Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CoD 5 "musi być najlepszym shooterem"

41 postów w tym temacie

Żeby się nie przejechali! Ale dobra, w przypadku shooterów drugowojennych to mają na to szansę. Jeżeli chodzi o gatunek FPSów ogólnie, to nie mają, chyba że wyzbyliby się skryptów, w pewnym stopniu liniowości i poprawili błędy poprzednich części serii :). A jest to możliwe przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak szybko? Myślałem że następna część dopiero za rok a to już? Rety ale ten czas zleci....
I oby im sie udało, temat WWII jest już wyczerpany (prawie) no ciekawe czy multi będzie równie dobry co w dwójce i czwórce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakie konsole to w końcu wyjdzie ? Bo jedni mówią , że na ps2 inni ze nie . W każdym bądz razie , zbieram na PS3 i sobie musze w to szpilnac . CoD -y II wojenne mamm wszytkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni tam się lepiej znają itp, ale jak dla mnie, to z takiego stawiania sobie mega - hiper postanowień, to nic dobrego nie wyjdzie. Przedobrzą. Lepiej na luzie do tego podejść, a nie, że musimy być najlepsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje nam tylko czekać. Jeśli gra naprawdę okażę się wartym uwagi następcą CoD4 będzie to mój wigilijny prezent, a mam nadzieję że skoro tak wysoko autorzy postawili sobie poprzeczkę, to zrobią wszystko, ale to wszystko aby gra była hitem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azerix - Czy ja wiem, chłopaki ambicje mają i to dość duże. Jak będą stawiać głównie na dobrą kampanie (byle chociaż ciut dłuższą od tej z CoD4) i świetne multi (awanse mogą zostać) to naprawdę może wyjść bardzo dobra, a nawet świetna gra. Ale wątpię, żeby zrobili jakąś rewolucje, tak jakoś nie te czasy już ;p p0zdr0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:(

zle zle zle ...
zmiana studia w takich przypadkach nei wychodzi na dobre.. czemu nie moglo robic dalej Iinfinity Ward?
sprawdzili sie. i o to chodzilo. jakby robili 5 moglibysmy w ciemno kupować ten tytuł. a tak zznow jest wielka niewiadoma bo obietnice to jedno... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dodatkowym smaczkiem dla fanów serii jest fakt, że za piątą odsłoną nie stoją twórcy Modern Warfare''a, lecz inna ekipa podległa Activision - Treyarch."

Cholera Amerykę odkryliście ... :)
TREYARCH zrobiło bardzo dobrą 3 część (miałem przyjemność zagrać) i mnie nie denerwujcie komentarzami że jest to firma gorsza od IW*

*do forumowiczów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, znowu zapomnieliście, ze wychodzi wersja na PlayStation 2 i DS... Swoją drogą ja już nie mogę doczekać się piatej części. CoD 3 wyszedł Treyarch bardzo dobrze, więc wierzę w to, że i "piątka" wyjdzie im jeszcze lepiej. Chociaż czy może przewyższyć CoD4? W końcu to ideał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 22:52, MisioKGB napisał:

Cholera Amerykę odkryliście ... :)
TREYARCH zrobiło bardzo dobrą 3 część (miałem przyjemność zagrać) i mnie nie denerwujcie
komentarzami że jest to firma gorsza od IW*


A to powiem Ci, że chyba w mniejszości jesteś... :) W mniejszości co do polubienia Trójki znaczy się. Poza kilkoma mykami - dla mnie drobne nieporozumienie. No i jak pisałem we wcześniejszym podobnym temacie, kaprala Bohatera nie wybaczę. :P

Ale ogólnie Treyarch duzi i doświadczony, czekam z cichutkią nadzieją na efekt ich pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować