Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - nowy system tańca i jakieś tam poprawki w PvP

40 postów w tym temacie

Dnia 14.06.2008 o 01:37, Volvox napisał:

"dobywać na różne sposoby: płacąc abonament"
Ja nie w temacie, ale czy AoC nie WYMAGA placenia abonamentu?


Ja bym to rozumiał: za każdą zapłaconą sumę dostaniesz określoną ilość pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 10:03, lordfett napisał:

Ja bym to rozumiał: za każdą zapłaconą sumę dostaniesz określoną ilość pieniędzy.


Ehh, poranki... Punktów nie pieniędzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie powiedziałbym, że "prawie codziennie"... w każdym razie wygląda to tak, że zmienią cyferkę albo ustawienie jakiegoś npca... tego chyba na polski tłumaczyć nie trzeba? Jednakże są weekendy jak Festiwal Smoka w Kintaju, na który zapewne trzeba coś dotłumaczyć, ale chyba ANET wcześniej wysyła materiały do CDP żeby nie było obsuwy;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System Powerpoints wydaje mi się być bezsensownym - w sumie dostajesz coś za nic o.O. Jedyna innowacja w AoC to... system tańca. Na gierkę rzuciło się całkiem dużo chłopa - widać, że teraźniejszym graczom wystarczy duży biust (w grze of course ;) i dobra oprawa graficzna (tutaj można spekulować - może i grafika jest ładna ale wymaga to naprawdę behemota zamiast komputera [niezoptymalizowany silnik graficzny ftw!]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam poprawa plynnosci na kartach ATI niech dalej chodzi jak slajdy w koncu NVIDIA trzyma piecze nad tytulem. NBiech dalej zajmuja sie bzdetnymi aktualizacjami to po 26 wiekszosc z kartami ATI odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 08:46, szpula90 napisał:

I tak Age of Con nigdy nie dorówna World of Warcraft
Bo to jego kolejna denna podróbka!

WoW to podróbka Everquesta.

Do tego stosunkowo denna.

A popularna prawdopodobnie dlatego, że jest bardziej user-friendly.

Causalizacja postępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl niczym FAKT i SUPER EXPRESS pisze newsy na tematy, o których nie ma pojęcia.

Taniec jest od dawna -- dodano jedynie nowe "kroki"

Zanim pseudo-newsmani wrzucą żywcem przekopiowany news, niech wysilą swoje małe mózgi i zaczerpną informacji na temat patch note.

Żenada. Wstyd. DNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 12:47, Allanon napisał:

gram.pl niczym FAKT i SUPER EXPRESS pisze newsy na tematy, o których nie ma pojęcia.

Taniec jest od dawna -- dodano jedynie nowe "kroki"

Zanim pseudo-newsmani wrzucą żywcem przekopiowany news, niech wysilą swoje małe mózgi
i zaczerpną informacji na temat patch note.

Żenada. Wstyd. DNO.

No przecież Zaitsev nie tak dawno napisał że: (cytuję z pamięci) "przestaję pisać newsy techniczne i od teraz piszę newsy na temat na którym jeszcze mniej się znam - gry". Czy jakoś tak to leciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev chyba ogolnie pisze newsy o których w ogole nie ma pojecia.

@SwenG

Opoznien nie bedzie. Zanim patch wejdzie w zycie zostanie rozesłany ekipom do przetłumaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 12:47, Allanon napisał:

gram.pl niczym FAKT i SUPER EXPRESS pisze newsy na tematy, o których nie ma pojęcia.

Taniec jest od dawna -- dodano jedynie nowe "kroki"

Zanim pseudo-newsmani wrzucą żywcem przekopiowany news, niech wysilą swoje małe mózgi
i zaczerpną informacji na temat patch note.

Żenada. Wstyd. DNO.

Witaj Allanonie! Faktycznie, masz po części racji - taniec jest od czasów bety w Age of Conan (teraz dopiero zgłębiłem ten temat). Zapewne masz też rację twierdząc, że planuje się dodanie jedynie nowych kroków. Jednak z przykrością muszę zawiadomić, iż w Age of Conan nie gram. Pisząc newsa bazowałem na oficjalnej informacji prasowej od studia Funcom. Pozwolę sobie zacytować jej fragment:
"An MMO is nothing without a good social scene. While Conan is all about crushing your enemies, social enhancements are also getting some love. A fun example is the combo-based dancing system which is now coming to the game, and it’s entirely motion captured by professional dance artists".
Musisz przyznać, że pogrubiony tekst wyraźnie sugeruje, że wspomniana atrakcja zostanie dopiero wprowadzona w w nadchodzacym uaktualnieniu. Oczywiście, w gestii newsmana jest sprawdzanie przetaczanych informacji, ale tutaj akurat, jak już wspomniałem, opierałem się na oficjalnej prasówce. Mam chyba prawo zakładać, że studio tworzące daną grę samo wie najlepiej co do niej wprowadza i w wiadomości prasowej przekłamań żadnych nie wprowadzi, czyż nie? Sądzę, że tutaj akurat mamy doczynienia ze zwykłą, przypadkową nieścisłością wprowadzoną (zapewne nieświadomie) przez PR-owców Funcomu.

Teraz powstaje pytanie, czy taki niuans usprawiedliwia aż tak ostry atak na naszą redakcję. Cóż, w Twoim odczuciu zapewne tak, jednak w moim jest to zachowanie wysoce przesadzone.

Pozdrawiam,
Zaitsev :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako "profesjonalny" serwis, redaktorzy powinni sprawdzać, czy to co napiszą jest zgodne z prawdą. Owszem - żaden redaktor nie jest w stanie grać we wszystko - jednak od tego są oficjalne fora i specjalne działy dla Developerów danej gry, aby sprawdzić prawdziwość swojej wypowiedzi.

Tutaj tego zabrakło.

Stąd porównanie do dwóch bulwarówek -- FAKTU i SUPER EXPRESU - tam też redaktorzy piszą, aby napisać. Bez sprawdzenia, czy dany artykuł mówi prawdę, czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 14:06, Allanon napisał:

Jako "profesjonalny" serwis, redaktorzy powinni sprawdzać, czy to co napiszą jest zgodne
z prawdą. Owszem - żaden redaktor nie jest w stanie grać we wszystko - jednak od tego
są oficjalne fora i specjalne działy dla Developerów danej gry, aby sprawdzić prawdziwość
swojej wypowiedzi.

Tutaj tego zabrakło.

Stąd porównanie do dwóch bulwarówek -- FAKTU i SUPER EXPRESU - tam też redaktorzy piszą,
aby napisać. Bez sprawdzenia, czy dany artykuł mówi prawdę, czy nie :)

Allanonie widzę, że jednak nie doczytałeś mojej wypowiedzi do końca. Nie opierałem się na tekście z innej strony o grach, tylko na prasówce. Proszę Cię, abyś przed kolejnym porównanie do Faktu czy Super Expressu skupił się na lekturze tego, co piszę. Byłbym wysoce zobowiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev -> Nie wiem o co dokładnie sprzeczasz się z Allanon;em, ale zamieszczony fragment dodatkowo dowodzi, że trochę źle go zrozumiałeś. Z niego jasno wynika, że w grze pojawi się nowy sposób tańczenia, oparty na combossach (kolejnym klikaniu odpowiednich klawiszy, jak np. w GTA:VC lub SA). Dotychczas wystarczyło wklepać na chacie /dance czy jakoś tak i postać się wyginała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 00:33, zawcia napisał:

@Zak

CDP nie będzie sobie radził...To, że będą Polskie serwery to nie znaczy, że będziemy
mieli inną wersję :D Wszystkie rozszerzenia, poprawki będą szły i tak od FC.


Będą, będą ... ale takie poprawki/aktualizacje będą wprowadzały nowe dialogi (audio/czy pisane), nazwy i opisy zadań, przedmiotów etc. A wszystko to będzie trafiało na serwer w języku angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 15:45, Zak napisał:

Zaitsev -> Nie wiem o co dokładnie sprzeczasz się z Allanon;em, ale zamieszczony fragment
dodatkowo dowodzi, że trochę źle go zrozumiałeś. Z niego jasno wynika, że w grze pojawi
się nowy sposób tańczenia, oparty na combossach (kolejnym klikaniu odpowiednich klawiszy,
jak np. w GTA:VC lub SA). Dotychczas wystarczyło wklepać na chacie /dance czy jakoś tak
i postać się wyginała.

No właśnie nie. Taniec oparty na kombosach jest od dawna w grze. Dodane zostaną tylko nowe ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zaraz, gram w Age of Conan i taniec oparty na combo został wprowadzony wcześniej niż 13 czerwca, na 100%. Możliwe, że dodadzą dodatkowe, powtarzam: DODATKOWE comba, ale nie wprowadzą żadnego nowego systemu, bo jest już z tydzien i sam robiłem ze 3 comba wywijając nogami na różne sposoby (na więcej nie wpadłem, albo się nie da).

Power points to po prostu punkty lojalnościowe - im dłużej ma się aktywne konto i im się jest aktywniejszym w grze, tym więcej się ich dostanie.

A nagrane dialogi? Dialogi z audio są tylko w Tortage, mieście startowym, z którego wychodzi się najwcześniej po osiągnięciu 19 poziomu. Po wydostaniu się ze "żłobka" i dotarciu do prawdziwego świata gry, wszystkie questy są BEZ podkładu audio, może oprócz tych z serii "Destiny", które pchają fabułę naprzód i robi się je "w trybie single", ale dużo rzadziej niż podczas pobytu w Tortage.

Formowanie *grup* gildii? Alliance, sojusz, to nie jest trudne. Z angielskim też jest problem?

10 dodatkowych poziomów pvp? Gdzie to wyczytałeś? Nie mówię, że to nieprawda, problem tylko jest w tym, że aktualnie nie da się zdobywać pvp Xp i poziomów pvp.

Naprawdę nie macie w gram.pl nikogo, kto gra w Conana, a nie czyta opóźnione newsy i nawet nie wie co w grze się dzieje? To zabawne czytać sprzeczki ludzi, którzy w (najprawdopodobniej) ogóle w to nie grali, a jeden mądrzejszy od drugiego.

A za tytuł tematu powinieneś wylecieć z roboty, to jakaś kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie się tak denerwować. Przecież to co napisał redaktor nie jest profanacją. Na gry-online news informujący o tym samym jest bardzo podobny. To jest tłumaczenie. A jak się nie podoba, że ktoś poświęcił swój czas na przetłumaczenie newsa to sami sprawdzajcie oficjalną stronę. pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak sam stwierdziłeś Zaitsevie, taniec był już dawno, ale tańczyłem i nie przypominam sobie, żeby był oparty o "kombosy". Wcześniej wystarczyło wklepać /dance "i się postać wyginała" jak napisał Zak. Podejrzewam jednak, że po prostu jakiś czas temu poinformowali o tym że "wprowadzają nowy system tańca", który tak naprawdę nie działał tak jak trzeba wcześniej. Mało tego, po wprowadzeniu bardzo szybko się owe "kombosy" zepsuły i nie dało się ich prawidłowo wykorzystać ( tabelka ze strzałkami znikała bardzo szybko ). Zdaje się, że jest to już załatane w tej chwili.

Razem z pakietem dodali nową opcję "przekradania się", która jest kompletnie bezużyteczna. :)

Te ich zmiany to tak na poważnie rzeczy, które już dawno powinny być w grze. Nie wiem dlaczego ale wciąż nie mogę znaleźć ani jednego craftowanego przedmiotu. Cieszy mnie natomiast dodanie dźwięków w questach bo są bardzo przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować