Zaloguj się, aby obserwować  
mofftarkin

Chuck Norris

887 postów w tym temacie

lol - ale na tym gothic.gram.pl są sztywniaki.
Założyłem temat o Chucku i liczyłem na odzew powiedzonek "związek Chuck z Gothiiemc" (na forum gothix.phx jest już kilka stron), a tam po kilku postach aprobaty moderator zamknął topic, pod dziwnymi pretekstami.

ludzie chyba sprzedali poczucie humoru na Allegro :]
Albo Czak wybił je komuś z głowy KzP ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Takie info jakie ty napisałeś to była przykrywka kilka lat temu w telewizji mówili o całej tej sprawie z Brucem, dlatego napisalem wam jak to było. W tych czasach sztuki walki były czymś świętym i uczyli sie jej tylko członkowie zakonów tkz. Mnisi. Bruce był jednym z mnichów i po jakims czasie wyszedł z klastorów i zaczoł uczyć ludzi z poza niego między inymi właśnie Norrisa. Nom a dalej to juz pisałem wyżej jak to było.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 19:42, Dante Dy`nei napisał:

Słabe... Karta powinna być po angielsku, tło nie pasuje i umiejeśtnością postaci powinien być KzP :) I moc Chucka powinna być np. 20/20 a kopniak daje dodatkowo +20/+20 :D Jeszcze zamiast napisu "Creature" powinno być tak: "Creature - Legendary Human" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 01:18, shinian napisał:

> Wy se robicie jaja czy naserio tak myślicie ?

No pewnie, że żartujemy;) Potrafisz sobie wyobrazić człowieka tak ogarniętego fanatyzmem by
wierzył choć w 1/10 ''faktów'' które się tutaj znajdują?- bo ja nie bardzo;) Takich ludzi poprostu
nie ma.


Niewierny!!! Na stos z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.01.2006 o 20:20, Fr4t3r napisał:

Niewierny!!! Na stos z nim.

Nie sądzę by było to potrzebne, w ciągu najbliższych kilku sekund biedak bedzie miał bliskie spotkanie z CN, które zastosuje terapie KzP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 22:54, Budo napisał:


Zrobię coś za co zginę, a w akcie zgonu będzie w przyczynie śmierci napisane ZPO.
Chuck Z Nory
:PPPPPPPPPPPPPPP

Nieee!!!!
Oddaj nam najpierw swoje zarejestrowane gry i wszystkie wPLN ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zonk! Wielkie dzięki za ten link. Dzięki temu już wiem jak tytułować jego ekscelencje, tak by nie narazić się na KzP. Dla wszystkich ktorzy nie wiedzą o naszym hero należy zwracać się per J.K.M Chuck Obrotowy Kopniak Uścisk Śmierci Wąsata Ekscelencja Norris lub poprostu w skrócie J.K.M.C.O.K.U.Ś.W.E.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować