Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CoD 5 "musi być najlepszym shooterem"

41 postów w tym temacie

Primo nie mówię że to zły wybór Treyarch jako producenta Call of Duty 5 pytanie tylko czy mają szansę do tegorocznych świat stworzyć grę lepszą niż Call of Duty 4. Secundo, dlaczego po raz nie wiem który pominięto to że wyjdzie też na PS2. No rany julek ileż można robić taki błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że gra ponownie będzie świetnym... filmem :D. Ja chce jak najwięcej skryptów, bo to one budowały w tej serii niepowtarzalny klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 23:25, Spector 109948 napisał:

Primo nie mówię że to zły wybór Treyarch jako producenta Call of Duty 5 pytanie tylko
czy mają szansę do tegorocznych świat stworzyć grę lepszą niż Call of Duty 4. Secundo,
dlaczego po raz nie wiem który pominięto to że wyjdzie też na PS2. No rany julek ileż
można robić taki błąd?



Treyarch ma tyle samo czasu na stworzenie CoD''a 5 co IW miało przy tworzeniu Czwórki ;) więc bez obaw ...
Autor newsa pewnie nie lubi PS2, o to odpowiedź :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę Treyarch zrobił moim zdaniem bardzo udaną trójkę. Moim zdaniem trójka przebija klimatem wszystkie części które dotychczas wyszły. Jedynym mankamentem jest jej brak na PC, bo jednak gra na padzie to nie to samo co myszka i klawiatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie ekipy będą starały się robić coraz lepsze gry, a na tym skorzystamy my, gracze ;) A w realia Drugiej Wojny Światowej chętnie wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dodatkowym smaczkiem dla fanów serii jest fakt, że za piątą odsłoną nie stoją twórcy Modern Warfare''a, lecz inna ekipa podległa Activision - Treyarch" - dla mnie nie jest to smaczek, to mnie przeraża, gdyż wątpię, aby Treyarch podołał swojemu zadaniu i zrobił coś nawet na poziomie gry IW, nie mówiąc już o czymś lepszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Treyarch ma naprawde napiety harmonogram na 2008 rok. Noqy Spider-Man, Quantum of Solace i jeszcze Call of Duty 5. O ile jednak Spider-Man srednio mnie interesuje to juz nie moge doczekac sie QoS i CoD5. Albo chociaz pierwszego trailera/gameplaya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Activision sprytnie rozdzieliło pracę nad częściami pomiędzy dwa studia. Dzięki temu mogą zalewać rynek nowymi częściami co bardzo krótki czas i robić na tym duuużą kasę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Jacek W.: W CoD3 jedną z "kampanii" były działania dywizji pancernej Maczka (polacy). W bodajże 2 misjach kierowaliśmy losami polskiego kaprala o nazwisku Bohater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc ponownie druga wojna światowa... Już dawno mi się te realia przejadły. Może tak stworzyliby FPS''a w Wietnamie? Wszystkie dotychczasowe próby przeniesienia takich klimatów były co najmniej średnie (vide Vietcong, Shellshock). Prosiłbym twórców o troszkę pomysłowości. Poza tym szczerze wątpię by CoD5 był najlepszym shooter''em - Half-Life 2 ftw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 14:47, Bifur napisał:

A więc ponownie druga wojna światowa... Już dawno mi się te realia przejadły. Może tak
stworzyliby FPS''a w Wietnamie?

Tylko po to byś przez pół godziny łaził po dżungli, aby w końcu zostać zaatakowanym przez Vietcong, a po pięciu minutach walki wycofać się, i zakończyć misję ?

Bo w sumie tak właśnie wyglądała wojna w Wietnamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy wysoka jakość wykonania to rewolucja w grach? Co takiego będzie posiadać CoD5, że podniesie poprzeczkę w FPSach? Miotacz ognia? ;-)

Od razu zaznaczam, że "grywalność" to dla mnie żaden argument, jeśli mówimy o nowej jakości w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować