Zaloguj się, aby obserwować  
mofftarkin

Chuck Norris

887 postów w tym temacie

A dziś mój kumpel coś takiego wymyślił:)

Dlaczego Chuck nie goli se włosów na d..pie ? Bo jest przeciwko zagładzie dżungli amazońskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu dopiero teraz pojawiły się żarty na jego temat i czemu właśnie teraz stały się modne. Przecież ten aktor gra od lat :P Jak wyśmiewać to już dawno można było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 02:39, Czedwik napisał:

Nie rozumiem czemu dopiero teraz pojawiły się żarty na jego temat i czemu właśnie teraz stały
się modne. Przecież ten aktor gra od lat :P Jak wyśmiewać to już dawno można było.


Niedawno ktoś przetłumaczył z angielskiego teksty o Chucku i dopiero teraz Polacy zrozumieli, o co w nich chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 02:43, Czedwik napisał:

No to już rozumiem od czego to się wszystko zaczęło... Niestety połowa mojej listy kontaktów
zwariowała na punkcie tego :/


Zaczęło się bodajże od serwisu Joe Monster ( http://www.joemonster.org/) - teraz nawet w logo umieścili Norrisa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... ja również nie rozumiem tego fenomenu... pamiętam jak nie tak dawno się to zaczęło O_o

... ale muszę przyznać że jak czytam niektóre "linijki" to ledwie ze śmiechu wyrabiam... chyba o to chodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chuck Norris nie umrze. On kopnie w kalendarz. Z półobrotu.

Titanica nie zatopiło zderzenie z górą lodową. To Chuck Norris pływał na krze i ćwiczył kopnięcia z półobrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta moda potrwa jeszcze z miesiąc nie dłużej, a teksty z chuckiem są po prostu zabawne , ale najsmieszniejsze jest dla mnie to ze Norris stał sie tak popularny iż na stronie sport na onecie ludzie porwonujea chucka i rasiaka czy wiele innych rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy spytasz Chucka Norrisa, która jest godzina, zawsze odpowie: “ Dwie sekundy do”. Gdy się spytasz “ Dwie sekundy do czego?” kopnie cię z połobrotu w twarz.

Chuck Norris jeździ lodziarką pokrytą ludzkimi czaszkami.

Chuck Norris stanie się stanem w 2009.

Kiedyś Chuck Norris zestrzelił niemiecki samolot swoim palcem, mówiąc: “Bang!”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chuck Norris przebrał się za węza w raju i dal Ewie jabłko, po to żeby na świecie było zło, z którym mógłby walczyć.

To nie naukowcy odkryli rozszczepianie się atomu - to Chuck Norris postanowił kopnąć z półobrotu najmniejszą rzecz na świecie

Chuck Norris lubi wyjść na spacer dla odprężenia. W ten sposób giną galaktyki...

Tak naprawdę to Chuck Norris wymyślił wymyślanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 02:43, Czedwik napisał:

No to już rozumiem od czego to się wszystko zaczęło... Niestety połowa mojej listy kontaktów
zwariowała na punkcie tego :/

Dopóki jest to śmieszne( a jest) dopóty moda będzie się trzymać. Ja tam nie widzę w tym nic złego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* Chuck Norris złamał kiedyś sobie specjalnie nogę, aby wygrać paraolimpiadę
* Chuck Norris, gdy robi pompki nie podnosi się, tylko ziemię pcha w dół
* Znana wszystkim gra "Doom" jest opowieścią o tym, jak szatan pożyczył kiedyś od Chucka Norrisa 2 dolce i zapomniał je oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować