Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Conduit - nowe screeny

16 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Internet z radością przywitał nowe screenshoty z gry The Conduit - FPS-a na Wii opracowywanego przez studio High Voltage Software. Developer ambitnie twierdzi, że stara się stworzyć tytuł na tę konsolę, który graficznie będzie przypominał produkcje na Xboksa 360. Premiera najprawdopodobniej w pierwszym kwartale przyszłego roku.

Przeczytaj cały tekst "The Conduit - nowe screeny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda naprawdę ciekawie... może w końcu zamiast Wii Fit załaduję coś innego do konsoli... chociaż 27 i tak premiera BRAWL''a w Europie ^_^

Jednak FPS''ów nigdy za wiele! (zwłaszcza dla takiego sterowania jka w Metroid Prime jestem w stanie i rok czekać!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie przypomina grafiki na xboxa 350 ale ok. Jak na Wii to naprawdę ładnie. Jakby coś takiego robić z xboxem albo ps3 tobyśmy mieli kosmos. Ale ta grafika to trochę jak z pierwszego xboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gearsy i inne to to nie jest, ale i tak wygląda bardzo dobrze, na pewno przebija przy tym pod względem grafiki inne produkcje tego typu na Wii. Obawiam się tylko o rozmiary leveli... Wiecie, mały level = lepsza płynność, ale nikt nie lubi, jak mu się co chwilę wyświetla ekran ładowania gry. No i gra wygląda dla mnie trochę zbyt kosmicznie - a że nie posiadam Wii, toteż nie czekam na nią. Ale obserwuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 12:24, juhas7 napisał:

Hehe to ma byc grafa jak na x360? juz gry z ps2 ładniej wygladały

Oj bredzisz człowieku, bredzisz...
Z PS2 przy grze z takimi efektami zostałaby kupka popiołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Developer ambitnie twierdzi, że stara się stworzyć tytuł na tę konsolę, który graficznie będzie przypominał produkcje na Xboksa 360." - to chyba jakiś żart xD. Graficznie gierka co najwyżej może przypominać starego Black''a czy Killzone''a z Blur''ami i innymi cukierkowymi bibelotami... Jednakże grafika się na tej konsoli nie liczy - IMO Wii powinien zmieść X-kloce czy inne "chlebaki" (a jednak tak się nie dzieje - widać gracze nie umieją dostrzec prawdziwego piękna gier komputerowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 14:09, Bifur napisał:

co najwyżej może przypominać starego Black''a czy Killzone''a z Blur''ami i innymi cukierkowymi
bibelotami...

Bez przesady... jakość grafiki w Condiunt znacznie przewyższa Black''a i Killzone''a, w grze będzie wiele efektów, o których w tamtych produkcjach nawet nie można było myśleć, choć i tak uważam, że dużo ładniejszy jest Metroid Prime 3, ale developer ma jeszcze sporo czasu do premiery, więc jestem dobrej myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 15:27, 1602 napisał:

choć i tak uważam, że dużo ładniejszy jest Metroid Prime 3, ale developer ma jeszcze
sporo czasu do premiery, więc jestem dobrej myśli...

Metroid 3 to graficzne mistrzostwo, ale Conduit będzie bardziej zaawansowany technicznie:

"dynamic environment mapping, interactive water with real-time reflection and four-stage texture composition, including gloss, diffuse and bump-mapping."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować