Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - nowy system tańca i jakieś tam poprawki w PvP

40 postów w tym temacie

Zaitsev

Czego może brakować w tak przesączonym testosteronem MMO jak Age of Conan? Krwi? Potu? Ogromnego, 20 hektarowego cmentarza? Funcom szykuje uaktualnienie, w którym wprowadzi do gry... system tańca oraz sporo nowości w PvP.

Przeczytaj cały tekst "Age of Conan - nowy system tańca i jakieś tam poprawki w PvP" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Powerpoints - jest to system nagród. Punkty te można zdobywać na różne sposoby: płacąc abonament, będąc aktywnym członkiem gildii, posiadając twierdzę czy po prostu normalnie grając"

eee... placac abonament? ;/ a da sie grac bez abonamentu w AoC? lol ==

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 22:56, Furusu napisał:

Żal... W całym ''newsie'' jedynie obrazek fajny :P

Czemu żal? To jest informacja techniczna.... nie ma tu miejsca na głębsze refleksje.

Co do ulepszeń... niewiele tu nowości. W sumie, to podobne/ te same rozwiązania istnieją w innych mmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacąc abonament czyli płacąc go regularnie, a nie np. raz na 4 miesiące z 3 miesięczną przerwą. Przynajmniej ja tak zrozumiałem. Na prawdę nie wiem czego się czepiacie - normalny techniczny news...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej, Zaitsev... Żeby swoje zdjęcie dodawać? :/

Co do newsa... Ot, typowa aktualizacja rozszerzająca świat gry... Oby AoC jak najwięcej takich się doczekało. Lepsze częste, małe i darmowe niż konieczność dopłacania kasy za "nową osadkę przy drodze" (tak obrazowo ujmując) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2008 o 23:29, darklordvader napisał:

w każdym MMO musi być taniec . Musi

Nie musi i na szczęście nie w każdym jest. W EVE mają wprowadziś (ponoć jeszcze w tym roku) awatary takie jak w typowych MMO. Producent już zapowiedział, że tańców i emotek nie będzie - jedna z najlepiej przyjętych decyzji CCP w pięcioletniej historii gry. To o co gracze proszą natomiast to nie tance, ale na przykład możliwość zachodzenia w ciążę. Devovie mają wątpliwości, ale podobno mają to wprowadzić jeśli będzie odpowiednia mechanika ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Zak

CDP nie będzie sobie radził...To, że będą Polskie serwery to nie znaczy, że będziemy mieli inną wersję :D Wszystkie rozszerzenia, poprawki będą szły i tak od FC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawcia, no raczej nie masz racji, polska wersja będzie tłumaczona więc automatycznie nowe zadania dla graczy w kolejnym patchu również muszą zostać przetłumaczone, ciekawe jakie będą opóźnienia między wersją polską a wersją funcomu, mam nadzieję, że nie powyżej miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@SwenG

a, oczywiście, racja, choć kto wie może patche będą przygotowywane równolegle przez Polską ekipę. Przecież jakoś się tak dzieje, że i niemieckie, i angielskie i francuskie serwery mają patch równocześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 01:37, Volvox napisał:

"dobywać na różne sposoby: płacąc abonament"
Ja nie w temacie, ale czy AoC nie WYMAGA placenia abonamentu?


Chyba chodzi o to że płacisz abonament za grę , a jak chcesz te punkty mieć to jeszcze z a nie płacisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"i jakieś tam poprawki w PvP"

Nie ma jak w pełni profesjonalny, a właściwie profesjonalnie olewający zimnym (wyjątkowo !) moczem daną grę temat newsa...

@Graffis

Naprawdę ludzie chcą w EVE zachodzenia w ciążę ? Chcą się bawić w simsy na stacjach kosmicznych ? Porąbało ich do reszty ? Owszem, taniec to już totalna nuda, nawet dla mnie, ale...ciąża !?
Ja bym na tych stacjach 3D widział na przykład zabójstwo jakiegoś polityka jako dodatkowe, dobrze płatne zadanie, a nie sceny "rated 18+" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 08:46, szpula90 napisał:

I tak Age of Con nigdy nie dorówna World of Warcraft
Bo to jego kolejna denna podróbka!

Widać, żeś młody. Od dawna wiadomo, że Blizzard jest mistrzem w wykorzystaniu już istniejących rozwiązań i podaniu na złotym talerzu ze srebrną wstążeczką ;) WoW to nic innego jak kalka z EverQuesta tyle, że ładnie podana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować