Zaloguj się, aby obserwować  
mofftarkin

Chuck Norris

887 postów w tym temacie

Heh.. Chucko Norrisomania trwa :P
Ogłoszenie wczoraj u mnie w szkole:

"W poniedziałek nieobecni:
Chuck Norris - Zajęcia z kopnięcia obrotowego odwołane"

LoL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche dziwny ten temat.Miało być pisane o chucku norrisie, o jego wyczynach,osiagneciach itp. a tu widze tylko obraliźliwe wyzywanie niewinnego człowieka.Może ten temat pojdzie w troche inny kierunek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś odwiedził oficjalną strone Chuck''a Norris''a to wiedziałbyś, że on nie ma nic przeciwko powstawaniu tego typu zartom- w jednej z notek napisał ''boys will be boys'':P. Dodał również, że większość tekstów go bawi a pozostałe są naprawde ''far out''. Następnym razem spróbuj trochę dokładniej dowiedzieć się o danym przypadku zanim zaczniesz innych użytkowników umoralniać;) Ja nadal twierdzę, że ten temat powinien być poprostu przypięty do kwasów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczątko ja musze załatwić fotke, zeskanować ją i wam wysłać. Bo ten gościu ze sklepu koło mnie po prostu identiko, tylko troche chudszy, ale ta sama broda, rysy twarzy, może to jakaś rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 14:23, Kukowsky napisał:

Kurczątko ja musze załatwić fotke, zeskanować ją i wam wysłać. Bo ten gościu ze sklepu koło
mnie po prostu identiko, tylko troche chudszy, ale ta sama broda, rysy twarzy, może to jakaś
rodzina?


A moze niech ci pokaże jak kopie z półobrotu?:) :P ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 14:25, Stwór napisał:

A moze niech ci pokaże jak kopie z półobrotu?:) :P ;D

tutaj już nie są tak identyczni, to tylko klon wyglądowy. Chociaż kto wie co robi po pracy. Może trenuje w domu, bo z tego co zauważyłem to raz nawet włamywaczy ze sklepu przegonił, ale szczegółów nie znam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 14:27, Kukowsky napisał:

bo z tego co zauważyłem to raz nawet włamywaczy ze sklepu przegonił, ale
szczegółów nie znam;)


Wiesz, jeżeli on naprawdę jest aż tak podobny do Chuck''a, to trening był mu niepotrzebny. Sama aparycja sprzedawcy tak strwożyła napastników, że wzieli nogi za pas;)- w końcu napewno oglądali strażnika tekstasu i wiedzieli czym ryzykują, jeżeli zostaną choć chwilę dłużej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 14:29, shinian napisał:

Sama aparycja sprzedawcy tak strwożyła napastników, że wzieli nogi za pas;)- w końcu napewno
oglądali strażnika tekstasu i wiedzieli czym ryzykują, jeżeli zostaną choć chwilę dłużej;)

A fakt tak nie pomyślałem, wchodzą do sklepu okradają sklep i tu wychodzi ktoś Chuckopodobny i mówi: A wy co tu? A oni już w nogi, a jak nie to powie, że jest Chuck Norris i poczęstuje ich porcją półobrotu to uciekając to jeden drugiegi będzie mógł rozdeptać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to z powodu później pory, czy jakiegoś innego, ale ten tekst w opisie kolegi na gg przed chwilą mnie rozwalił :
- Prognozy dzisiaj nie będzie, Ania dostała z półobrotu.
-Aj to teraz już ktoś będzie musiał zastąpić Anie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

# Dlaczego Chuck Norris nosi brodę? ...stara się nabrać wroga, że jest Św. Mikołajem, a następnie zadaje cios ostateczny.

# Chuck Norris jest tak hardcorowy, że aby zapalić papierosa, skacze do szybu naftowego.

# Pierwszy wytrysk Chucka Norrisa znany jest obecnie jako Droga Mleczna.

# Chuck Norris jest tak twardy, że słucha Mandaryny.

# Penis Chucka Norrisa nigdy nie odmawia posłuszeństwa. Nigdy. Jest zbyt blisko nogi.


# Większość wielkich migracji ludzi i zwierząt była spowodowana pogłoskami o pojawieniu się Chucka Norrisa w okolicy.

# Chuck Norris sika Johnnym Walkerem.

# Kiedyś Chuck Norris tak się zdenerwował, że aż wyszedł z siebie i stanął obok. Stąd się wzięło przysłowie - nieszczęścia chodzą parami.

# Chuck Norris pozostanie, na wypadek gdyby jeźdźcy apokalipsy zawiedli.

# Chuck Norris nie jest boski - to Bóg jest Norrisowy.

# Chuch Norris jako jedyny potrafi powiedzieć drzwi w liczbie pojedynczej.

# Chuck Norris może wysyłać e-maile nawet do tych, którzy nie mają komputerów, ani dostępu do Internetu.

# Co robi Chuck Norris jak chce zrobić ksero? Ksero-kopie.

# Chuck Norris potrafi zrobić sam sobie sztuczne oddychanie ...usta usta.

# Chuck Norris był pierwszym człowiekiem na księżycu, Jowiszu, Wenus i Plutonie.

# Chuck Norris zagrał Dartha Vadera. Mistrza Yode też.

# Nie istniala inkwizycja. To byl Chuck Norris.

# Chuck Norris jest niewidzialny dla radarów.

# Gdy zamykasz lodówkę to właśnie Chuck Norris gasi w niej światło.

# Nie było drugiej wojny światowej. To Chuck Norris szukał swojego kapelusza.

# Chuck Norris biega szybciej niż antylopa, skacze dalej niż kangur i potrafi siedzieć w miejscu dłużej niż mnich buddyjski.

# Kaseta w "Ringu" zawierała Chucka Norrisa nago. Nikt z oglądających nie przeżył na tyle długo żeby móc to powiedzieć.

# Chuck Norris zakłada spodnie przez głowę.
# Chuck Norris różni się od Supermana tylko tym, że nie nosi majtek na spodniach.

# Chuck Norris ściągnął internet na dyskietkę.

# W krzyżówkach Chuck Norris wpisuje dziesięcioliterowe słowa w miejsca gdzie jest tylko siedem kratek. Zawsze wychodzi mu poprawne hasło.

# Chuck Norris potrafi wyciąć 20 hektarów lasu piłą spalinową w 30 sekund. Bez jej włączania.

# Dynamo na nodze Chucka Norrisa w trakcie wykonywania kopniaka z półobrotu zasiliłoby cały Nowy York na 10 lat.

# Chuck Norris pobił rekord świata na 100 metrów o pięć sekund. Chuck biegł w wodzie po szyję i ciągnął za sobą statek.

# Internet został wymyślony żeby rozpowszechniać fakty o Chucku Norrisie.

# Chuck Norris wie jak wygląda The Stig.

# Chuck Norris potrafi tak jak bobry zrobić sobie dom... Tylko, że z kamienia.

# Chuck Norris jest jedyną osobą na świecie, która dostaje e-mailem oferty pomniejszenia penisa.

# Chuck Norris widział jądro ziemi. Jądro ziemi to nic w porównaniu z jądrem Chucka.

# Gdyby Chuck Norris był kobietą nie używałby tamponów tylko śpiworów.

# Tylko Chuck Norris zawsze strzepuje do ostatniej kropli. Zawsze.

# Krajowy Związek Pigmejów, w związku ze skrótem KzP musiał zmienić nazwę. Tak powstał PiS.

# W Stanach Zjednoczonych policyjny kod oznaczający atak na Chucka Norrisa to 45-11 - "samobójstwo"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 11:54, Minsc i Boo napisał:

Durny temat i tematyka tego wątku


A znasz na to lek? Niedopisuj się do niego. Proste i przyjemne dla wszystkich stron. Dla mnie temat jest fajny, choc bardziej by się nadawał wklejony jako podstrona Kwasów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 11:54, Minsc i Boo napisał:

Durny temat i tematyka tego wątku


ej nie przesadzaj stary, chuck norris jest teraz strasznie popularny :D i przynajmniej w temacie mozna powymyslac jakies nowe chuck norrisowe zdania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tom Clancy to żaden pisarz.Po prostu kupił od Chucka prawa do opublikowanaia jego autobiografii

Chuck Norris nie ma w domu kuchenki,czy mikrofalowki.Jego ulubione dania to mrożonki.

Broń nie zabija ludzi.Chuck Norris to robi.

Jeżeli jest taki pewien okres w Twoim życiu że nic ci się nie udaje, w pracy/szkole kiepsko ci idzie,masz depresje,ludzie na ciebie krzywo patrzą, nikt nie chce z tobą rozmawiać,twoj kot w niewyjaśnoinych okolicznościach zmarł(weterynarz stwierdził że ktoś go kopnął z połobrotu) to niezawodny znak że znowu narzekałeś na grę Chucka Norrisa przeklinając go wcześniej.Idź się wyspowiadać.

Jeżeli przez jakieś zakrzywiena czasu i przestrzeni Chuck Norris musiałby walczyć z samym sobą,wygrałby.

Chuck Norris nigdy nie został oskarżony o morderstwo z prostego faktu, że jego kopnięcia z połobrotu są rozpoznane na świecie jako "czyny Boga."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*Chuck Norris otworzył puszke Pandory Zajrzał do srodka, obejrzał zawartosc i zamknał ja

*Chuck Norris potrafi podniesc krzesło na którym siedzi

*Nintendo chciało zrobic gre z Chuckiem w roli głównej Niestety Chuck nie moze umrzec, wiec gra byłaby za łatwa

*Dlaczego wszystko smakuje jak kurczak? Bo to ulubione zarcie Chucka Norrisa

*Chuck Norris zadziwił naukowców rozbijajac kopem z półobrotu diament. Ich zdziwienie trwało ułamki sekund bo niesamowitosc tego kopa doprowadziła do eksplozji ich mózgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chuck Norris nigdy nie był pijany. Alkohol ze strachu wyparowywał z niego w mgnieniu oka.

Chuck Norris działa na Białorusi pod pseudonimem Chuck Borys

Chuck Norris zadzwonił na Błekitną Linię i załatwił swoja sprawe

Chuck Norris potrafi wycisnąć pastę do zębów. Z pustej tubki...

Chuck Norris potrafi zabić dżemem... bez słoika.

Nigdy nie było Dwóch Takich Co Ukradło Księżyc - to sprawka Chucka


Jeżeli żadna z tych anegdot cię nie śmieszy to tylko i wyłacznie dlatego że Chuck Norris tak chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować