Zaloguj się, aby obserwować  
mofftarkin

Chuck Norris

887 postów w tym temacie

Dnia 26.01.2006 o 22:09, shinian napisał:

/.../

Ale już wiemy jakie jest rozwiązanie zagadki śmierci mistrza Lee.
Po prostu był rewanż, a Chuck ogolił klatkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2006 o 22:18, walgierz napisał:

Ale już wiemy jakie jest rozwiązanie zagadki śmierci mistrza Lee.
Po prostu był rewanż, a Chuck ogolił klatkę...

Ja bym raczej optował za tym że po prostu groźnie na nią spojrzał i wszystkie włosy pouciekały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam będę z kolegą próbował szerzyć wyższość Hulka Hogana nad Chuckiem :].

Ale nie wiem czy mi się uda bo:
Chuck Noris ma jedyny egzemplarz honorowego Paszportu Polsatu ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL
Te rządzą :D

# Jeśli powiesz “Chuck Norris” w Mongolii, ludzie zaczną cię kopać z półobrotu w twarz w jego imieniu. Zaraz po ich kopach zostaniesz kopnięty w twarz z półobrotu przez samego Norrisa.

# Nie ma teorii ewolucji, jest lista stworzeń, którym Chuck Norris pozwala żyć.

# Samochody zostały wymyślone by szybciej uciekać przed Chuckiem Norrisem. Chuck Norris wymyślił wypadek samochodowy.

# Chuck Norris potrafi zasznurować buty na rzepy.

# Gdy kanapka z masłem wypada z rąk Chucka Norrisa, zawsze upada na stronę nieposmarowaną masłem, nawet gdy jest posmarowana z obydwu stron.

# Chuck Norris umarł dziesięć lat temu, ale Ponury Żniwiarz nie miał odwagi mu tego powiedzieć.

# Kiedy Bóg powiedział "Niech stanie się światłość", Chuck Norris dodał "Powiedz, ’proszę’."

# Tlen wymaga Chucka Norrisa do życia.

# Chuck Norris grał w rosyjską ruletkę z naładowym do pełna rewolwerem i wygrał.

# Chuck Norris potrafi podpalić mrówki za pomocą szkła powiększającego. W nocy.

# Istnieją 2 rodzaje ludzi: martwi i ci, którzy jeszcze nie spotkali Chucka Norrisa.

# W swoje urodziny, Chuck Norris losowo wybiera jedno szczęśliwe dziecko, którym rzuca na Słońce.

# Kiedyś Chuck Norris wpadł do roztopionej lawy. Prawie się utopił.

# Chuck Norris sprawia, że cebula płacze.

# Gdyby Chuck Norris był zwierzęciem, byłby Chuckiem Norrisem.

# Kosmici istnieją. Czekają tylko aż Chuck Norris umrze, żeby się ujawnić.

# Chuck Norris ostatnio zapisał się na lekcje karate dla początkujących, żeby móc "przypadkowo" spuścić manto małym dzieciom.

# Broda Chucka Norrisa zmienia dwutlenek węgla w tlen. Drzewa to przeżytek.

# Chuck Norris łowi ryby kalecząc się i wskakując do basenu z rekinami.

# Tylko Chuck Norris może skakać na bungee bez liny.

# Krąży plotka, że Chuck Norris został kiedyś pobity przez pirata...Wymyślił ją sam Chuck Norris, aby napadało na niego więcej piratów... Piraci nigdy nie byli bystrzachami.

# Amerykanie zrzucili bombę na Hiroszimę, bo stwierdzili, że będzie to bardziej humanitarne, niż wysłanie Chucka.

# Chuck Norris potrafi zrobić jajecznicę. Z mąki i pomidorów...

# Kiedy Chuck Norris spogląda w niebo, chmury pocą się ze strachu. Nazywamy to deszczem.

# Film "Rambo - Pierwsza Krew" był oparty na wydarzeniach z obozu harcerskiego na którym był w dzieciństwie Chuck Norris

# Chuck Norris jest jedyną osobą, który ułożył kostkę Rubika w jednym ruchu - kopnął ją z półobrotu

# Matematycy przez jakiś czas mieli problem z równością 2 + 2 = 5 dopóki Chuck Norris nie przedstawił dowodu z półobrotu.

# Crouching Chuck, Hidden Norris

# Historia Godzilli powstała po pierwszym pobycie Chucka w Tokio...

# Kiedyś Chuck kopnął niechcący konia w szyję... tak powstały żyrafy...

# Tylko Chuck Norris wie ile jest odcinków "Mody na Sukces".

# UFO nie istnieje, Chuck Norris nigdy nie myje talerzy, po prostu je wyrzuca przez okno.

# Chuck Norris ściągnął internet na dyskietkę.

# Chuck Norris widział jądro ziemi. Jądro ziemi to nic w porównaniu z jądrem Chucka.

# Prognozy nie będzie, Ania dostała z półobrotu...

^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż się boję, że wykłądowca na najbliższy wykład przyjdzie i powie: Drodzy państwo, dzisiaj zajmiemy się zagadnieniem zatrudnienia Chucka Norrisa w sektorze finansów publicznych. ;-D
Albo: wyjątki w stosowaniu kar za morderstwa w przypadkach smierci spowodowanych przez Chucka Norrisa. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 19:32, HumanGhost napisał:

Aż się boję, że wykłądowca na najbliższy wykład przyjdzie i powie: Drodzy państwo, dzisiaj
zajmiemy się zagadnieniem zatrudnienia Chucka Norrisa w sektorze finansów publicznych. ;-D
Albo: wyjątki w stosowaniu kar za morderstwa w przypadkach smierci spowodowanych przez Chucka
Norrisa. ;-D



To możesz już dziś zacząć przygotowywać się do odpowiedzi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 20:28, kilgor16 napisał:


ttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=83389030 - ja znalazłem trampek Chucka Norrisa

P.S. : Podane ogłoszenia NIE SĄ reklamami , lecz podane są aby nawiązać do wątku o Chucku Norrisie na forum gram.pl . Nie biorę żadnych korzyści z podawania tych ofert .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

#Podobno PiS, by zwiekrzyć swoją popularnośc, ma zmienić nazwę na KzP

#Tylko Chuck Norris może popatrzeć na Rysia z "Klanu" i nie wybuchnąć śmiechem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 21:46, Backside napisał:

Myślałem na początku, że to jakaś charytatywna aukcja typu WOŚP. Ale na taką nie wygląda...


Nie jestem użytkownikiem allegro, więc moje pytanie będzie trochę noob''owe- czy da się wycofać z takiej aukcji, myślę o tej osobie która wyłożyła 1350zł na tą piłeczkę. Czy będzie ona zobligowana do zapłacenia tej kwoty?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 21:53, shinian napisał:

> Myślałem na początku, że to jakaś charytatywna aukcja typu WOŚP. Ale na taką nie wygląda...


Nie jestem użytkownikiem allegro, więc moje pytanie będzie trochę noob''owe- czy da się wycofać
z takiej aukcji, myślę o tej osobie która wyłożyła 1350zł na tą piłeczkę. Czy będzie ona zobligowana
do zapłacenia tej kwoty?:P



To jest tak - możesz złożyć prośbę o wycofanie kwoty, którą zadeklarowałeś zapłacić wcześniej.
Zależy to tylko od polityki sprzedającego czy pozwoli Ci anulować kupno czy będzie kazał płacić.

Oczywiście możesz niezapłacić - wtedy z reguły dostajesz negatywny komentarz, a sprawa zostaje zgłoszona do Allegro, które nabija Ci 1 punkt karny (3 takie to blokada konta).
Nie wiem przypadkiem czy firmy na Allegro również nie próbują uzyskać pieniędzy drogą sądową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mania czaka norisa panuje, nawet nie wiem czemu, ale niektóre teksty są zabójcze.

Oto mój teks: Chuck Norris przeszedł już dwa razy Gothica 3, a inni nawet raz zagrali w G3!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 16:02, hunter22 napisał:

Mania czaka norisa panuje, nawet nie wiem czemu, ale niektóre teksty są zabójcze.

Oto mój teks: Chuck Norris przeszedł już dwa razy Gothica 3, a inni nawet raz zagrali w G3!!
:):):)


Ups, mały błąd:

Chuck Norris przeszedł już dwa razy Gothica 3, a inni nawet raz nie zagrali w G3!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 21:46, Backside napisał:

> http://allegro.pl/show_item.php?item=83362713 duzy lol [;


Pomazana piłka za 1350 zł ????
Myślałem na początku, że to jakaś charytatywna aukcja typu WOŚP. Ale na taką nie wygląda...



Teraz już 999 000 500,00 zł :D . Jak koleś nie odwoła aukcji, to będzie miał przerąbane - prowizja dla allegro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować