Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wheelman - zapowiedź

23 postów w tym temacie

mastermind

Pisk opon, swąd palonej gumy i jazgot zgniatanej karoserii. To, a nawet o wiele więcej obiecują autorzy Wheelmana. Atrakcji ma nie zabraknąć, tym bardziej że za produkcją gry stoi sam Vin Diesel. Aktor ma już na koncie występ w rewelacyjnych Kronikach Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay. Czy tym razem przyćmi samego siebie?

Przeczytaj cały tekst "Wheelman - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że lubię Riddicka (czyt. Vin Diesel) to zamiast zachęcać mnie do tej gry, odstrasz mnie od niej. Gra jako gra zapowiada się nie najgorzej... Bardzo dynamiczne pościgi, porządny model zniszczeń i wiele innych zalet, które działają na mnie jak magnez. Nawet nierealistyczny model jazdy jest tutaj plusem. Film zobaczę na pewno, a czy zagram w grę? Zobaczy się... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-->Erunn0
jaki film znowu ....

a gra prezentuje sie NIESTETY mocno średnio... grafika kiepska, samochod zachowuje sie beznadziejnie (przy ''przyklejaniu sie'' atakuje .. tyłem :/ .. kto to slyszal zeby skrecac tylem auta :( ), vin sie angażuje, ale jednak lepiej by bylo jakby grę robiło jego studio... riddick dał radę. wheelman juz chyba sie nie obroni :( 5 lat temu bylby hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 21:05, LIZZU napisał:

a gra prezentuje sie NIESTETY mocno średnio... grafika kiepska (...)


Po tej części twojej wypowiedzi śmiem twierdzić, że jesteś niedzielnym graczem któremu w głowie tylko grafika i nic więcej, cieszy mnie to, iż masz "Proską maszynkę". Błagam Cię tylko z pełnym szacunkiem, nie zaczynaj komentarzy z tekstem, gra średnia bo ma słaba grafę bo obrażasz tym wielu ludzi i nie mowie tu o producentach ale i o graczach dla których w grze najbardziej liczy się klimat a nie tak błacha rzecz jak grafika! Wiadomo jest to jakiś element całej gry ale nie najważniejszy i wątpię by kiedykolwiek był ( z najnowszych przykładów mogę podać Age Of Conan który tak właściwie po za grafiką nic więcej nie ma - wiele osób woli wybrać WoWa z droższym m-c abonamentem niż AOC).

Mam nadzieje ze produkcja ta postawi przede wszystkim na nowe elementy jeśli chodzi o wyścigi oraz nietuzinkowa fabułę. Jeśli chodzi o samego Vin Diesela (btw. źle podpisany obrazek) nie widziałem jeszcze z nim tzw. "crapa" tak więc myślę, że i ta produkcja będzie miała coś w sobie.

Wracając do Ciebie LIZZU jeżeli poczułeś się urażony to wybacz, ale teksty w stylu ludzi z gryonline "hurraaa, pierwrzy, bosze co za guw** grafika, ta gra to crap" po prostu działają strasznie na moje uczucia a przy okazji też źle oddziałują na rynek gier – na szczęście mamy jeszcze blizzarda który wie na co postawić!

Jeszcze raz sorry musiałem się wyżalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 21:05, LIZZU napisał:

-->Erunn0
jaki film znowu ....

Jakby nie było razem z grą powstaje film o tym samym tytule - "Wheelman", w którym właśnie Vin Diesel zagra główną rolę. Przełomu pewnie nie będzie, ale niezłe kino akcji się szykuje. Pewnie będzie to coś podobnego do "Transportera" i innych filmów w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vin Diesel - ubóstwiam go za rolę Riddicka(który jest jednym z moich najulubieńszych bohaterów książek/filmów/gry :P).

A Wheelman, aż taki super-wypas się nie zapowiada, ale może nas zaskoczy..... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no myślę że gr będzie bardzo efektowna ale zobaczymy jak o będzie w praniu bo po takich filmach nic nie wiadomo a gierka moim zdaniem będzie bardzo podobna do Driver: Paralel Lines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem już kilka zapowiedzi i śmiało mogę stwierdzić, że zapowiada się ciekawy tytuł.

Po w zasadzie bardzo dobrych Kronikach Riddicka możemy się spodziewać, że i ten tytuł z Vin Dieselem w roli głównej będzie dobrą produkcją. Możliwość wzięcia udziału w niezwykle dynamicznych pościgach niczym te z filmów z Hollywood na pewno będzie sprawiała sporo frajdy. Ciekaw jestem jak to wszystko twórcom wyjdzie, czy rzeczywiście będzie to dobra produkcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem trailer w programie Hyper i szczerze mówiąc gra do mnie nie przemówiła. Następny "drajwerowy" klon GTA - nie dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować