Zaloguj się, aby obserwować  
mofftarkin

Chuck Norris

887 postów w tym temacie

ttp://www.kupido.pl/efekty/001/001.htm


tak.... to mozliwe... Chuck na chrzcinach Twojego dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubie supermarkety CN

"Kup zakupy o wartości poniżej 50000 zł , a dostaniesz kopa z półobrotu gratis !"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo spodobały łzy Chucka Norrisa wystawione przez jednego allegrowicza na aukcję. Podobno jest to ewenement poznieważ Chuck nigdy nie płacze. Łzy, jak zapewnia sprzedawca leczą AIDS oraz inne nieuleczalne choroby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 00:18, Marrbacca napisał:

hehehe, Chuck leci teraz na Dwójce :D:D


ale jeszcze nie zdążył pokazać swojego KzP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 00:18, Marrbacca napisał:

hehehe, Chuck leci teraz na Dwójce :D:D

Rofl, oglądałem. Ale widziałem tylko jedno KzP, jak załatwił tego Irańczyka. Szkoda, chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 00:18, Marrbacca napisał:

hehehe, Chuck leci teraz na Dwójce :D:D

Też ogladałem, było jedno kzp:) A najlepszy był moment jak zastrzelił jednego ze wspołpracownikow swojego szefa.

Szef:Dlaczego to zrobiłeś?

Chuck:Bo był wielkim dupkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 11:41, DevilFish napisał:

Rofl, oglądałem. Ale widziałem tylko jedno KzP, jak załatwił tego Irańczyka. Szkoda, chlip...


No, ale jakie to było przeżycie zobaczyć jak Chuck kopie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 13:01, Vaxinar napisał:

> Rofl, oglądałem. Ale widziałem tylko jedno KzP, jak załatwił tego Irańczyka. Szkoda, chlip...


No, ale jakie to było przeżycie zobaczyć jak Chuck kopie ?


Tak, tak. To był piękny KzP. Co prawda jeden, ale był. Podobało mi się jeszcze jak przywalił temu gościowi z naprzeciwka, przez siatkę w drzwiach.
Acha, skoro dzieciak przeżył wybuch to Chuck też by przeżył.
ZPO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 13:53, matizek12 napisał:

> http://www.kupido.pl/efekty/001/001.htm
>
> kurcze, nawet nie zauważyłem że tamten link był źle wklejony.
Hehe,dobre.Ja już zamówiłem go na moje urodziny.Trochę wcześniej, ale wolę dmuchać na zimne
:>

Naprawdę go zamówiłeś ? To super :D Gdzie mieszkasz ? To przyjde na imprezę :] Może Jacek Norris pokaże mi KzP na twoim torcie urodzinowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 14:06, WorldWar3PL napisał:

Naprawdę go zamówiłeś ? To super :D Gdzie mieszkasz ? To przyjde na imprezę :] Może Jacek Norris
pokaże mi KzP na twoim torcie urodzinowym :D


Ostrożnie z takimi rzeczami. Jeszcze by pokazał na tobie i by wtopa była :) A swoją drogą to też ten film oglądałem ("The Hitman" :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to pisał ale pierwszy raz odwiedzam ten wątek bo niedawno widziałem felietion o Chucku i tam coś takiego:
"Łzy Chucka Norrisa potrafią leczyć raka, lecz problem w tym że Chuck Norris nie płacze" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawałki o CN:
Chuck wynalazł perpetum mobile. Ale kopnął je z półobrotu, nim ktokolwiek zdołał zobaczyć jak je skonstruować.
Chuck Norris wymyslił: koło, narzędzia rolnicze, prąd, silniki spalinowe i kopnięcie z połobrotu w twarz.
Co Chuck Norris wręcza swoim bliskim na Święta Bozego Narodzenia? Nic. Nie musi. Wystarczy, że pozwoli im tylko do siebie podejść.
Chuck Norris jest jedyną osobą, który ułożył kostkę Rubika w jednym ruchu - kopnął ją z półobrotu.
Michael Jackson nie wybielał twarzy: on zbladł po tym jak przestraszył go Chuck Norris.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2006 o 16:38, dyrdup napisał:

Ale mam przechlapane ;(


grałeś na pollubie :D a swoją drogą znam TEGO Chucka Norrisa więc spokojnie dostaniesz KzP i zapomni o całej sprawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2006 o 17:19, bunio38 napisał:

Dlaczego cały świat sie naśmiewa z chucka norrisa? Bo ja nic nie wiem


Są dwie opcje. Albo: po prostu tak wyszło, albo, jak gdzieś przeczytałem, to kampania reklamowa, by biografia Chucka lepiej się sprzedawała.
Po prostu ktoś tam zaczął i jakoś temat chwycił, że jak trzeba zrobić coś nadludzkiego, to najlepszy jest Chuck. Równie dobrze można by tam wstawić Harrisona Forda, Orlando Blooma czy innego Rysia z Klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować