Zaloguj się, aby obserwować  
mofftarkin

Chuck Norris

887 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2006 o 18:27, Dymolion napisał:

Chuck znajduje koszyczki na kazdej stronie, nie tylko gram.pl :P


No co Wy, Chuck Norris nie znajduje koszyków, to koszyki znajdują Chucka Norrisa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 18:44, Vaxinar napisał:

> Chuck znajduje koszyczki na kazdej stronie, nie tylko gram.pl :P

No co Wy, Chuck Norris nie znajduje koszyków, to koszyki znajdują Chucka Norrisa. :)


Potem on je kopie z polobrotu i laduja na ktorejs podstronie gram.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 18:43, Winmenia napisał:

Chuck Norris jest przyjacielem McDonalda dlatego wymyślił ptasia grype... aby KFC splajtowało

to kto jest przyjacielem pulkownika (z KFC) i wymyslil wsciekle krowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 21:33, Yasioo napisał:

to kto jest przyjacielem pulkownika (z KFC) i wymyslil wsciekle krowy?

Może brat bliźniak/klon Chucka Norrisa ?? W końcu tym czego ON sie boi najbardziej to oberwanie od samego siebie :-P Nie powiem Dobry/Zły bo takie kryteria sie niestety nie umywają do Chucka :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

13 marca 2006, czyli w najbliższy poniedziałek, w godzinach od 12 do 17 Chuck Norris NIE będzie miał, żadnych kłopotów z dostępem do sklepu gram.pl i wszytskich innych podstron tego serwisu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno poszedłem sobie do Empiku i przy stoisku z książkami zauważyłem ogromny tłum ludzi. Wepchałem sie tam i na półkach zobaczyłem książkę pt. "Chuck Norris z półobrotu..." Oczywiscie kupiłem, bo potem mogło juz nie byc okazji. Okazało sie, że jest to książka "napisana" przez joeMonster.org. W środku są fakty, mity oraz fajne zdjecia o Chucku Norrisie. Książka jest całkiem mała, ma ok. 120 stron i Kosztuje 9.90zl. Fajna!
Na nastepny dzień poswieciłem sie z qmplem i powiedzielismy WFistowi, że nie mamy stroju. Ten powiedział nam, że mamy usiąść na ławce z boku. Tak właśnie zrobiliśmy i zaczeliśmy czytać o Czaku. Heh. Tak sie brechalismy, że trener sam usiadł koło nas i zaczął to czytać z poważną miną, a potem wpadł w taki brech, że reszta przestała ćwiczyć...
Polecam tą/tę książkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chuck Norris nie może używać urządzeń elektrycznych. Dlaczego? Ponieważ prąd ucieka gdyż boi się, że kopnie Chucka a on odda z półobrotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2006 o 14:29, rafal1310 napisał:


> Polecam tą/tę książkę!!!
czy można ją jeszcze gdziej kupić??

Najlepiej to przez neta, bo u mnie w Empiku to jest tylko wywieszka: "Przepraszamy, towar chwilowo niedostępny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2006 o 15:30, Kukowsky napisał:

Chuck kupił Cosmodisc i dostał gratis w pakiecie nowy kręgosłup!

Chuck lubi dzieci ... bardzo je lubi ( tylko wolno sie gotują )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować