Zaloguj się, aby obserwować  
mofftarkin

Chuck Norris

887 postów w tym temacie

Ludzieeee normalnie przeprowadzony został zamach stanu, nowy odcinek Strażnika Teksasu miał się zaczać o godzinie 23.05 na Polsacie. Okazuje się jednak że ten serial już właśnie w tej chwili jest emitowany. Komu wiara to niech już zasuwa przed odbiornik telewizyjny. Oj czuje, że ktoś w kierownictwie Polstau zarobił sobie na KzP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 22:53, shinian napisał:

Ludzieeee normalnie przeprowadzony został zamach stanu, nowy odcinek Strażnika Teksasu miał
się zaczać o godzinie 23.05 na Polsacie. Okazuje się jednak że ten serial już właśnie w tej
chwili jest emitowany. Komu wiara to niech już zasuwa przed odbiornik telewizyjny. Oj czuje,
że ktoś w kierownictwie Polstau zarobił sobie na KzP.


A wiesz co się staneło parę dni temu ? Normalnie budzę się i włączam TV a tu Chuck Norris stoi na dachu i nagle BACH - zastrzelili go i spadł martwy na dół...
Na szczęście to był tylko sen jego żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 23:17, Vaxinar napisał:

Na szczęście to był tylko sen jego żony.


Dobrze, że jej mąż nie dowiedział się o takim bluźnierczym śnie, pani prokurator Alex mogłaby mieć wtedy niezdrową atmsofere w domu:P

http://video.google.com/videoplay?docid=-9159634350658666224&q=Texas+Ranger Francuska wizja Strażnika Teksasu. Mogę się założyć, że większość aktorów zmarła w wyniku ran odniesionych po KzP (Chuck czegoś takiego nie puszcza płazem:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Chuck zasponsorował Chack fact - żeby sie wypromować nieważne co mówią byle mówili- heh to się nazywa być cżłowiek z generacji X ja nawet jak w polskich filmach widzę produkt markowy (w przypadkowych scenach) to się zastanawiam czy i ile firma za to zapłaciła a tu takei ogólno światowe reklamowanie. Swoją drogą plotki i reklamy które wchodzą do obiegu (świstak siedzi np) robią większą reklamę niż zakrojona na szeroką skalę kampania;] także Chuckowi gratulujemy ludzi z PR:]
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 00:48, Vaxinar napisał:

LUDZIE ! LUDZIE !
Dokonałem niemożliwego - oto dowód jak pokonałem Chucka Norrisa w NFSU2. ;)
Co teraz ze mną bedzie ?


No to zastanówmy się, co może się stać:
a) Dostaniesz z półobrotu i podzielisz los dinozaurów (znaczy się nic takiego jak ty już się nie pojawi);
b) Norris cofnie się w czasie i zabije twoich rodziców;
c) Chuck zażąda oficjalnej łatki poprawiającej ten OCZYWISTY błąd w kodzie programu;
d) Serwer na którym stoi to forum dziwnym zbiegiem okoliczności spadnie z 10 piętra razem z ludźmi odpowiadającymi za archiwizację;
e) Ludzie po "konsultacji" z Chuckiem wyśmieją cię za fotomontaż;
f) Twórcy gry popełnią masowe samobójstwo (każdy uderzając się 384 razy młotkiem w głowę, dusząc własnymi sznurowadłami i odgryzając sobie obydwie nogi)
g) Na Ziemi zacznie się coś, przy czym Dark Age (po wyciągnięciu wtyczki przez Dentona) to pikuś;
h) Nic się nie stanie, bo czas się zatrzyma;
i) Chuck złoży reklamacje do Stwórcy za wadliwy towar (świat);
j) Zostaniesz mianowany przez ONZ na głównego betatestera bomb atomowych;
k) Za 0,145 sekundy nikt nie będzie pamiętał, że istniało coś takiego jak komputer osobisty;
l) itd. itp.

W najlepszym wypadku po prostu obudzisz się bez palców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 00:48, Vaxinar napisał:

LUDZIE ! LUDZIE !
Dokonałem niemożliwego - oto dowód jak pokonałem Chucka Norrisa w NFSU2. ;)
Co teraz ze mną bedzie ?

Chuck Norris nie przegrywa.Zginiesz śmiercią tragiczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się podobało jak do "Szkła Kontaktowego" (program na TVN 24 ) wysyłali komentarze i było np. " Nawet Chuck Norris nie rozumie polskiej sceny politycznej" .

Jak nie patrzeć próbowałem naśladować Chuck''a w KzP . Teraz mnie noga boli i chodzić nie moge a na dodatek mam dziwny ślad buta na nodze.

Nie zdziwcie się gdy nagle zamiast tego topica będzie ślad BUTA ! O tak ! Wielki ślad buta z napisem "Chuck Norris".
Strzeżcie się ! Bowiem nie wiecie kiedy nadejdzie koniec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 20:33, Arar napisał:

mój kumpel zastanawiał się kto wygra w bezpośrednim starciu? Neo czy Chuck Norris? Pomóżcie
bo to trudne pytanie!


Cóż, Neo potrafi zatrzymać kule. Ale Chuck nie chodzi o kulach, więc nawet zwolnione tempo nie uratuje Neo! (przynajmniej będzie widać fajny "odplask" twarzy po KzP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 20:33, Arar napisał:

mój kumpel zastanawiał się kto wygra w bezpośrednim starciu? Neo czy Chuck Norris? Pomóżcie
bo to trudne pytanie!

Neo nie ma tu nic do rzeczy.Spowalnianie czasu nie uchroni go przed kzp,ponieważ Chuck jest po prostu za szybki

P.S A wiesz kto stworzył matrixa? CHUCK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 20:33, Arar napisał:

mój kumpel zastanawiał się kto wygra w bezpośrednim starciu? Neo czy Chuck Norris? Pomóżcie
bo to trudne pytanie!


Pytasz a wiesz, Chuck Norris nigdy nie przegrywa :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2006 o 20:52, Eseis napisał:

Pytasz a wiesz, Chuck Norris nigdy nie przegrywa :).


taa? znalazłem to w nonsenspedii "Chomik_Gohan Potezne zwierze o kopniaku mocniejszym od Chucka" ha i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować