od 4 lipca

10 postów w tym temacie

pepsi

4 lipca to europejska data premiery gry Unreal Tournament III w wersji na Xboksa 360. Fani elektronicznej rozrywki ze Starego Kontynentu powinni być zadowoleni - produkcję studia Epic Games otrzymają trzy dni przed kolegami ze Stanów Zjednoczonych.

Przeczytaj cały tekst "UTIII na X360 w Europie od 4 lipca" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Kupuje w ciemno. I ma mieć dodatkowe mapy, Split-screen i nowe postacie. Plus dla microsoftu. Czytałem że będzie problem z zamieszczeniem tylu danych na jednej płycie. A tu jeszcze dokładają bonusów. Bo w takim fpsie jak UT3 dwie płyty nie wchodzą w grę. Miło...XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zważając na liczbę subskrybentów XBL, dużo wskazuje na to, że UT3 w wersji na klocka będzie lepszym zarobkiem, niż na PC czy PS3, ze względu na piractwo na PC i mniejsza popularność rozgrywki online na PS3... Epic musi się czuć dziwnie, Gears of War na X360 sprzedał się genialnie, na PC gorzej, z kolei UT3, na jaką platformę by nie wyszedł, sprzedał się zwyczajnie słabo... Wydaje mi się, że wersja na Xboksa zmieni to. W końcu, czy na klocku jest druga taka gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie chce ani myszki ani klawiatury do konsoli. Nie po to ja kupowalem. A w FPS''y gra sie swietnie na konsoli :P

Ciekawi mnie tylko czy beda dedykowane serwery jak w przypadku Battlefield: BC czy gracze beda hostowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Puste serwery w UT3 na serwerach? Ciekawe kiedy, chyba w Boże Narodzenie:)
A to ci niespodzianka, jednak moje przypuszczenia sie potwierdziły i najnowsza część Unreala wyjdzie na xKlocka.
Tylko czy sprzeda sie w jakimś większym nakładzie egzemplarzy? Zabawna byłaby sytuacja gdy po premierze na PC i PS3 nastąpiłby boom i gra schodziłaby jak ciepłe bułeczki. Byłaby to zła wiadomość bo o czymś świadzczy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować