Zaloguj się, aby obserwować  
mofftarkin

Chuck Norris

887 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2006 o 21:24, myniekka napisał:

nadeszła Chuckomania czy co? a może Chuck jest jednym z 4 jeźdźców apokalipsy i zbliża się
koniec świata? :D


Bo to była tak.
Święty Jan Ewangelista oglądał wyczyny Chucka na ziemii. Potem opisał to w księdze i nazwał Apokalipsą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 22:36, K.F napisał:

Ludzie o co wam chodzi z tym Chuckiem??Dajcie mu spokojnie bronić Teksasu.


Chuck Norris w filmie "Teksas to za mało" - czaisz o co biega ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany przecież i tak wiadomo że taki Chuck przegrałby w walce z Brucem lee!Tylko że Chuck to nędzny oszust i nasłał na niego 1000 zabójców i dlatego Bruce zginą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 23:18, K.F napisał:

Rany przecież i tak wiadomo że taki Chuck przegrałby w walce z Brucem lee!Tylko że Chuck to
nędzny oszust i nasłał na niego 1000 zabójców i dlatego Bruce zginą!


Wy se robicie jaja czy naserio tak myślicie ?
Tak btw Bruce zginoł dlatego że zdradził techniki Kung-Fu między innymi Chuck był jego uczniem, dodam iż Bruce nie został zabity prze jakiegoś tam kolesia ze mafi czy cos w tym stylu zabili go poprostu ludzie rządzący państwem.
PS Jak se robice jaja to sorka że wyskoczyłem z takim pouczeniem (że tak to nazwe).
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 00:41, Cord napisał:

Wy se robicie jaja czy naserio tak myślicie ?


No pewnie, że żartujemy;) Potrafisz sobie wyobrazić człowieka tak ogarniętego fanatyzmem by wierzył choć w 1/10 ''faktów'' które się tutaj znajdują?- bo ja nie bardzo;) Takich ludzi poprostu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 01:18, shinian napisał:

No pewnie, że żartujemy;) Potrafisz sobie wyobrazić człowieka tak ogarniętego fanatyzmem by
wierzył choć w 1/10 ''faktów'' które się tutaj znajdują?- bo ja nie bardzo;) Takich ludzi poprostu
nie ma.

Uważaj - za takie żarty można dostać kopem z półobrotu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 01:18, shinian napisał:

No pewnie, że żartujemy;) Potrafisz sobie wyobrazić człowieka tak ogarniętego fanatyzmem by
wierzył choć w 1/10 ''faktów'' które się tutaj znajdują?- bo ja nie bardzo;) Takich ludzi poprostu
nie ma.


Nieeee no teraz to już po Tobie. Jak w ogóle śmiesz wątpić w potęge Chucka, kimże jesteś, że tak mówisz? :D
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2006 o 01:34, Vaxinar napisał:

Nieeee no teraz to już po Tobie. Jak w ogóle śmiesz wątpić w potęge Chucka, kimże jesteś, że
tak mówisz? :D
;)

Może to sam Chuck Norris w przebraniu przyszedł testować swoich wyznawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 01:40, Hubi Koshi napisał:

Może to sam Chuck Norris w przebraniu przyszedł testować swoich wyznawców.


Nie wiem bo to wie tylko Trójca święta - Lewa Noga Cucha Norrisa, Prawa ręka Chucka Norrisa i broda Chucka Norrisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 00:41, Cord napisał:

Wy se robicie jaja czy naserio tak myślicie ?
Tak btw Bruce zginoł dlatego że zdradził techniki Kung-Fu między innymi Chuck był jego uczniem,
dodam iż Bruce nie został zabity prze jakiegoś tam kolesia ze mafi czy cos w tym stylu zabili
go poprostu ludzie rządzący państwem.
PS Jak se robice jaja to sorka że wyskoczyłem z takim pouczeniem (że tak to nazwe).
Pozdro


Jestem ciekaw skąd masz takie info - chyba z Super Expressu albo "Niedowiary" :].

Krążyły plotki o "ciosie wibrującej ręki", któr mistrz Shaolin zatrzymał pracę serca Lee, ale było to w latach ''70 w Polsce, odciętej od większości rzetelnych informacji i ludzie snuli dużo bajd :].
Podobnie jak krązyły ploti, że Pele nie może strzelać z prawej nogi, bo kopiąc nią piłkę, zabił kilku bramkarzy ;)))

W każdym razie jest to niepotwierdzone. Oto co pisze wikipedia:

"20 lipca 1973 r. Bruce nie czuł się najlepiej. Po wzięciu tabletki przeciw bólowi głowy, przebywał w apartamencie aktorki Betty Ting Pei, gdzie zasnął i już się nie obudził. Wezwano karetkę i ogłoszono zgon, który wg oficjalnych informacji nastąpił na skutek obrzęku mózgu spowodowanego przez tabletkę przeciwbólową."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować