Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Haze - recenzja

24 postów w tym temacie

Haze zapowiadało się bardzo dobrze, a jak wyszło to już każdy wie.

Sam wielce czekałem na tą produkcję i byłem niemalże pewien, że kupię pełną wersję. Jednak po zagraniu w wersję demonstracyjną zmieniłem zdanie - tytuł ten nie przypadł mi do gustu. Po pierwsze - dżungla. Owszem, jest fajna, ale zupełnie nie widać przeciwników - koniecznie trzeba używać nektaru. Bez niego w zasadzie nie da się grać. Ścieżka fabularna też kiepska, a oprawa wizualna średnia... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się na Haze''a jednak skusił... ALE musiałby wyjść na PC i w dodatku w jakiejś tańszej serii. Tak od początku widziałem tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pełny nadzieji czekałem na Haze''a ... gdy oglądałem jeden z pierwszych trailerów w HD szczęka mi opadała ... to było za piekne, żeby mogło być prawdziwe :( szkoda szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku, po ujawnieniu pierwszych materiałów, gierka wydała mi się bardzo fajna.
Teraz przeczytałem recenzję.
Grafika co najmniej przeciętna, pokuszę się nawet o stwierdzenie, że Crysis, albo nawet Call od Duty na peceta wyglądają lepiej.
Temat raczej oklepany, więc fabuła ciekawa raczej nie jest.
Fajnym wyjściem mogą być skutki spożywania "nektaru".
Podsumowując. Haze nie jest jakąś szczególną produkcją. To po prostu kolejny FPS, przy którym można przyjemnie spędzić czas. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 18:55, Paulie Nord napisał:

Miał być hit, wyszedł... jak zwykle :]
Ale casualowcy i fanboye i tak kupią.

Rozumiem że chciałeś obrazić w ten sposób casualowców?
Zawiodę cię: jako pierwszej wody casualowiec w głębokim poważaniu mam przeciętne shooterki na PS3. Mam całe tony bardziej interesujących i głębszych gier do pogrania.
Enjoy your stereotypes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 18:55, Paulie Nord napisał:

Ale casualowcy i fanboye i tak kupią.


A z jakiej okazji casualowcy mieliby to kupić? Nijak mi Haze nie pasuje do casual gaming...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałem się do kupna tej gry, ale po bardzo słaby recenzjach i niezbyt interesującym demie, zrezygnowałem. Szkoda, liczyłem na hit, a dostaliśmy kit. Zwłaszcza co-op zapowiadał się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nuda, Nuda, nuda... dzieki bogu udało mi się to oddać w Game i dostalem zniżkę na MGS... chociaż i tak straciłem 15 funtów na wymianie ale nie lubię zawodzić się na grach... A neistety Haze zawiodło mnie i to bardzo, nawet bardziej od Civ: Revolution

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z początku żałowałem, że Haze nie pojawiło się na Xboxa 360, jednak teraz jestem zadowolony z tej sytuacji. Przynajmniej nie będzie mnie kusiło żeby zagrać w tę grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle po cholere takiego crapa wydali. Na ich miejscu skasowałbym wszystko, tylko zostawił koncepcję i zajął się tworzeniem HAZE''a od początku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2008 o 10:34, SKIL napisał:

W ogóle po cholere takiego crapa wydali. Na ich miejscu skasowałbym wszystko, tylko zostawił
koncepcję i zajął się tworzeniem HAZE''a od początku...


hahaha a wiesz ile się taką gierkę robi? nawet jak jest największym crapem to włożyli w nią wiele czasu i uwierz mi tobie też by się nie chciało zaczynać jej od nowa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 20:23, LuQeMaStEr napisał:

Grafika co najmniej przeciętna, pokuszę się nawet o stwierdzenie, że Crysis, albo nawet
Call od Duty na peceta wyglądają lepiej.

No toś chlapnął chłopie. Na chwilę obecną NIC nie wygląda lepiej niż Crysis (o samej rozgrywce nie będę mówił, bo wiadomo, że tragedia), a CoD4 na PC wygląda lepiej niż każda strzelanka na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować